Küsimus:
Kuidas maanduda ainult maastikukaardiga, kus on ainult väljumiskoht?
C. Shaw
2013-03-15 00:50:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on maastiku äravool, mis on maetud ja kadunud eelmiste omanike hooletusse jätmise aastate jooksul. Olen leidnud, mis võimalik, kusagil umbes 3-5 jalga otsast, mis oleks kuskil sissesõidutee ääre lähedal, et vihma jne koduaia alumisse otsa ära juhtida. Ma ei saa kogu elu välja kaevata midagi, mis näib olevat lõpp või rest. Kas oleks võimalik kuidagi leida toru, mille leian ja sisse puurin, ning drenaaži võimaldamiseks midagi kinnitada? Puurida augud ja mähkida maastikukangaga? Mul on tõesti vaja lõpetada tiikimine ja nõrgalt kuivendav savi, mis on kõik selles piirkonnas. Tundub, et see on tõenäoliselt 3-4-tolline valge PVC. Olen umbes valmis puurima augu ja pistma vooliku sellesse ning lasta voolikul lihtsalt vett tühjendada. Kuid ma ei tea, kas see on väga hea mõte. A torulukksepp ütles mulle, et ta puhastab selle - aga ma pean kõigepealt otsima selle ülesande. Kardan, et eelmine idiootomanik mattis selle tohutu kivi alla ... on ideid?

Kas teate, kus on selle vähemalt üks ots? Enamikul torulukkseppadel on kaamera, millel on ka lokaator
Nii et olete leidnud (katmata?) Toru keskosa, kuid ei leia kumbagi otsa?
Jah ... leidsin ainult keskosa, aga kumbagi otsa.
Kolm vastused:
Jason
2013-03-15 02:23:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Selle otsa või vähemalt esimese lekkekoha leiate ühest neist:

enter image description here

See on mõeldud äravoolu- / kanalisatsioonitoru puhastamiseks . See töötab nii, et väike põis / õhupall paisub vooliku veesurve all (aiavooliku veeallikas) ja sellel on õhupalli teisel küljel väike väljumiskoht. Nii laieneb see toru suurusele ja täitke see siis. Sel viisil kasutatakse korralikku kogust vett, kuid kuival õuepäeval peaks see üsna hästi töötama.

Üksuse / pildi allikas, kuid neid on kõik erinevad suurused ja need peaksid olema saadaval aadressil kohaliku riistvara poodi. Mõõtaksin kõigepealt toru ja ostaksin suurima / lähima suuruse, mis võimalik, see on 3 "kuni 4" pildil, kuid see ei pruugi 4 "toru hästi sulgeda, kuni sellel on teatud vasturõhk.


Sama kontseptsiooniga erinev lähenemisviis, võite saada 4 "(või 3" sõltuvalt sellest, mis teil on) toruliitmikud ja astuda alla aiavoolikute liitmike juurde.

Tundub, et see võib töötada ... kui ma leiaksin toru otsa.
Teie küsimus jätab kõlama, nagu oleksite toru leidnud, kuid ei leia otsasid. Kaevake see osa üles ja lõigake toru. Seejärel kasutage seda põie asja mõlemas otsas. Kui olete nende otste teised otsad leidnud, saate PVC-liidu ja torud uuesti kokku panna. Või veelgi parem, selle asemel, et ametiühingu koristustöödeks tehtaks.
bcworkz
2013-03-15 03:50:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tundub, et mingil põhjusel ei saa te 3-5 jalga lihtsalt edasi kaevata, kuni ots on käes? Kuna tegemist ei ole survetoruga, pole maailma lõpp lõigata ülaossa auk sisse ja juhtida sinna vett, kuni leiate koha, kust see väljalaskeava lähedal välja imbub. Seejärel järgige imbumist tagasi, kuni leiate tegeliku otsa.

Auku saab lappida, asetades selle kohale pool toru plaastrit ja kinnitades oma kohale silikoontihendi ja paari suure voolikuklambriga.

Teil on ilmselt õigus ... Ma valmistan praegu mudasuppi ja "supp" libiseb lihtsalt tagasi sinna, kus ma kaevasin augu, mis viis mind kohe tagasi, kust ma alustasin, või tabasin tõeliselt suurt kivi. Kuna see on soojenemas, võiksin proovida teie ideed, puurides augu, lükates aiavooliku sisse ja uurides, kas see aitab otsi leida. Aitäh!
Mark Gervase
2014-08-25 11:13:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kasutage Shop-Vaci, et puhuda liinile, ja suitsu tekitamiseks suitsupommi (näiteks gopheri suitsupomm). Seejärel jälgige kuskil teises otsas suitsu.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...