Küsimus:
Kas paar päeva vee all olnud survega töödeldud postid on rikutud?
Kerry Thomas
2019-05-03 00:11:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kaevasin augud nelja 8 '4x4 posti jaoks ning lasin postidel asetada aukudesse ja torgata neid vertikaalselt, kuid pidin paariks päevaks lahkuma, enne kui need betoonida sain.

Vahepeal , tormid tulid ja täitsid augud. Postide otsad on selles vees juba 2 päeva istunud. Kas postitused on rikutud? Olen mõelnud nende ümberpööramiseks, et olla kindel, kuid kui need on tehtud, pole probleemi, saan neid vajaduse korral kasutada ka muu jaoks.

Aitäh!

Millist survetöötlust?Kas ainult maapinnal või maapinnal?
Mõne päeva jooksul pole see oluline.
@KevinMcKenzie, maapealne kontakt
Küsimata järeltulija - kõik, mida peate nüüd tegema, on lasta vihmaveel ära voolata ja veenduda, et augu põhja pole kukkunud pudru. Kui teil on ruumi, peaks olema piisav kellu, et pääseda posti juurde ilma seda uuesti trellitamata.Kui see on piisavalt kuivanud, jätkake betooniga.
Ka betoon imab vett.Selle olemasolu ei kaitse puitu pika aja jooksul niiskuse eest.Sellepärast tuleb postid ellujäämiseks töödelda (või need võivad olla mõned looduslikult lagunemiskindla puidu liigid).
Kaks vastused:
Ed Beal
2019-05-03 00:26:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Survetöödeldud puit saab uppumisega hakkama. Paljud inimesed lihtsalt pakivad posti ümber kivi, nii et nad on pärast vihma alati vees. Teil peaks olema hea minna ja valada oma betoon muretult.

Mäletades muidugi pigem betooni põhjas avatud drenaaži kui kinnise ämbri tagamist.
@SeanHoulihane Miks?Vette sukeldumine ei põhjusta postide mädanemist - see on kokkupuude veega * ja õhuga *.Mädanenud post mädaneb kuue tolli jalamini (150–300 mm) mõlemale poole maapinda ja on väljaspool seda vahemikku hästi.
https://diy.stackexchange.com/a/246/54122
isherwood
2019-05-03 00:30:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Rõhuga töödeldud saematerjali töödeldakse ... oodake seda ... uputage. See pandi sõna otseses mõttes vedelikku. Vaak suleti ja survestati, sundides vedelikku puitu sisenema. Siis see ei kuivatati.

Teie saematerjal on umbes samas seisus, mis oli selle ostmisel. Samuti oleks see olnud sama märg, isegi kui augus oleks koos sellega olnud mulda (või betooni).

Pole ime, et see nii raske on!:-)
Ma eeldan, et teil on oma lõplikus kohtuotsuses õigus, kuid väide, et puidutöötlus, mis hõlmab uputamist mõnes avalikustamata vedelikus, tähendab lõpptoote vee uputamist, on halb argument.Ma saan valmistamisprotsessi osana hõlpsasti teha suvalisse vedelikku sukelduvaid asju, mis ei suuda pärast lõpetamist veega sukelduda.
@Matt Põhimõtteliselt tõsi, kuid ["tavaliselt kasutatakse selles protsessis säilitussoolade vesilahuseid"] (https://et.wikipedia.org/wiki/Wood_preservation#Pressure_processes) (kuigi õlid on võimalikud).
Näiteks Matt?Kuna puitu ei "kitsas tähenduses" toodeta, ei ole see _ argument_ palju väärt.Selle omadused on üsna tuntud.
Et olla pedantne, võite osta survestatud saematerjali, mis pärast töötlemist kuivatatakse ahjus.Ilmselgelt pole see siin nii.
-1


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 4.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...