Küsimus:
Kuidas ma saan juhtme, mis asub väljaspool seina, olla seina sees
Scribblemacher
2012-10-30 16:01:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Eemaldasin hiljuti oma söögitoast jäleda lae ja leidsin selle toa ühelt poolt lae lähedalt.

enter image description here

Kindlasti on nende kahe augu vahel olev naast. Seina teisel küljel on selle seinaga risti teine ​​sein, nii et ma arvan, et seal on mitu naelu ja sellepärast keegi seda tegi.

Minu küsimus on, millised oleksid loogilised sammud Kas ma peaksin seda jälgima, et see seina saada?

EDIT: Ma sain aru, mis neil juhtmetel on. Sellel silmusel on neli valgustit ja kaks pistikupesa. Selle kõrval asuvas ruumis on langev lagi (mida ma pole veel eemaldanud, kuna selle raam toetab õhukanalit (aitäh eelmisele omanikule ...) ja siin on veel kaks juhtet, nagu see, kuigi palju kaugemal anum - tõenäoliselt hea 10-15 jalga mõlemas suunas. Nii et vastustes kirjeldatud meetodi tegemine töötaks pildil oleva traadi jaoks, kuid see kõlab pika aja vältel palju tööd.

I see two Romex wires installed in a very bad way. Wha is that other loop hanging out of the left hole?
** Hoiatus: ** see näib olevat amatööri töö. On võimalik (võib-olla isegi tõenäoline), et leiate ka muid probleeme. Võib juhtuda, et peate parandama muid asju, millest te veel ei tea. Võite isegi lõpuks kõik "Holmesid" peal käia ja "võtate kõik maha".
@MichaelKaras, Ma usun, et see on vana, mittefunktsionaalne uksekell. See oli tegelikult loovutamine; Pugesin just sellesse auku sisse.
Neli vastused:
maple_shaft
2012-10-30 16:44:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Peate eemaldama selle kipsplaadi osa, mis ei tohiks niikuinii olla nii suur probleem, sest peate kahe augu jaoks kipsplaadi parandama.

 1. Lülitage selle vooluahel välja! Kui te pole kindel, millisesse vooluringi see juhe kuulub, lülitage ohutuseks peatoide välja. Te ei soovi riskida vigastustega, kui lõikate selle juhtme või võimalik, et muud juhtmed, mida te ei näe.

 2. Tehke oma võimete piires kindlaks, kas risti olev sein on kandevõime. Kui teil on üldse mingeid kahtlusi, siis lõpetage, olete valmis. Te ei soovi allpool kirjeldatud puurimistoiminguid teha kandva seina peal. Parim oleks, kui te selle juhtme lahti ühendaksite ja uuesti käivitaksite.

 3. Leidke ükskõik millisel küljel lähim pistikupesa või ühenduskast, kuhu see juhe läheb. Proovige seda, et veenduda, et voolu pole. Ühendage pistikupesa ajutiselt juhtmest (juhtmetest) lahti ja kui karbis on juhtmel klambreid, vabastage need ajutiselt või eemaldage need, kui võimalik. Kui tegemist on uuema stiiliga kastiga, mille välisküljel on Romexi stiilis juhtmeklambrid, ei pruugi see võimalik olla, seega peaksite peatuma. Traat kinnitatakse klambriga ja võib-olla ka naastudesse või taladesse. Te ei saa seda oma pildi august välja tõmmata. Deaktiveeriksin ja töötaksin selle liini uuesti.

 4. Kui väljalaskekarbi klamber on lahti, siis laske semul pildil olevat traati vaadata ja vaadake, kas see liigub kui seda tõmmata ja raputada. Kui nii, siis see tähendab, et see oli nõme isetegemise töö ja ta ei klammerdanud traati maha nii, nagu pidi. See on hea, sest see tähendab, et saate selle välja tõmmata ja uuesti läbi teise augu teha. Veel mitte. Kui traat ei liigu üldse, tähendab see, et enne seda või seda traati on klammerdatud veel üks pistikupesa või ühenduskarp, mis tähendab, et te ei saa seda kunagi uuesti käivitada, ilma et teeksite rõvedas koguses kipsplaate.

 5. Leidke naastud. Kui teil on väljamõeldud pükste naastude leidja, siis kasutage seda, et leida ja märkida naastude asukohad vastasseinale ja ka risti asetsevale seinale. Kui teil pole sellist tööriista, leidke naelte leidmiseks tugeva magnetiga koht, kus naastud asetsevad.

 6. Puurige väike auk keskele keskele ristküliku vasakus ülanurgas olevast naastust lõikad välja. See võimaldab teil lõikamise alustamiseks paigaldada lukuaugu või kipsplaadi sae.

 7. Pärast ristküliku väljalõikamist paljastatakse risti olev sein. Kontrollige traadi teed ja vaadake, kas seda saab hõlpsasti väljalaskeava tagasi lükata. Kui nii, siis kinnitage kasti otsas traadi ots ja siduge selle otsa paks õngenöör või tugev nöör. Traati tõmmates võtab see õngenööri kaasa, andes väljalaskeava teisele otsale midagi, mida saate tõmmata, et see juhtida aukude ja muude radade kaudu. Kui rada on pikk või on mõni pöörane paindumine või väga väikesed kitsad tihvtiaugud, mida näete, ei pruugi see eriti hästi töötada. Sel hetkel tuleks traat lahti ühendada ja uus liin uuesti käivitada.

 8. Puurige vajalikest naastudest läbi auk, nii et traat kulgeks kipsplaadi taga korralikult. Ühendage õngenöör lahti ja laske see läbi uute aukude, seejärel kinnitage õngenöör uuesti traadi külge.

 9. Väljalaske otsas hakake õrnalt ja aeglaselt tõmbama, samal ajal kui sõber aitab söödan traati teisest otsast. Õngenöör aitab traadi korralikult väljundkasti navigeerida. Kui jääte lootusetult jänni ja ei viitsi rohkem kipsplaate lõigata, et näha, millesse kinni jääte, siis jätkake, muidu nimetage seda kaotuseks ja ühendage traat lahti.

 10. Traat on tagasi oma kodus! Ühendage kõik uuesti väljalaskeava või ühenduskarbi külge tagasi. Lülitage toide uuesti sisse. Kui midagi ei komistanud, pole teil lühikesi pükse. Testige kõiki mõjutatud pistikupesasid ja lülitage see vooluring sisse, veendumaks, et need kõik ikka korralikult töötavad.

 11. Lõigake välja kipsplaadi ristkülik, mis sobib enamasti välja lõigatud sisse. kruvige see oma kohale, kleepige teibi ja määrige servad kaks või kolm korda järk-järgult suuremate mudanugade abil, kuni kõik on ühtlane. Jätke päevaks või kaheks kuivama, seejärel kruntige ja värvige. Olete valmis.

+1 Lisan, et peaksite olema kindel, et ükski ristmik pole seinas peidetud (täiesti võimalik, kui näete sellist lohakat tööd). Samuti soovitan tungivalt takistada juhtmete kasutamist naastude pinna lähedal, nagu teised on maininud, see eemaldab olulise struktuuri ja tekitab elektrilöögiohu. Üks näpunäide: olge võtmeaugu saega ettevaatlik, sest terav läheb otse läbi seina taga olevate elektrijuhtmete isolatsiooni.
AiliyvgtksCMT I thought of that, which is why I suggested actually shutting of main power and is what I would do personally. Also about junctions in the wall, well if they were in a box then wouldn't be able to pull on it much anyway. If it is an exposed junction then you got some major electrical problems and should rerun anyway.
By hidden junctions, I mean any junction that isn't accessible from from an fixture/outlet/switch/blank. Any junction that is made in or outside of a junction box and then covered over (e.g. by drywall) is against code. So if you find them, they need to be fixed by either exposing it with a blank plate, or removing it completely and rerunning a continuous line between two proper junction points.
+1, but I'd recommend renting a right angle low gear drill + auger to make the hole. Keyhole saws, especially on old joists tend to be .. well .. not pleasant. At the best, you end up with this odd graphite smell and taste in the air.
Did you write "You want want to do the drilling steps described below on a load bearing wall."? Did you mean "You **do not want** to do the drilling steps described below on a load bearing wall."?
See oli suurepärane ülevaade sellest, mida oodata. Olen kindlaks teinud, milleks need juhtmed mõeldud on, mis valgustab järgmises toas. Nii et selle tehnika kasutamiseks peaksin eemaldama palju kipsplaate ja puurima läbi paljude naastude. Kas see on üldiselt viis, kuidas keegi seda parandaks? See asub esimesel korrusel, nii et mulle tundub, et see juhtmestik tuleks teha keldris ja tulla läbi põranda tuledeni.
@Scribblemacher Olge tänulik, et see asub esimesel korrusel, sest minu arvates oleks kindlasti lihtsam uut rida keldrist ülespoole läbi aluspõranda viia väljalaskeava või jaotuskarbini. Kas valgus on lakke või seina? Kui lagi, pole seda ilma kipsplaatide lõikamiseta peaaegu kuidagi võimalik, ehkki ausalt öeldes võib eelmine elanik teha seda, mida te siin näete.
@maple_shaft, tuled on kõik seinal. Mul on tohutud põrandaliistud, mille ma saaksin maha võtta, et pääseda seina sisse ilma liigse hävitamiseta, ja olen selle jooksu keldrisse paigutanud. Kuna ma pole kunagi varem midagi sellist teinud, olen veendunud, et tahan rohkem teada saada ja ise teha või palgata elektriku. Tõenäoliselt see töötaks, kui ma seda teeksin, kuid tõenäoliselt mitte kodeerimiseks.
GdD
2012-10-30 16:49:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Siin on mõned viisid, kuidas saaksite sellega hakkama saada. See kõik ei tähenda kodeerimist sõltuvalt teie asukohast:

 • Peida see karniisi taha: võite perimeetri ümber asetada dekoratiivse karniisi ja lõigata juhtmete jaoks kanali karniisi tagakülg.
 • Kaevake juhtmete jaoks naast läbi kanal: haarake haamer ja peitel ning hakake kinni! Te ei vaja nende juhtmete jaoks rohkem kui 1/2 kuni 3/4 ruutu ja see ei tohiks põhjustada struktuurilisi probleeme. Arukas oleks enne selle ala krohvimist panna traat mingisse torusse
 • Pange uuesti traat: see on kõige suurem töö, kuid nii, nagu ma ise sellega tegeleksin, kui mul oleks aega. Peate läbi lae lõikama, puurima augud läbi naastude, juhtme läbi juhtima ja seejärel lagi uuesti tegema.

Kõigi ülaltoodud lahenduste korral oleks väga hea mõte (kui see pole seadusest tulenevalt kohustuslik) panna ohutuskaalutlustel traat kaitsvasse torusse. See kaitseb juhtmeid ja kõiki nende läheduses töötavaid inimesi.

Enne kui midagi ette võtate, veedaksin aega, et välja mõelda, mis need juhtmed on ja mis teed nad lähevad. Mõelge lihtsalt, kui loll sa end tunneksid, kui kulutaksid palju aega nende matmisele, et teada saada, et neid enam ei kasutata! Samuti tahaksin seadistuse kohta rohkem teada saada, kui keegi oleks valmis niimoodi nurki lõikama, mida veel nad on teinud? Seda on hea teada omaenda meelerahu huvides.

Ma tahan sellest madalat häält anda, sest keegi, kes krohvis üle juhtme puuduva juhtme, lõi mind ümberkujundamise demo ajal peaaegu elektrilöögiks. Erakordselt rumal ja ebaturvaline oleks krohvida traat, mis pole kaitstud.
@maple_shaft I ** ütlesin, et panen traadi torusse! Muudan selle natuke silmatorkavamaks.
Ütlesite, et see on ** nutikas **, mitte et see oleks ohutuse huvides vajalik. Sellepärast ei hääletanud ma alla
It's a good point, I've edited and made a special point about that.
Tänan ja vabandust olla selline kleepuja. Mulle meeldis teie vastus muidu väga, see on palju vähem kaasatud ja lihtsam lahendus kui minu. +1
Being a stickler is a good thing, especially when it comes to safety. I was electrocuted by a faulty outlet once, so I'm all for electrical safety!
There is no need for conduit. All you *need* is a metal plate covering where the wire passes through the stud(s).
Te ei kasuta seinte sisekanalit.
Michael Karas
2012-10-30 17:08:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Selle kohutava juhtmestiku segamise varjamiseks paigaldati vist „jälk langetav lagi“. Õige tehnika selle parandamiseks on seinaplaadi avamine ja aukude puurimine läbi naastude, et juhtmed läbi naastude läbi viia. See korralik fikseerimine tähendaks ka seina avamist teisel küljel, et leida traadi ühe otsa sihtpunkt, nii et seda saaks tagasi tõmmata ja uuesti läbi naastude uue augu avada.

Seal on vähem soovitav parandus, mida võiksite proovida ka teha. See tähendaks ka kipsplaadi avamist piisavalt suureks, et luua naastude ümber tööruum. Tundub, et olete nagunii juba mõne suurema kipsplaadi aukude parandamise ees. :-( Seda lähenemisviisi tuleks ilmselt vältida, kui sein on kandev sein.

Kui te ei saaks juhtmeid juhtida, siis tehke naastude sisse sisselõige. Seejärel katke metallist kruvi või naeltega turvaplaatidega üle soone. Kui selles piirkonnas on mitu naelu, peate võib-olla mitu neist plaatidest kõrvuti paigaldama.

enter image description here

Kui see on on vaja teha naastude sooned piisavalt sügavaks, et see võiks naastu märkimisväärse summa võrra nõrgestada, peate võib-olla eelnevalt teisest servast kinni pigistama naastud ja paigaldama selle olemasoleva naastu kõrvale. sanditud naast, kasutades raamitud kruvisid, mis läbivad eelnevalt puuritud katseauke. (See vastupidiselt naeltele. See invaliidist nael võib aidata taastada olemasoleva naela külgsuunalist tugevust ja peaks olema laest võimalikult pikk.)

Kipsplaatide parandamine võib mõnda aega tagasi järgida tehnikaid, mida illustreerisin selles teises vastuses.

It's certainly less desirable to notch the studs since this removes a critical part of the structure and leaves the wiring dangerously close to the surface of the wall where drywall screws or even hanging a picture could result in a short. If anyone does this, those nail safety plates are essential.
+1 I was almost finished writing up a similar statement when this appeared. If you're going to do it, do it right.
There is no problems with notching studs, as long as you do it properly and of course use nail plates.
fry.pan
2012-10-30 21:48:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Helistage spetsialistile ja veenduge, et kõik, mida teete, on ohutu.

Sõltuvalt olukorrast (üür, ajutine elamine, aeg, hind, võimalus, suuremad konstruktsioonitalad) kaaluksin kaabli pinnale paigaldamiseks sellist toodet nagu traatvõrk võidusõidurajal, mis näeb välja nagu see. Kaabli sisenemis- ja väljumiskohtade nõuetekohaseks paigaldamiseks peate ikkagi kaabli ühe otsa välja tõmbama. Selle kasutamine säästaks teid sisselõigetest, kipsplaatidest, värvist ja segadusest. See peaks vastama ka koodile.

See sõltub jällegi olukorrast ja see ei pane traati seina sisse, vaid võib olla vastuvõetav alternatiiv. Nad müüvad seda suurtes kastipoodides.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...