Küsimus:
Kuidas seda turvapoldi pead nimetatakse ja kuidas seda eemaldada?
Dickon Reed
2012-10-09 13:53:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

a photo of the bolt in question

Eelmine omanik paigaldas ülaltoodud pildil oleva valgustid ega ole mulle tööriista poldi eemaldamiseks jätnud. Pirn on puhunud, nii et pean seadmesse sisse saama. Pea läbimõõt on umbes 12mm ja vahe kahe sälgu vahel umbes 6mm. Tahaksin selle eemaldada mõne tehnikaga, mis hõlmab rohkem peenust, kui lihtsalt kinnituse purustamine ja / või poldi puurimine.

Loodan, et keegi tunneb poldi ära ja annab mulle otsingutermini, mis lubab mul odavalt osta selle poldi jaoks natuke kuskilt nagu Ebay UK.

Viis vastused:
GdD
2012-10-09 14:06:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Seda nimetatakse mutrivõtme otsaga (või piluvõtmega) peaks. Kasulik sait siin. Suurbritannias on raske leida, miks omanik sellist kasutas, ma ei kujuta ette. Screwfixil neid pole. See sait võib seda teha, kuigi see on rahvusvaheline. Enne tellimist peate välja selgitama õige suuruse.

tangide lukustamine ja niimoodi lahti keeramine hoian minusuguseid käepidemeid käepärast.
Tavaliselt painutan kirjaklambri u-kujuliseks, torkan kaks otsa kruvipessa, siis hangin komplekti tangid ja haaran kirjaklambri otse kruvipinnalt ... siis keeran.
Võib töötada, sõltub sellest, kui tihedalt see sisse on keeratud.
Võite ka kaks õhukest kruvikeerajat kokku panna, kinnitades need puidutüki vahele (joonduse hoidmiseks). Kui see on tõesti visa, lõigake puidust sooned, et kruvikeerajad ei valguks.
Kui teil tekib neid korrapäraselt, leiate veebis kümne dollari eest "turvabittide komplektid", mis sisaldavad lisaks paljudele teistele tavaliselt mitme suurusega mutrivõtmeid. Nendel puhkeaegadel on mugav olla.
Keeran selle kergelt lahti, kasutades lamedapeaga kruvikeerajat, kinnitades pea ühte pilusse ja lüües kruvikeerajat, et see aeglaselt pöörata. Poldi tagasikeeramiseks nägin just selle pead, et see oleks tavalise lamedapeaga polt, et saaksin lamepeaga kruvikeerajat tavapäraselt kasutada.
Alternatiivne lahendus oleks kasutada pöörleva tööriistaga lõikeketast kruvipea sälgude vahel sirge pilu nikerdamiseks. Seejärel võiksite liitmiku avamiseks kasutada lihtsalt tavalist kruvikeerajat ja te ei peaks pirni põlemisel * järgmine kord oma kohandatud tööriista otsima minema.
Richard Kettlewell
2012-10-09 13:58:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma arvan, et see on mutrivõti:

Four piece set

X.X
2016-06-25 23:09:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Leidke mitte eriti õhukese ehitusega käärid, avage need õige nurga all ja sisestage punktid kahte pilusse. Kui kruvi pole liiga pingul, võib see töötada.

El Sid
2013-12-13 22:38:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tuntud kui mutrivõtme-, ussisilma- või sea-nina kruvikeeraja. Mul oli täpselt sama probleem mis OP-l - ma arvan, et mul on sama valgusfikseerimine. Eeldatavalt on imeliku kinnituse kasutamise idee kaitsta vandalismi eest, kuid see on õige piin, kui te ei anna õiget tööriista järgmistele omanikele edasi.

Lükkasin puhutud pirni väljavahetamise kuude kaupa, otsis õiget tööriista, kuid ei leidnud seda. Hakkasin just vana kruvikeerajast auku lihvima, kui proovisin seda käsitsi lahti teha ja leidsin, et see on ainult sõrmega kinni. Nii et kõigile, kes seisavad silmitsi sama probleemiga, proovige see käsitsi lahti keerata.

+1 "see oli ainult sõrmede peal".
deE
2015-11-11 20:40:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võtsin lihtsa kruvikeeraja (vahelduvvoolu tester tegelikult) ja lõikasin selle keskosa pöördveskiga. Mul on hea, kui avan need kruvid iga kord, kui mõne aasta jooksul neisse praamin. Selle jaoks pole vaja otsida haruldasi bitti.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...