Küsimus:
Millised on meie võimalused mitmetasandilise maja keldri vaipkatte valmistamiseks?
DCNYAM
2012-07-03 22:10:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Meie maja keldritase (1/2 allpool klassi) on praegu lihtsalt vinüülplaat betoonplaadil. Talvel on külm, nii et me tahaksime selle vaipkattega. Me ei pääse vett läbi põranda, kuid suve niisketel päevadel on põrandal (eriti mööbli all) sageli kondenseerumist, kus väga niiske õhk puutub kokku jaheda põrandaga.

Mis on meie vaipkatte valikud? Kas saaksime lihtsalt betoon- / vinüülplaadile asetada vaipkatte ja vaiba? Kas alamkorrust on vaja maha panna?

Algselt kavatsesime lihtsalt teha padja ja vaipa, kuid mul on mure niiskuse / hallituse pärast

Kaks vastused:
The Evil Greebo
2012-07-03 22:26:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mugavuse ja veekaitse seisukohast on minu arvates kasulik paigaldada aluspõrand. Ma soovitaksin sellist, mis võimaldab selle all ventilatsiooni, näiteks neid 2x2 paneele, mida saate osta Home Depotist / Lowesist.

Dricore

See annab teile kena, soe "pehmem" pind, kuhu oma vaipkate panna, ja aitab kaitsta kondensatsiooniprobleemide eest, kui külm põrand on all, võimaldades sellel tekkida koht ja seejärel korralike ventilatsiooniavadega, mis on lõigatud aluspõrandasse (tavaline põrandaava vaiba õhuvoolu võimaldamiseks) kuivab see iseenesest.

enter image description here

enter image description here

Paariksin selle ka hea õhukuivatiga. Kui elate niiskes kliimas, on õhukuivati ​​keldri jaoks üsna vajalik.
See tuleb NII palju paremini välja kui paljas vaip betoonil.
@DA01 Aitäh MA TÄHTIS mainida õhukuivatit ja siis unustasin selle täielikult ära!
Bryce
2018-05-06 10:13:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See kõlab nagu põrandaplaatide töö. Brände on mitu ja kahte tüüpi. Ühel on plastikust jalad, teisel põhistiilil vaht (populaarne kaubamärk on Dricore R +). Vaht isoleerib rohkem ja on vastupidav "klõpsamisele", kui põrand pole tasane. Plastist jalatüüp kuivatab tõenäoliselt paremini.

Selle aluspõranda kohale panete kõik, mida soovite. Kerge aluskate ja vaip, mis võib veidi hingata ja teil on hea minna.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...