Küsimus:
2 valget neutraalset traati, kuid vajavad ainult ühte
Aimo
2017-09-25 23:24:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Proovin installida selle uue Smart Switchi, mille ostsin Amazonist.

Juhiste kohaselt vajan neutraalset ühendust. Karbis on ka lühike valge neutraalne traat.

Järgmisel fotol on minu vana lülitiga praegune konfiguratsioon. Nagu näete, on olemas

 • 2 musta kuuma juhet

 • 1 vask maandusjuhet

JA

 • 2 kasutamata valget neutraaltraati.

Old Switch

Huvitav, kas saan lihtsalt juhuslikult valida ühe kahest neutraalsest ja ühendage see otse uue lülitiga.

OR

Kas pean kasutama uue lülitiga kaasas olnud lühikest neutraali ja tegema sellega midagi (kui jah, siis hinnatakse konkreetseid juhiseid)

Peate tõesti abi saama. Teil pole veel vaja õppida isegi kõige elementaarsemaid "põhitõdesid", millega elektritöid teha, ja võite tõenäoliselt teha midagi ohtlikku. Otsige üles raamatukogu ja kodutarvete pood ning leidke elektriline raamat, mis tundub teile ligipääsetav, ja lugege selle kaas kaaneks.
@HotLicks See on terav ja täpne vaatlus, kui see on kergelt erutatav. Tõsiselt, see on kohapeal. Need nulljuhtmed viivad läbi selle kasti kulgeva vooluahela (lülitatud) mustade juhtmete koormuseni ja tagasi valgete nulljuhtmete paneelini.
Neli vastused:
Billy C.
2017-09-25 23:42:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas pean kasutama uue lülitiga kaasas olnud lühikest neutraali

Jah.

(kui jah, siis on olemas konkreetsed juhised tänulik)

Parimad juhised, mida peaksite järgima, on selle lüliti tootja juhised.

Kuid üldiselt teete seda siin.

 1. Eemaldage oranž juhtmekork ja lisage ostetud lülitiga kaasas olnud lühikese neutraali üks ots. (Seda nimetatakse patsiks btw)
 2. Ühendage selle pats teise otsa nutika lüliti neutraalse klemmiga.
 3. Võtke kaks musta juhtmest vanast lülitist välja ja kasutage voltmeeter, et teha kindlaks, milline neist töötab, kui kaitselüliti on sisse lülitatud.
 4. Kui soovite olla eriti kena, sildistage see joonega või paneelilt.
 5. Ühendage otse must traat nutika lüliti reajoone külge.
 6. Ühendage surnud must nutilüliti koormuse poolega.

See diagramm näitab üldine idee. Eirake seina augu kuju. Ka teie lülitil pole juhtmeid väljumas, see kõlab või oleks teil lülitatud koormuse jaoks tõenäoliselt punane. smart switch wiring

Miks neutraal ühendub teie skeemil oleva lülitiga, kuid mitte OP pildiga?
Sest OP tegi valesti ja tuli siia nõu küsima. Ta pildistas praegust (valet) juhtmestikku. Minu näidatud skeem on õige viis selle ühendamiseks.
OP kirjelduse järgi on see juba olemas olev lüliti, kahtlustan, et seda tegi keegi teine ​​kui OP.
Tundub üsna mahukas olla juba olemasolev, välja arvatud juhul, kui olemasolev oli ka mingi nutikas lüliti. Kui OP foto on tõesti originaalist, ei pruugi originaal olla neutraalset vaja. Töövõtja põhiklassi tavalised mittetarkad lülitid ei vaja normaalset. Mõni koduautomaatika nutilüliti ei vaja seda ka. Tema uus teeb. minu skeem näitab, mida tema uus vajab, mitte seda, mis tal praegu on.
Valmis! P.S. Minu pildil olev oli maja eelmise omaniku paigaldatud olemasolev mittetark lüliti. Neile meeldis uus kraam ja nad paigaldasid kõikjale palju hämardite ja taimeritega lüliteid ning mõned neist hakkasid sumisema ja lõpuks surid (tõenäoliselt vale juhtmestiku tõttu?). Aitäh abi eest!
Tere tulemast! Minu arvates on väljamõeldud (funktsionaalsuse) lülitid, mis EI vaja neutraalset, tõenäoliselt madalama kvaliteediga. Kindlasti peaksid nad, kui neil on aktiivset elektroonikat, vajama neutraalset. Neutraalsuseta nad varastavad võimu järjestikuse ühenduse abil koormaga või hoidku jumal, läbi maa. Mõlemad reedavad halba kujundust.
Mulle tundub, et OP pildil olev algne lüliti on vanaaegne SPST dekoorlüliti - pole elektroonikat, vaid stiilne kuju.
Ma pole kunagi näinud üht nii sügavat sügavust, millel poleks mingit elektroonilist arvuti aju
Asi on selles, et lihtne mehaaniline lüliti ei vaja neutraalset ühendust. Kasutades vastuses olevat skeemi, ühendab see kas musta LINE-traadi punase LOAD-juhtmega või mitte. See paneb valguse vastavalt soovile sisse ja välja lülitama. See on kõik, mida uhke elektroonika ka teeb, kuid neil on vaja maandust, mis peaks olema neutraalne juhe, nii et uude lülitisse peab tulema valge. Diagramm on kohapeal. +1
Šoki vältimiseks ärge unustage sammu 0. - Lülitage kaitselüliti välja!
isherwood
2017-09-25 23:33:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Neid neutraale pole kasutamata. Nad lõpetavad vooluahela, mis läbib lülitit, läbi koorma (lambipirn) ja tagasi paneelile. (Asjaolu, et see on uudis, soovitab turvalisuse huvides enne jätkamist uurida maja juhtmestiku põhitõdesid.)

Lisage neile neutraalidele lihtsalt oma nutika lüliti neutraalne pats ja kasutage suuremat mutrit (kollane, punane või tan).

Anthony X
2017-09-26 07:08:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Seadmega oleksid pidanud kaasas olema üksikasjalikud ja illustreeritud juhised. Kui jah, vastavad need muudes vastustes toodud nõuannetele. Ostsin oma koju paigaldamiseks mõned koduautomaatika lülitid (INSTEON). Mõlemal oli kaasas juhend, nii et oleksin üllatunud, kui teie oma seda ei teeks.

Igatahes ... mõned põhipunktid:

 • mustad juhtmed on "kuumad" (120 V ) ja surmaga kokkupuutuvate juhtmete puudutamisel pinge all
 • Valged juhtmed on tagasitee; nende pinge peaks olema null volti, kuid ma ei eeldaks kunagi, et neid on ohutu puudutada (võivad vigade või vigade tõttu alati pingesse sattuda; sellepärast on olemas maandusjuhe)
 • Ainult "lihtne" lüliti peab valguse juhtimiseks katkestama "kuuma" poole; sellepärast ühendatakse valged juhtmed otse. Kast, milles lüliti asub, on vooluahela mõlemal küljel valguse poole teel.
 • Nutikas lüliti peab olema toiteallikas, seega vajab see neutraalset (valget) ühendust. Kokku peaks nutilülitil olema neli terminali: "kuum" toiteallikas (sissetulev must juhe, mis muide toidab seadet), "kuum" lüliti (juhib koormust, teine ​​must juhe), neutraalne (lõpetab vajaliku vooluahela) nutika lüliti toitmiseks) ja maandus (ohutuse huvides; tavaliselt ei kanna voolu). Kõik valged juhtmed saavad kokku pigistatud, kõik maapinnad ühendatakse kokku (ja metallkarbiga).

Kui see kõik on uus / harjumatu, võtke kõige paremini ühendust ekspertide abiga. See pole raketiteadus, kuid peate teadma, mida teete.

Ütleme nii, et "potentsiaalselt surmav". Olen isa vanu nööre kokku keerates või ehitust lammutades kümneid kordi sipelnud. Mul on soov rõhutada ettevaatlikkust, kuid hüperbool on hüperbool. :)
Justin Ohms
2017-09-27 02:34:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lihtne vastus:

 • lülitage kaitselüliti lülitile välja
 • ühendage lühike valge "pats" traat neutraalse terminaliga
 • ühendage kõik valged juhtmed koos uue traatmutriga
 • ühendage paljas vask (või roheline) juhe maandusklemmiga
 • ühendage mustad juhtmed juhtme- ja koormaklemmidega
 • lülitage kaitselüliti sisse
 • proovige lülitit (50/50 töötamise võimalus)
 • kui see ei töötanud ...
 • lülitage kaitselüliti välja
 • lülitage liin sisse ja laadige juhtmed
 • lülitage kaitselüliti sisse
 • nüüd peaks see töötama
Kuna tegemist on nutika lülitiga, ei ole soovitav voolu koormapoolele toita. Triac, SCR (FET-põhine) või muud tahkisahelad võivad praadida, kui maapinnal on voolu. Pole kindlat garantiid, et nutikas lüliti "el-cheapo" on tõestatud. Miks mitte tuvastada palaviku asemel 100% kuum. Selle hoolimatus.
@noybman Ei, mitte hoolimatu. Olen tegelikult tuttav täpse lülitiga, millega OP on ühendatud ja vastupidine juhtmestik ei kahjusta lülitit.
See on hoolimatu, õige on teha kindlaks oma kuumad ja neutraalsed ained ning maandada ja siis kohe esimesel korral kinni haakida. Pole vist.
Neutraal ja maandus on juba kindlaks tehtud - need on vastavalt valged ja paljad vasktraadid. Ainus küsimus on selles, milline must juhe on kuum ja milline koormus. Selle lüliti puhul on hea arvata, kuna see ei kahjusta lülitit. Mul on selle täpse lülitiga tegelikud kogemused reaalses maailmas ja saan vastavalt sellele nõu anda. Ma arvan, et FWIW kahtlustas, et tootmine tegi lüliti just selliseks, kuna see paigaldati moderniseeritavatesse hoonetesse, kus koormust ja kuuma ei olnud alati võimalik kergesti eristada.
Ma arvan, et teil on minu mõttest puudu, mul pole teie omast puudust. Kuigi ma algselt mainisin võimalust (kuna on asju, mis ei salli sööta koormasse), pole see tegelikult oluline. Juhin tähelepanu sellele, et seda on vale arvata. Õige on tuvastada kuum traat ilma aimamiseta.
Tegelikult saan ma teie arvamuse aru. Ma arvan, et see on mõttetu. Minu mõte on see, et OP-le vastates olen kõnealuse lülitiga tuttav. Ma tean, kuidas see käitub, kui liin ja koormus vahetatakse. See ei ole vist teadmine. Teadmine, et pole vahet, kas see konkreetne lüliti on ühendatud tahapoole, tähendab, et ma tean, et selle ühendamine on täiesti ok. "Õige" olemine on kõik seotud teie teadmistega antud olukorrast. Sel juhul tean selle lüliti kohta rohkem teada. Kui te ei teadnud seda ei, siis ei tohiks te arvata.
Teie juhised on valed. Ärge käskige inimestel otseselt ega kaudselt juhtida midagi potentsiaalselt valesti ja vihjake, et seda on hea teha, kui see pole nii. Lugege tootja juhiseid, nad ei ütle teile, et arvate. See seade võib olla loodud selle suhtes sallivaks, kuid mitte kõik pole idioot tõestatud ja ka teie juhised. See on hea viis kellelegi potentsiaalselt viga saada.
Sa ei saa tõsiselt minu mõtet. Ma ei ütleks kellelegi, et ta peaks valesti juhtmeid juhtima, kui see pole ok. Mul on selle toote kohta lihtsalt juhtumisi rohkem teavet kui teil ja ma tean, et seda teha on ok.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...