Küsimus:
Kruvid laes
bjornruffians
2016-12-11 21:17:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas keegi oskab öelda, milleks need kruvid mu ülakorruse laes on mõeldud? Talasse on puuritud kolm, umbes 1,5 jalga aknast.

Ma arvan, et need on mõeldud mingile kardinapuu stiilile. Aga ma ei saa aru, miks see aknast nii kaugel oleks. Samuti pole ma kunagi näinud lakke kinnitatavat kardinapuud ...

Kui ma ei leia nende kasutust, siis kas on soovitusi eemaldamiseks? Kruvikeerajaga pole pead pöörata. close up pen for scale

Viis vastused:
Ecnerwal
2016-12-11 21:38:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Terminoloogiliselt näevad need välja nagu poldid. Eemaldades otsige kõigepealt ruumi ülevalt pööningult poltide pead. Kui need pole talatala küljes, on need tõenäoliselt "viivituse / masina kombinatsioon" ja panete kaks mutrit, üksteise vastu pingutatud, ja seejärel kasutage nende tagumiseks ülemist mutrivõtit. Nende panemine on sama, kuid võtme asetate selle alumisele osale.

lag/machine hanger bolt image from the nutty company, no endorsement implied

Kasulik, midagi lakke riputatud , ilmselt mõnevõrra rasked - boksikotid, näiteks. Ripp- / võrkkiigetoolid teisele. Peamiselt liialdatud lühtrid ...

See on "tark" vastus ... :)
Täpselt nii see oli. Sain need kahe kokku lukustatud 10/32 suurusega mutriga
Michael Karas
2016-12-11 23:54:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teie poolt näidatud poldi tüüp ja teisel fotol näidatud suuruse võrdlus näitavad, et need paigaldati allpool toodud tüüpi laekonksude jaoks:

enter image description here

Teist lülituspoldi tüüpi kasutatakse laekonksu kinnitamisel, kui ülal on vaba ruumi ja see sõltub lihtsalt kipsplaadist.

Tundub, et eelmine sõitja keeras konksud lihtsalt lahti ja jättis poldi / kruvi osa oma kohale.

Seda tüüpi konksu kasutatakse kõige sagedamini haakekettaga lampide riputamiseks (laternatüüp, mis on riputatud ketti ja mille nöör on läbi keti keermestatud).

enter image description here

Konksusid kasutatakse ka taimepottide riputamiseks. Võimalik, et see võib juhtuda teie asukohas, kuna need paigaldati akna lähedale. Kuigi miski ei takista inimesi ka akna lähedal lampe riputamast.

enter image description here

Kui poldid teile korda ei lähe ja soovite need lihtsaima meetodi abil eemaldada, saate nende abil tööriista abil kinnitada sarnane allpool näidatud tüübiga ja lihtsalt pöörake see välja. Pange tähele, et selline eemaldamine purustab niidid, mis muudavad poldi / kruviosa korduvkasutamiseks sobimatuks.

enter image description here

Neid tööriistu tuntakse tavaliselt nimega Vice Grips, mis on tangide lukustamise kaubanimi.
@FighterJet - ütlesin "näidatud tüübile sarnase tööriistaga". Teie mainitud nimi on kaubamärk ja tegelikult mitte kaubanimi, kuigi paljud võivad proovida seda sellisena kasutada. Siia vastuste postitamisel võib olla hea hoiduda konkreetsete kaubamärkide kinnitamisest. Nii et minu arvates on teie kommentaaril vähe tegelikku kasutust.
@MichaelKaras Tekstinime olemasolu on * palju * otsitavam. Võib-olla soovib teie lugeja tööriista osta Amazonist - kas nad peavad tegema pilti vastupidise otsingu? Te ei kasutanud ka üldisemat mõistet "lukustustangid", mille FighterJet oma kommentaari lisas.
@FighterJet Usun, et kaubanimi on Vise-Grip.
@Sam, jah, sul on õigus.
@Michael, tähendab ilmselt "ärinimi" midagi muud, kui ma arvasin. See on ettevõtete poolt kasutatav nimi, mis erineb nende juriidilisest nimest (nt Kodak on Eastman Kodak Corporationi ärinimi). "Brändi nimi" oleks olnud parem. Kuid ma ei usu, et ma konkreetset kaubamärki kinnitasin, nii nagu kudede nimetamine "Kleenexiks" ei kinnita Kleenexi kaubamärgi kudesid.
@FighterJet - Noh koe kinnitamise küsimus võib olla terve arutelu. :-)
fred_dot_u
2016-12-11 22:01:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Päisepoltide eemaldamiseks lukustustangideta saab kinnitada kaks õige suurusega mutrit, pingutada need üksteise vastu. Kandke mutrivõtmega kõige mutri ülemine osa ja taguge päise polt laest välja.

See on suurepärane idee
JDługosz
2016-12-12 09:29:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teiste soovitatud sõnade kokkuvõtteks oleks kõige lihtsam haarata lukustustangidega („viisa haaratsid“), eriti kuna te ei viitsi niite purustada. Saate seda täiendada, käivitades faili ühel küljel selle lamestamiseks - vaid väike osa (mõned joonised metallfailist või mõned küünenahaga pulbristamised) võib muuta piisavalt, et saaksite haarata see.

Kui on piisavalt kruvi, on kaks kokku lukustatud mutrit hea lähenemine, eeldades, et teil on sobivad mutrid ja karpvõtmevõti, mis on piisavalt õhuke, et hoida sisemist mutrit (ja / või piisavalt ruumi töö).

Teine üsna jõuline viis oleks otsast pilu lõikamine, muutes toruotsa millekski, mis võib võtta lameda kruvikeeraja. Seda saab hõlpsalt teha tööriistaga dremel.

Steven
2016-12-11 21:27:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pole kindel, milleks need olid, kui millegi lakke kinnitamine.

Mis puutub nende eemaldamisse, siis prooviksin kõigepealt selle külge kinnitada lukustusnaari ja vaadata, kas saate seda keerata ja eemaldada.

Kui see ei õnnestu, peate võib-olla selle lõikama veski või häkksaega samal tasapinnal. Mõlemal juhul peate tegema mõned plaastrid ja maalid.

Ma ei alustaks tangidega. Nagu soovitas @fred_dot_u, on kahe mutri lukustamine ja lahti keeramine palju-palju puhtam viis.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...