Küsimus:
Kuidas ma saan läike ühtlaseks?
Joseph
2010-10-12 06:28:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kasutan Behri munakoorevärvi ja olen pannud 2 kihti praimerit ja 2 värvikihti, kuid läige pole isegi täppides. Olen peaaegu valmis loobuma ja lameda värvi hankima. Kas on mingit nippi, kuidas läige ühtlaselt üle kogu seina viia?

üks vastus:
Jeff Widmer
2010-10-12 06:44:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tulevad meelde paariasjad:

  • Ärge minge tagasi varem maalitud aladele enne, kui see ala on täielikult kuivanud. Värvi kuivamise ajal näeb see laiguline ja ebaühtlane. Kõndige minema, ärge puudutage seda ja tulge umbes 4-6 tunni pärast tagasi, kui see on kuivanud. Siis näeb see ühtlane välja.
  • Veenduge, et panete seinale piisavalt värvi ja ärge proovige rulli värviga laadimise vahel liiga kaugele venitada. Näiteks laadige rullik värviga üles ja pange seejärel värv seinale laia "W" kujuga. Seejärel rullige see selles üldkasutatavas piirkonnas lahti, kuid ärge proovige värvi liiga kaugele seinale lükata, ilma et läheksite tagasi värvialusele.
  • Laske esimesel kihil enne teise kihi panemist põhjalikult kuivada. Kui hakkate teist kihti liiga vara peale panema (või tulete tagasi alale, mis hakkas kuivama, kuid ei olnud täielikult kuivanud), häirite esimest kihti ja saate plekke, kus esimese kuivama hakanud osa juba tõmbub üles ja imendub teise kihina.
  • Rullige ala välja ja kõndige siis minema. Ärge proovige seda täiuslikuks saada. Lihtsalt pange värv rullikuga kenasti ja ühtlaselt umbes 4–6 läbisõiduga (ok, võib-olla ma teen rohkem nagu 10–12) ja liikuge siis järgmise seina piirkonda. Sama ala ikka ja jälle välja rullimine muudab värvikihi väga õhukeseks ja võite lõpuks kuivanud värvialad seina ümber lükata.
Ja kus sa nurkades lõikad - lõika harjaga sisse, siis mine rulliga üle, olles ettevaatlik, et mitte vastu teist seina lohistada. (selleks võiksite hankida väikese rulli)
Üks täiendav asi, mida ma ei suuda piisavalt rõhutada, et asjad ühtlaseks saada - tagasi, tagasi, tagasi
Püüdsin värvi seina suruda ja laiali laotada. Teie ettepanekud töötasid ilusti.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...