Küsimus:
Kuidas leida avatud neutraalne?
captainjohn
2013-01-15 08:37:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu tuled ja pistikupesad kustusid minu kodu poolvannis ja ka kaks saali süvistatavat valgustit otse poolvannist väljas.

Usun, et ühel vooluringil on kaks toitevoogu, üks saalitulede ja üks poolvannivalgusti ning väljalaskeavad. Mul oli pistikutester lugenud avatud neutraali, kuigi see ei olnud positiivne avatud neutraal, kuna esimene kollane tuli põles, kuid väga hämaralt.

Kontrollisin kõiki pistikupesasid ja lüliteid lahtijuhtmete jms osas, kuid ei leidnud midagi.

Tõmbasin kõik pistikupesad ja lülitid, nii et mul olid kõikjal paljad juhtmed. Multimeetriga kontrollisin kõiki hotsid, puudutades mustanahalisi ja maapinda, mis kõik lugesid 120V. Aga kui kontrollin mõõdikuga neutraale - üks on kuum, teine ​​on neutraalne -, siis langeb see peaaegu mitte millekski (näiteks. 2 volti), seega eeldasin, et probleem on avatud neutraal.

Läksin kaitselüliti kasti ja tõmbasin ribalt neutraali ning katsetasin kaitselülitist väljuvat musta, puudutades ühte sondi musta ja seejärel riba külge ning lugesin 120. Seega eeldan, et kaitselüliti ise on korras.

Aga kui ma proovin seda ühe sondiga mustal ja teine ​​nüüd vabale neutraalsele, siis ei saa ma midagi. Nii et jälle kuskil vooluringis neutraalne, eks? Näib, et ma ei leia kuskilt avatud neutraalset ja see ajab mind hulluks. :(

Kas mul on midagi puudu? Võib-olla on kuskil jaotuskast?

Sa kirjutasid "Aga kui ma katsetan seda ühe sondiga mustal ja teine nüüd vabale neutraalsele, siis ma ei saa midagi."Noh, ühendasite lihtsalt neutraali lahti, nii et nende kahe vahel võiks eeldada 0 V, eks?
üksteist vastused:
Steven
2013-01-15 08:57:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tundub, et teil on selle probleemiga üsna hea toime tulla. Varjatud jaotuskarbid on olemas, kuid see võib olla ka kaabli rike.

Kui olete 100% välistanud kõik teadaolevad jaotuskarbid, peate kitsendama kaabli probleemset osa ja minema jahile kaablijäljendiga. Kontrollige kaabli järjepidevust iga juhtmestiku sektsiooniga (st. Jaotuskast järgmise jaotuskarbiga). Lõpuks peaksite leidma need kaks punkti, kus viga eksisteerib. Kui see on olemas, otsige kaabli jäljendit peidetud kastide ja muu lõbusa kraami otsimiseks. Paindlik ulatus võib aidata teil naastude õõnsusi vaadata. Kui see ebaõnnestub, peate võib-olla seina avama, et saada parem ülevaade probleemist.

Kontrollige ka kõiki nähtavaid juhtmeid, et näha, kas neil pole lööke, oksüdatsiooni ega muid kahjustusi.

Tuleb punkt, kus on lihtsam lihtsalt uut traati juhtida, kui proovida leida täpset rikke asukohta.

Kui leiate probleemi, tasuks mõelda, kas see juhtub tõenäoliselt mujal ja kui jah, siis kuidas peaksite sellega toime tulema (asendage kõik juhtmestikud, ühenduskarbid ühendage uuesti jne)

Bob K
2013-12-18 07:33:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

GFI anumate kontrollimisel kontrollige nii ülemist kui ka alumist väljalaskeava. Üks võib olla jaotuskarbina.

Mul on 1970. aastate kodu ja üks GFI toidab veel kahte väljalaskeava, üks peavannis sees ja teine ​​väljaspool. Kui töötaja käivitas oma elektrisae õues, puhus see vooluringi ja seda katsetati avatud neutraaliga. Olin testinud kõiki vannitoa sisemisi pistikupesasid ja need nägid kenad välja. Pärast pööningul jaotuskarbi leidmist ei leidnud ma ühtegi, nii et läksin tagasi vannitubadesse. Selgus, et katsetasin kõiki vannitoa väljalaskeavasid, kuid ma ei kontrollinud iga üksikut väljalaskeava (2 kasti kohta). Vigane oli ülemine väljalaskeava, mis toidab välist väljalaskeava, ja alumine oli ainus, mida kontrollisin ja see oli korras. Väline väljalaskeava toitev neutraal oli vannitoa väljalaskeava juures põlenud ja purustanud neutraalse ühenduse.

maple_shaft
2013-01-15 19:00:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nagu teised mainisid, peate testima iga neutraalse joone järjepidevust kastist kuni vooluahela lõpuni ja siis, kui olete vale joone välja lülitanud, peaksite alustama pistikupesade kontrollimist, kui need kõik kannavad selle ees oleva koormus.

Liinide järjepidevuse testimiseks ei vaja te voolu, piisab vaid voltimeetri tööriistast, et saaksite vooluringi välja lülitada. Alustades esimesest väljundist, seadke voltimeeter madala takistuse väärtusele ja katsetage neutraali juhtmest maandusjuhtmeni. Peaksite saama nullilähedase tähenduse, mis tähendab vastupanu puudub. Eeldades, et teie kaitselüliti on õigesti paigaldatud, peaks maandusel ja neutraalil olema alati nullilähedane takistus, kuna kaitselüliti neutraalsed ja maandatud tulbad peaksid olema ühendatud.

Kui juhtub, et saate 1 või mõne märgatavalt suurema numbri, siis see tähendab tegelikult lõpmatut vastupanu või et neutraalne ja maapind ei ole mingil juhul pidevad. See tähendab, et äsja testitud neutraalne traat on avatud sellest ristmikust kuni eelneva anuma koormuseni (või nullribani, kui see on esimene testitud väljalaskeava).

Kui olete tuvastanud kui vooluring on avatud, selgitage välja, kas see on liin või väljalaskeava, mis laadib selle eelmise väljalaskekasti juurde. Neutraalse joone välistamiseks võite ajutiselt ühendada väljundkastiga viimane , neutraalse joone juhtmest maapinnani. Nüüd kõndige tagasi eelmise väljalaskekarbi juurde ja kontrollige diagnoositava neutraalse joone järjepidevust / takistust sama juhtme maandusjooneni. Jällegi tähendab nulltakistuse lähedus, et joon on korras, 1 või mõni palju suurem arv tähendab, et neutraalne joon on halb.

Kui pärast seda näib neutraalne joon siiski korras olevat, ehkki olete katkestuse tuvastanud , proovige väljalaskeava välja vahetada. Võib juhtuda, et pistikupesa ise läks halvaks.

Tänan kõiki, mida ma täna õhtul järjepidevust katsetan. Jätsin ühe väikese detaili välja. Mul on olnud probleeme oma oravate lendavate oravatega või peaksin ütlema, et lagi :( Olen väikseid värdjaid kinni püüdnud ja eemaldanud, kuid ma mõtlesid, et oleks võinud juhtmest närida? Kuid pärast lühidalt elektrikuga rääkimist ütleb ta, et kui nad juhtmest või isolatsioonist läbi närisid, oleksid nad kaitselüliti hüppanud ja kaitselüliti tundub korras, see lähtestub. Annan teile teada, kuidas testimine läheb ... enne kui võtan osa seinast välja ja otsin varjatud ristmikku :(
@captainjohn Lendavad oravad? Huvitav, tegelikult pole neid minu trampimisaladel. Kindlasti, kui lendorav hammustas jõudu juhtides neutraalsesse ritta, siis oleksite sel õhtul õhtusöögiks grillitud ulukiliha. Kui toiteallikas oli lüliti taga, mis oli välja lülitatud, siis võib-olla tegi see seda ilma kahjustamata. Kindlasti on see võimalus, kuid kõige tõenäolisem on kõige lihtsam seletus, et teil on kuskil halb väljund.
Jälgige eemaldatud isolatsiooni, eriti pesade läheduses, mis võivad seda katta. Äärmiselt ohtlike tingimuste loomiseks ei pea nad tegelikult ühtegi juhtmest lahti võtma. 1/4 "riidest riie / võrk ja klambrid iga ava jaoks, ei mingit niru ekraani, kus need kutid osaleksid. Ainus asi on hallid oravad.
Olen elektrik ja pole nõus, et orav seda põhjustada ei saanud.
Niikaua kui vooluahel on terve (avatud neutraal puudub), on neutraalil sama elektriline potentsiaal kui maapinnal.Oletame, et orav närib neutraalset ja ainult neutraalset.Kohe, kui neutraalne traat on katki, on traadi kahel osal potentsiaal erinevad.Üks on 120 V, teine on maapotentsiaal, st 0 V. Orav saaks suu kaudu elektrilöögi ja põgeneks.Ainult siis, kui orav oli väga hästi maandatud, mis pole tõenäoline, põhjustaks see kaitselüliti lahti.
Küsimus on, kui tõenäoline on, et orav näriks ainult neutraalset.Noh, mitte nii ebatõenäoline, imo.Vähemalt mitte siis, kui paigaldamine toimub üksikute juhtmetega, mis juhitakse torus.Pärast elektrilöögi saamist (vahetult pärast neutraali katkestamist) ei tuleks see kindlasti rohkem närima.
Jim
2015-10-18 06:46:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui mitu valget / neutraalset traati on J-karbi tagaosas asuvas traatmutris kokku seotud, võtke iga traat üles tõmmates mõni hetk, veendumaks, et ükski ühendus ei lahti tulnud. Seda juhtub sagedamini kui soovite. Valge / neutraalne traat võib lihtsalt juhtme mutrisse asetada ega tohi olla teistega tihe.

Edwin
2013-01-15 10:35:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui teie pistikupesad on juhtmega nii, et "koormus" läbib pistikupesa, siis võib teil olla pistikupesa pidevuse probleem. Peate kontrollima kõigi vooluringi pistikupesade järjepidevust, kui need pole traadiga ühendatud ja selle asemel on liin ühendatud ühe kruvikomplektiga ja koormus teise komplektiga.

Mul juhtus see nii, et 3 pistikupesal oli ebakorrektne võim. Nad kasutasid pistikupesade pistikühendusi ahelate ühendamiseks kettidega. Keti esimesse pistikupessa toitval romeksil oli sisselükkamise ühenduses lõtv ühendus, mis oli kohe nähtav, kuna plastik põles kuumusest. Pistikupesa vahetamine ja paremaks ühendamiseks kruviklemmide kasutamine taastas toite. Halva ühenduse tõttu läksin edasi ja asendasin ülejäänud kaks pistikupesa lihtsalt ohutuse tagamiseks, kuna ma ei usaldanud pistikprogrammide terviklikkust.
@fiasco laborid, ma tean, et see on vana, kuid panen seljaosa vastuse andma ja ma hääletan, ilmselt milles probleem oli ja enamik vastustest keskendub arvestitele.
TW Powell
2014-10-22 11:33:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Alustage tõrkeotsingut selle vooluringi kõigi hiljutiste kinnituste, lülitite või pistikupesadega. Seejärel jälgige probleemahelat peakarbist väljapoole, eemaldades kõik ristmiku esiplaadid ja kontrollides. Probleemide otsimisel ühendage ja keerake ühendusi. Selle võib lahendada vaid paar pööret siin ja seal.

keshlam
2015-10-18 11:41:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pro lahendus on traadi jälgija - signaaligeneraator, mis edastab traati, ja vastuvõtja, mis saab jälgida seda signaali läbi seina, et näha, millega veel on ühendatud ja kuhu see ootamatult enam ei ühenda. Seda kasutati selleks, et avastada, kus mu töövõtja oli kogemata läbi juhtme lõiganud, mida nad polnud märganud ... pärast seda, kui nende elektrik seda ei leidnud. (Muidu head töövõtjad, nii et andestasin neile vea.)

Laenasin kasutatud komplekti; nad on kallid uued, kuid mulle öeldakse, et neid kuvatakse eBays üsna regulaarselt.

(Olen selle ühe vaese mehe versioonina kasutanud ühte kaitselülitite leidjate komplekti, kuid see pole pole nii tundlik ja ütleks lihtsalt, kuhu vooluring läheb, mitte kuhu see lahti on ühendatud.)

Ken McDowell
2015-12-11 23:09:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Algse ülesande kahes viimases etapis on tehtud näidud õiged; st, et millised need peaksid olema: kaitselüliti kuum traat neutraalsele vardale = 120v; kaitselüliti kuum traat LIFTED-nulljuhtmele = 0v. Kui pinge kuumast traadist ülestõstetud nulljuhtmele on üle 0 volti, on tõstetud nulljuhtmel maandusviga. Siit võetud näidud näitavad, et neutraalsed ühendused utiliidist kaitselüliti kasti on korras; ja et neutraal on kuskil haruahela neutraalasendis avatud. Neutraali avatud koha leidmiseks peate teadma, kuidas haruahel on ühendatud - s.t. karikakraga aheldatud - siis alustage esimesest väljundist / lülitist liinikontrolliliinis neutraalsele (Blk. kuni Wh) pingele. Kui jõuate seadmesse, kus see pinge on null, on selle seadme ja eelmise testitud seadme vahel lahti.

user11130
2013-01-17 23:58:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

kui teil on juurdepääs pööningule, otsige jaotuskarbid, kontrollige, kas traatmutrid on pingul. avatud null tähendab, et kuskil on valge traat, mis pole ühendatud või millel on lahtiühendus. isegi maja all võiksid olla täiendavad harukarbid, mida otsida.

Arion Mitutoyo
2015-12-16 23:39:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen nõus, et näritud traat on tõenäoline põhjus. nüüd osa teabest, mida pole, kuid mis on kasulik, koosneb see vooluring järgmisest. 1 punane juhe + 1 must juhe või ainult must juhe? Paneeli siiniribad. 1 valge traat neutraalsele bussile 1 paljas juhe maabussile. Paneelilt väljuv kaabel on 2 juhtmest aka valge + must + paljas 3 juhtmest aka punane + must + valge + tühi? Kui selle tõstetud valge traadi kaabel sisaldab punast must ja valge traat ning paljas traat. pange valge traat tagasi, kui teil see enne maja maha põletamist lahti läks. ja ka need kaks kuumkohti ei tohiks minna eraldi kaitselülititesse, vaid need peaksid olema ühendatud kahepooluselise kaitselülitiga, millel on käepide, nii et mõlemad lülitatakse korraga. ja lülitage see välja, kuni selle korrektseks parandamiseks on palgatud elektrik. keegi siin ei taha, et keegi liikmetest seda juhtuks.

mcole
2015-12-16 21:47:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui mõistan teie tõrkeotsingu protseduuri, arvan, et peaksite helistama oma utiliidile, kuna näib, et probleem võib olla teenuse sissepääsu jaotise rea poolel. Helistades ei saa valesti minna.

-1 Kommunaalteenuse probleem ilmub rohkem kui ühel vooluringil.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...