Küsimus:
Miks inimesed ei kasuta pööningul jäika või pihustatud vahtplastist isolatsiooni?
anthonyryan1
2013-04-01 23:30:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tahan oma pööningul soojustust uuendada, põrutades selle R-6-lt R-30-le või paremale ning uurides asju, mõistsin, et pole kunagi näinud kedagi pööningul jäika või pihustatavat vahtplastist isolatsiooni .

Kas nende suhtes on mingi eriline hoiatus või lihtsalt eelistab enamik inimesi klaaskiust batette?

Ma arvan, et see on seotud kuludega. Puhutud tselluloos on piisavalt hea ja oluliselt odavam.
Mõlemat materjali kasutatakse tavaliselt "kuumade katuste" jaoks. Kuna pööningul on külm katus, pole tõesti põhjust lisaraha kulutada.
Kiire meeldetuletus: esimene samm on maja õhutihendamine; see on kiire, odav ja on üldiselt kõige kulutõhusam asi, mida saate teha. Pööningu soojustamine - tavaliselt pööningukorrus, välja arvatud juhul, kui teil on põhjust soovida, et pööning oleks konditsioneeritud ruum - on hea teine ​​samm. Lõhkamine on odav, kuid praeguste standardite täitmiseks piisavalt paksu kihi saamine on vastuolus pööningu kasutamisega ladustamiseks; minu sisse puhutud kiht on kuhjatud vähemalt jala kõrgemale sarikate tippudest.
Kuus vastused:
Compro01
2013-04-02 20:20:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lühike vastus: raha.

Pikem vastus:

Google'i tellimisteenustest uurides ja ümbriku matemaatikat tehes leidsin mainitud hindade jaoks järgmised hinnavahemikud isolatsioonitüübid.

Pihustatav vaht on umbes 0,15–0,21 dollarit / ruutjalg / R

Klaasplastist batoonid on umbes 0,03–0,07 dollarit / ruutjalg / R

Jäik vaht paneelid on umbes 0,10-0,15 dollarit / ruutjalg / R

Nagu näeme, võtavad batid teie raha isolatsiooniväärtuse osas nahkhiire kõikidele võistlejatele.

Nüüd keegi vaatab isolatsiooni väärtuste tabelit ja ütleb: "Kuid vahtplastil on kõrgem R-väärtus tolli kohta, seega on see parem isolatsioon, kuna teil on selle lõpmatuseni lõpmatu ruum".

Isolatsiooni võrdlemine väärtus paksuse kohta, on need õiged, nagu allpool näidatud:

Pritsige vaht - ~ R-6,3-7 / tolli

Klaasplastist batett - ~ R-3,1-3,3 / tolline

Tugev vaht - ~ R-5-6 / tolline

Mõlemad kallimad valikud saavutavad väiksema paksusega rohkem, nii et need valikud võimaldaksid pakendada suuremat isolatsiooniväärtust d samale helitugevusele.

Kuid lööte pea langeva tootluse vähenemise punkti, kus saavutaksite rohkem energiasäästu, pannes raha asjade parandamiseks. kusagil mujal, ja jõuate selle punktini varem kui arvate, arvestades R-väärtuste toimimist *, nii et suurenenud isolatsioonitihedus ei too teile palju kasu.

Lisaks on batide paigaldamine ( ja jäik vaht) - see on üsna lihtne isetegemise töö ja nõuab minimaalset isikukaitsevahendit (kindad, kaitseprillid, tolmumask). Siseruumides vahuga pihustamine tähendab, et vajate kogu keha ülikonda, kindaid, kaitseprille, respiraatorit jne, mis muudab isetegemise väljaspool paljude oskuste / mugavuse taset, mis tähendab, et peate selle eest palgama professionaali ( ja sellega kaasnev vaev / kulu / uhkuse kaotamine), mis viib inimesed lihtsalt lihtsamate batistidega minema.

* laienev R-väärtus tähendab põhimõtteliselt seda, et 1 / R-kuumus soojusest (või vastavalt külmale) pääseb välja isolatsiooni puudumisel. R-6 tähendab, et 16,6% soojusest väljub. soojustuse R-24 lisamine ja R-30-le minek annab tulemuseks ainult 3,3%, säästes 13,3%. Kuid lisage veel 24, et jõuda R-54-ni, jõuame ainult 1,85% -ni, mis on sama investeeringu kokkuhoid 1,45%, ja nagu ma eespool ütlesin, võite tõenäoliselt leida kuskilt mujalt asju paremaks muuta, mis annab teile rohkem kui see väike kokkuhoid sama raha eest või lõppkokkuvõttes ostab see raha teile rohkem gaasi / elektrit kui täiendav isolatsioon säästab teid realistliku aja jooksul.

Täpselt on punkt, kus R-väärtus lihtsalt raisatakse ja peaksite keskenduma muudele asjadele nagu termilised pausid, õhulekked jne.
Igatsesite masinaid, mida saate rentida, et pihustada taaskasutatud paberit või muid materjale isolatsiooniks. See on täiesti isetehtud ja ei vaja üldse isikukaitsevahendeid, välja arvatud võib-olla respiraator.
@0A0D - jah, kuid küsija küsis pihustusvahu, mitte pihustustselluloosi kohta. Vähemalt Kanadas (näiteks [need poisid] (näiteks http://www.tigerfoam.ca/index.php)) on saadaval ka DIY PU pihustuskomplektid. See on endiselt keerulisem ja kallim kui batid.
@Compro01: Floridas Lowesi kodukaupluste kaupluses ostate 200 dollarit väärt celloele ja saate masina tasuta. See pihustatakse läbi suure vooliku, mille suurus on teie auto puhastamiseks kasutatud voolikud. Sa lihtsalt pihustad .. oskusi pole vaja. See pole üldse keeruline ja odavam. Kasutamata osa saate tagastada ja kulud lähevad 100 dollarini või vähem, sõltuvalt sellest, kui palju vajate. Home Depotil on sarnane tehing.
Tom
2013-05-22 01:49:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kasutasin pööningul pihustatud vahtu. Selle põhjus on järgmine:

  1. Tahtsin, et pööningul olevad kliimaseadmed oleksid maja soojakesta sees.

  2. Minu jaoks oli ainus võimalus paigutada katuseteki alumisele osale peale pihustatud lahtise või kinnise vahtplastiga vaht. Kui oleksin katust vahetanud, oleksin võinud kasutada SIP-paneele.

  3. Oma piirkonna R-väärtuse (keskosa FL) saamiseks vajaksin 14-tollist puhutud tselluloosi.

Kuidas ma seda tegin:

uurisin oma vahu ostmise või töövõtja palkamise kulusid. No arvake ära, mis oli töövõtja palkamine odavam. Leidsin oma piirkonna omad ja vaatasin nende töid ja viiteid. Nad tegid seda (avatud lahtris) umbes 2,20 dollari / sf eest, nii et ma kulutasin umbes 2300 dollarit. See oli seda väärt: minu kliimaseade töötab vähem = maksab vähem, maja tunneb end paremini ja pööning püsib maja umbes 10 kraadi piires, nii et minu ülespoole salvestatud fotod ei riku.

Uurige lihtsalt, mis teie piirkonnas saadaval on, ja pidage meeles, et saate selle, mille eest maksate!

Perry525
2013-04-08 01:31:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Veebist vaadates loete palju pihustatud vahuga seotud õuduslugusid: katuste ja seinte kokkutõmbumine, lõhenemine ja maha kukkumine.

Pihustamiseks vajate selleks ajaks ja päeval sobivat segu. , pihustatava aluse õige temperatuur ja õige õhuniiskus - selle õige saavutamine pole lihtne.

Teisest küljest on lehtpolüstüreen parem kui klaaskiud suletud raku isolatsioonina, ei lase soojust või õhku, võite ka (hoolitsedes) saada kõva sobivuse, mis on äärmiselt oluline. Klaaskiust ei saa õhukindlalt või (veelgi olulisem) veeaurukindlalt. Mööduv tuul, soe õhk ja veeaur läbivad klaaskiust kontrollimatult.

Pidades meeles, et hästi soojustatud kodu on teile kasulik nii talvel kui ka suvel. Soojussildade vältimiseks on sarikate vahele ja sarikate alla paigaldatud polüstüreeni kasutamine kõige tulusam isolatsioon.

Spray foam isolatsiooni varajasel kasutuselevõtul oli probleeme. Tänapäeval peetakse seda aga paljudel juhtudel tavaliselt parimaks valikuks (ehkki kõige kallimaks).
Tom
2013-05-23 09:17:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See ei maksaks mulle isegi. Teie pööningul jookseb tonni jama - elektriline, õhutus, mis iganes. Miks soovite, et need asjad kivisse raiutaks? Mida teeksite, kui peaksite pärast pihustamist korralikult elektrit kinnitama. Ei ole minu jaoks üldse mõtet. Olen viimase paari aasta jooksul oma pööningul üleval olnud 20–30 korda, liikunud elektriliselt, lisanud, muutnud seinakonfiguratsiooni ... ja ma ei kujuta ette jäiga vahuga tegelemist.

Pritsevaht on katuseteki alaküljel! mitte pööningu korrusel. nii et pilt see, kui olete pööningul ja pikali selili. Otsige üles ja räästast räästani on vahtplastist isolatsioon, kuid ükski pole teie all. pööning on termilise ümbrise sees ning kõik mehaanilised ja elektrilised seadmed on vabad ja puhastavad vähem kui mõnda juhtet, mis lähevad räästa ja Ventide korstnatesse. Tom
@Other Tom ... Ei, see pole nii. Piserdate oma maja soojustamiseks oma pööningu põranda. Piserdaksite pööningu soojustamiseks alaosa. Sa pole isegi plakat ...
see sõltub sellest, kas teete pihustit "üles" või "alla", mille määrab osaliselt see, kas soovite, et pööning oleks poolkonditsioneeritud või mitte.
Olen sagedamini näinud vahtmaterjali, mida kasutatakse katuse alumisel küljel, et vähendada suve sisse tungimist. Põrandakatete jaoks on batid või õhupuhastid lihtsamad, odavamad ja (nagu öeldud) ei häiri maja tulevast hooldust nii palju.
Charles Burns
2015-10-05 02:12:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Peamine põhjus on esialgne maksumus, kuid teine ​​osa on see, et enamik koduomanikke ei tea, kuidas isolatsioon töötab, ja usaldavad sildil lihtsustatud mõõtmist R-väärtus . Teadlikuks otsuseks peaks siltide teabest piisama, kuid see pole nii. R-väärtus on mõttetu ilma täiendava teabeta.

R-väärtuse mõõtmine hõlmab peaaegu nullõhu liikumist; peaaegu koomiline, erinedes tegelikust elust.

Soojus kandub edasi konvektsiooni, juhtivuse, kiirguse ja faasimuutuse teel. Konvektsioon on kodudes ülekaalukalt suurim soojuskao põhjus, kuid klaaskiud ja tselluloos aeglustavad seda liikumist väga vähe. Klaaskiud on nii õhku läbilaskev, seda kasutatakse koduõhufiltrites!

Isegi kui R-väärtus oleks üksi kasulik mõõtmine, pole see konstantne. Tselluloos sadestub aja jooksul, vähendades selle R-väärtust ja seinte isolatsiooni korral isoleerimata tühimikke. Klaasplastist, XPS-st ja EPS-vahtplastist R-väärtus paraneb temperatuuri langedes. Polüisotsüanuraadi (polü vaht) sisaldus väheneb. Erinevus pole suur - umbes R2 on väga külmade ja väga kuumade päevade vahel.

Kuivades piirkondades võib hiljem asetada õhukese suletud rakuga vahu ja katta selle klaaskiuga. Ma ei soovita tavaliselt tselluloosi, sest selle boorhappe tuletõkestav töötlus hajub suures osas mõne aasta jooksul ja tootja ei pea avaldama muid tooteid kui uus toode. Niisketes piirkondades võib see põhjustada niiskuse kogunemist ja on parim vältida. Sellistel juhtudel on parim puhas vaht.

Ikka tuleb teha matemaatika selle kohta, kas suletud raku vaht on oma hinda väärt, kuid kahjuks pole see nii lihtne. Mida mõõdukam on temperatuur ja madalam õhu liikumine majas, seda vähem on suletud kambriga vaht. Mõnes piirkonnas, näiteks Washingtonis ja Idahos, on väga odav energia ja gaas, kuid vahukulud on isegi kogu riigis palju lähedasemad. Ka tööjõukulud võivad väga erineda.

Researching
2014-07-01 16:00:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Viimasel ajal on ilmunud palju pihustusvahtu tootvaid ettevõtteid, ma kahtlustan, et kasvavad kütte- ja jahutusarved ajavad seda suundumust. Tundub, et paljud soovitavad katusekatte tagaküljele paigaldada avatud kambriga (nende jaoks odavam) (neile lihtsam, eriti olemasoleva tselluloosiga majades). Nagu sellel lingil näete, tekitab katusel olev lahtine vahtplast vaht teid mööda teed.

http://www.greenbuildingadvisor.com/blogs/dept/musings/ avatud kambriga-pihustatav vaht-ja-niiske-katusekate:See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...