Küsimus:
Kas ma saan kliimaseadet paigaldada 1924. aastal ehitatud koju, mille laes on ümmargused soojakanalid?
Jackie Williams
2016-03-17 01:11:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas ma saan kliimaseadet paigaldada 1924. aastal ehitatud koju, mille laes on ümmargused soojakanalid? Otsin kodusid, mida osta Milwaukee osariigis, WI. Tundub, et kodus on kogu see kanalisatsioon üle lae, kuna ümmargused registrid asuvad iga toa laes. Enamikul selle kliima kodudest on külma tõttu keldrid, kus on torustik ja torud, kuid see kodu pole.

Kaks vastused:
Shimon Rura
2016-03-17 01:22:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Muidugi - vähemalt pole pööningul ümmarguste kanalite olemasolu, mis muudaks kliimaseadme paigaldamise keerulisemaks. Kuna külm õhk on tihedam kui soe õhk, peetakse lae ventilatsiooniavasid tavaliselt jahutamiseks paremaks. Jahe õhk voolab laest alla, aidates tagada teie ruumide ühtlase jahutuse. Sellepärast kipuvad paljudel sooja kliimaga majadel olema ventilatsiooniavad laes või selle lähedal. Ja miks on külmemates ilmastikutingimustes ventilatsiooniavasid vähe.

Kui siin on põhjust muretseda, siis kütte, mitte jahutuse pärast. Kas pööninguruum on soojustatud? Kui ei, siis hakkavad teie kanalid soojustamata pööninguruumis soojust kaotama ja kodu maksab rohkem kütmist. Seda saab leevendada hea isolatsiooni & tihendiga kanalite ja ventilatsiooniavade ümber. Teiseks, eeldades, et teie ventilatsiooniavad läbivad lae, on nende lae läbiviikude kaudu ka täiendav soojuskadu. Ja lõpuks, kuna ventilatsiooniavad peavad soojust maha laskma, ei pruugi nad nii head tööd teha, kui kogu teie maja tunneb end ühtlaselt kuumutatud, kui väljas on külm (kuna kuum õhk tõuseb, kuid ventilatsiooniavad on juba kõrgel). p>

Ükski neist pole siiski kokkuleppe rikkuja - lihtsalt erinevad disainilahenduste kompromissid. Kui soovite hinnata põhirida, küsige mõne kuu küttearveid, et teaksite, mida oodata. Kuid teadke ka seda, et sellised tegurid nagu hea õhutihendus, pööningu isolatsioon, aknad ja tõhus ahi muudavad rohkem kui see, kas kanal on pööningul või keldris.

Sõltuvalt ahju vanusest võib maksta ka ahjusüsteemi uuendamine samal ajal, kui kõik kulud oleksid väiksemad kui vahelduvvoolu paigaldamine, siis paari aasta pärast uus ahi. Lihtsalt mõte. Suurepärane vastus @Shimon Rura +.
Tänan teid mõlema vastuste eest !! Olete mu otsuse tegemisel tundnud end palju paremini. Te poisid ROCK.
kategutierrez
2016-03-19 10:55:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jah, saate installida. Mõni kuu tagasi kolis mu sõbranna vanasse majja. Ta kahtles vahelduvvoolu paigaldamises või mitte. Kliimaseadmete spetsialistide abi on alati hea, professionaalseid teenusepakkujaid on palju.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...