Küsimus:
Kas kasutada kruvi terastorusse ilma mutrit kasutamata?
rbhat
2017-12-21 01:12:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on tavaline ümmargune 1 1/4 "terastoru ja ma tahan sinna kruvi panna. Torul on ainult üks auk (kuhu kruvi läheb), nii et ma ei saa mutrit kasutada.

Millised võimalused mul on ja kas leian selle Home Depotist?

Aitäh.

Üsna üllatus, et The Home Depot ™ ei suutnud aidata. Võib-olla pole teil piisavalt õnne olnud, et keegi kinnitusdetailide aiandusosakonnast hankida. Vastuses märgitud isekeermestavad plekikruvid on üsna tavalised. Oluline on märkida, et kui kasutate õhukese seinaga torusid, ei saa te kruvi korduvalt eemaldada ja ühendust nõrgendamata.
Kas peate selle hiljem eemaldama? Kas mingil põhjusel ei saa pop-neeti kasutada?
@JimmyFix-it,, mis on pop-neet? Ma ei eemalda seda.
@JimmyFix-it Kui vaatate küsimusi, mida rbhat on esitanud, on probleem, niipalju kui ma seni oskan öelda, kuidas teha trossikordi, mis on kinnitatud mõnele betoonile paigaldatud teraspostile.
Siis tundub, et oleks lihtsam puurida teine ​​auk ja kasutada mutreid, seibe ja ~ 3 "silma läbi poldi, sest (kui see peaks välja nägema hea, siis olen väljas;) muidu oleks minu ettepanek mõne lõime koputamiseks, mis pole kunagi lõbus ja mis mingil hetkel tõenäoliselt ebaõnnestub. (Ma ei vaadanud eriti kõvasti, kuid tundub, et need ei müü ainult köisraudtee ülemist osa - nagunii palju )
Iga kinnitusega seotud küsimus peaks algama küsimusest, millist koormust see peab toetama.
Neli vastused:
JPhi1618
2017-12-21 01:16:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teie parim valik oleks õige suurusega metallkruvi. Mitte polt, vaid kruvi. Mõned neist on isepuurivad / koputavad (USAs nimetatakse neid tavaliselt lihtsalt "isekeermestavateks"). Nad puurivad ise oma augu ja koputavad omaenda niidid ühe sammuga. Kui te ei leia sobiva suurusega metallkruvi, võite hankida aukust veidi suurema isekeermestaja ja see koputab endale suuremat auku ja hoiab tihedalt kinni. Need on saadaval Home Depotis (või tõesti mis tahes riistvara poodides) väikestes kilekottides, kui vajate mõnda, või väikestes kastides, kui vajate palju.

enter image description here

Ärge pingutage seda üle, vastasel juhul klõpsab pea kohe ära.
"puurida oma auk" on imelik viis seda panna. See ei tee auku, kui seda pole. See "koputab oma auku" või "lõikab oma lõime".
@LevelRiverSt Võib-olla on lihtsalt erinevus selle nimetamisel isekeermestavaks või isepuurimiseks, kuid pildil olev kruvi puurib kindlasti oma auku värskesse plekitükki ja lõikab ise niidid.
Puidust, plastikust (ja võib-olla õhukesest alumiiniumplekist) @JPhi1618 võiks see puurida oma auku, kuid eelistaksin siiski kasutada puuritera, sest see on stabiilsem ja lihtsam. On oluline, et kruvi oleks materjalist kõvem. Kõigest muust kui kõige õhemast alumiiniumplekist on puurotsiku asemel kruviga augu puurimine puhas masohhism. Kas olete hiljuti mõnda terast puurinud? Terase puurimine käsitsi puuriga nõuab kõva puuri, palju survet, mõõdukat kiirust ja palju kannatlikkust. Puurpressiga on see lihtne, kuna see tagab vajaliku rõhu ja stabiilsuse
@LevelRiverSt Tunnistan, et olin skeptiline, kui hakkasin neid kruvisid kasutama, kuid tegelikult on need võimelised puurima üllatavalt paksuks teraseks. See on väga kiire ja pole vaja eelnevalt puurida. [See video] (https://youtu.be/WtS4r0SRygY) on parim näide, mille leidsin kiiresti. Jätkake umbes kell 2.30 ja vaadake, kuidas kruvid terasesse puurivad. On ka teisi videoid spetsiaalsetest kruvidest, mis lähevad läbi 1/2 tollise terasplaadi, kuid Home Depoo lihtsad need suudavad hõlpsasti kuni 1/16 tollise terase külge kleepida. Ma soovitaksin kõndimise peatamiseks keskmist lööki, kuid need on suurepärased.
See on päris muljetavaldav. Kuid parem täpsustage, kas soovite isepuurivat metallkruvi (mitte isekeermestavat ega kipsplaadist või puidust isepuurivat). Ma pole neid üheski Suurbritannia isetehtud kaupluses näinud, nii et läksin Home Depoti veebisaiti vaatama. 4,98 dollarit 25 allahindlusega # 14 x 3/4 on rohkem kui maksaksite tavaliste isekeermestavate kruvide eest - saate selle, mille eest maksate. Ma leidsin machinemart.co.uk lehelt sortimendi 120 kruvi hinnaga 3,99 naela + maks, kuid see ei anna suurusi (eeldan, et need on väga väikesed.) Võin need üle vaadata.
@LevelRiverSt, ma pole neid kunagi varem B&Q-s ega oma kohalikes rauakaupmeestes näinud, kuid olen leidnud ühe oma rattarehvist (ainus, mis jõudis kevlari vööst läbi enne, kui rehvi ära kandsin), nii et need on kindlasti olemas Suurbritannias . Usun, et neid kasutatakse siin peamiselt katusekatetes ja välispaneelides. Pigem puurin puuriga ja kasutan isekeermestajat.
@chrish wickes ja screwfix teevad neid. Ma kasutaksin tavaliselt ka külvikut, kuid näen katusekatte eelist, kus leht võib puuriteralt kruvile vahetades libiseda ja seda on raske uuesti joondada. Ma ei veena enne, kui olen neid proovinud.
Nathan
2017-12-21 10:29:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Otsige pähkleid või pähkleid. Mõlemad on sama tüüpi kinnitusdetailide kaubamärgid. rivnut

Need kinnitusdetailid tõmmatakse üles nagu needi, laiendades ja kükitades külgede kihilist osa auku. oma toru.

Ehkki ühekordseks kasutamiseks võib see olla üle jõu käiv, peaksite otsima voogtrükke. Flowdrill on tahke metallist koonus, mis kuumutab toru hõõrdumise teel seni, kuni see on piisavalt kuum, et voolata paksu puuri, mida saab seejärel keermestada tavalise kraanikomplektiga. flowdrill process

Keerme koputamine väärib mainimist ka ilma puurvardata. Muidugi sõltub see, kui kasulik see sel juhul on, toru seina paksusest.
Mulle meeldiks mängida nende puuriteradega, kuid nende kasutamiseks on vaja midagi sellist nagu frees või raske puurpress. Pole tegelikult isetegemise ese.
Jimmy Fix-it
2017-12-21 06:25:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sõltuvalt rakendusest võib teie jaoks töötada "popneet" (mõnikord nimetatakse seda "pimedaks neediks"). See on kinnitusdetail, mis on mõeldud töötama "pimedas" augus, see tähendab augus, millel pole tagaküljele juurdepääsu. Nende kinnitamiseks on vaja spetsiaalset tööriista, kuid tööriist ja needid on suhteliselt odavad.

Neid on saadaval erineva pikkuse ja läbimõõduga, et rahuldada materjali erinevat paksust ja tugevust. Needid on valmistatud terasest, alumiiniumist ja võib-olla muudest materjalidest. Neid saab kasutada materjalide kinnitamiseks otse alusmaterjali külge või neil on ka sisekeermega "needimutrid", mis võimaldavad teil kinnitada masinakruvi või poldiga (vt alumist pilti).

enter image description here enter image description here enter image description here

Ehkki see on täiesti mõistlik, pole ma varem "neetmutrit" näinud. Pean mõned üles leidma ja oma arsenali lisama! "Miks sa küsid. Sest nad on olemas! (ja kiiresti, enne kui minu FIL nende kohta teada saab !!) Pildil olev neeter BTW näeb välja täpselt selline, nagu praegu minu kodus sahtlis istub.
Rivnuts vajaks spetsiaalset erinevat seadistustööriista.
Suurepärane, @jimmyfix-it! Ettekääne ka teise tööriista ostmiseks! :)
Borejko
2017-12-21 17:24:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kiire ja tõenäoliselt määrdunud lahenduse leidmiseks otsiksin mõnda tüüpi laienevat tüüblit või pistikut - eelistatavalt suure laiendusalaga. See ei ole väga korralik ega väga vastupidav, kuid võite minna igasse isetehtud pistikupessa. Lisaks on need odavad ja nendega töötamiseks pole vaja erilisi tööriistu.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...