Küsimus:
Kahekordne uksekell?
Dwight Galster
2018-01-24 00:02:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

see peaks olema lihtne küsimus, kuid ükski tooteleht ei näi seda olukorda kirjeldavat. Ma tahan ühendada juhtmega uksekella, millel on kaks nuppu ja kaks kellamängu. Mõlemad kellad peaksid reageerima mõlemale nupule (s.t üks kellamäng tagauks, kaks kellameluuks). Kuid mu isa proovis seda aastaid tagasi ja tulemuseks oli trafo läbipõlemine. Tahaksin uuesti proovida. Kas keegi oskab öelda, kuidas sellist vooluringi korralikult ehitada?

Kas igal uksekellal on oma trafo või proovite mõlema jaoks kasutada ühte trafot?
Ma saan seda teha mõlemal viisil. Mõlema nupu ja mõlema kellamängu juhtmed lähevad majapidamisruumi, et saaksin kõik vajaliku ühendada.
Oh, te võiksite küsida integreeritud trafode kohta, kuid ma ei pidanud seda silmas ... Mõtlesin panna ühe või kaks trafot majapidamisruumi.
Vanamoodsates topeltmänguasjades oli tagauks Ding Dong ja välisuks Ding Dong. Mis tüüpi see on?
Jah, see on selline, millest ma räägin. Kuid ühe helisignaali helisemise asemel peaksid mõlemad tegema oma asja. Üks ülakorrus ja teine ​​allkorrusel, kui esiukse nuppu vajutatakse, peaksid mõlemad minema ding-dongi ja kui tagauks peaksid mõlemad minema.
See tundub lihtsalt juhtmete ühendamiseks liiga keeruline. Võib-olla on vaja mõnda kontrollerit.
Dwight, on võimalik nuppe juhtmetega ühendada ja kasutada "suhteliselt" lihtsat vooluringi. Kuid meil oleks vaja palju täpsemat teavet. Näiteks töötavad uksekellad sageli 8–24 volti piires, kasutades kellale löömiseks solenoidi. Kuid teemal on palju variatsioone, nagu te peaksite teadma. Palju aitaks teada, millised konkreetsed üksikasjad siin on. Kui teil on. Kui ei, ja kõik, mida teete, on see, et me ütleksime: "Osta kellamäng X ja kellamäng Y ja ühendage need vastavalt sellele skeemile Z", siis on see hoopis teine ​​asi. Mida sa küsid? Just siis, kui seda saab teha?
@jonk jah. ja sageli vahelduvvoolu, Dingi dioodiga. Samuti kõlab see, et ta haakib ka kaks seadet paralleelselt.
Kui ma õigesti mäletan, olid lihtsalt ühendused kellamängu solenoidiga, et välisuks oli nii täispingel kui ka tagauks 1 peal, kasutades keskmist kraani, mis andis ding dongi ees ja lihtsalt dong tagauksega, ma tean ei olnud releesid ega midagi muud peale 2 lüliti kellamängu ja trafo, aga vana kooli kella haakimisest on möödas aastaid.
Ok, ma eksisin 2 eraldi kellamängu 1 teeb teist lihtsalt dongi. Trafo madalpingepoolse külje mõlema lüliti liinipinge, tagastage igast lülitist eraldi kellad koos trafo ühise kruvi külge. Elektroonikat pole vaja lihtsalt selleks, et mitte juhtmeid ristida ja trafot lühistada.
Kas saate oma küsimust muuta ja lisada kogu teabe, mille olete hiljem kommentaaridesse lisanud. Nii saavad saidi tulevased külastajad teie küsimusest õppida. Kustutasin oma vastuse, kuna pärast postitamist lisatud kommentaarid muutsid küsimust, millele vastasin, ja ma ei saanud seda õiguste puudumise tõttu redigeerida, nüüd on see sellele saidile üle viidud :-) Tänan
Neli vastused:
A. I. Breveleri
2018-01-24 04:20:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Te ei vaja releed ega kahte trafot. Mõlema kellamängu juhtimiseks on teil vaja piisavalt võimsat trafot, nii et te ei saa osta uksekellakomplekte, mille trafo on kaasas. Peate trafo eraldi valima.

Peaksite ostma kaks ühesugust kellamänguühikut. Kui kellamängu ühikud on erinevad, peavad nende pinged vastama. Trafo pinge peab vastama helisignaali ühiku pingele ja trafo voolutugevus peab olema võrdne kahe helisignaali ühiku voolutugevuse summaga.

Ühte kahetoonilist kellamängu on lihtne ühendada. Tavaliselt on pakendis elektriskeemid ja mõnikord on neil isegi mõtet.

Valige trafol üks madalpinge klemm toitealuseks ja teine ​​tagasipöördeks. Pole tähtis, kumb, kuna see on vahelduvvoolu ja teie maja põhivõrgust eraldatud. Ühendage toiteplokk mõlema uksekella nupuga. Ühendage esiukse nupu teine ​​klemm helisignaali ding-dongi klemmiga ja tagumise ukse nupu teine ​​klemm helisignaali klemmiga. Ühendage kellamängu ühine klemm trafo tagasipöördega.

Nüüd on kahe kahetoonilise kellamängu ühendamine peaaegu sama lihtne. Te lihtsalt ühendate teise kellamänguüksuse esimese paralleelselt, ding-dongi terminali ding-dongi terminaliga, ding-dingi terminaliga ja ühise ühise külge.

Sellel skeemil on trafo kaitselüliti hoolduspaneelil, kuid tõenäoliselt panete oma oma majapidamisruumi. Igal juhul paigaldage ohutuse huvides trafo harukarbile.

double dual doorbell

Vesirõngas näitab, kus kõik juhtmed teie majapidamisruumis kokku saavad. Must tähistab madalpinge toitealust ja valge madalpingelist tagasipööret. Muidugi on värvid ainult diagrammil; Ma ei püüa soovitada teil osta punast ja sinist traati.

Tänan teid väga. Usun, et proovin seda nõuannet järgida.
kas see paigutus toetab valgustatud nuppe? (need on alati toredad ja neid on lihtsam leida)
@dandavis: Valgustatud nupud peaksid olema võimalikud. - Valgustatud nupud, mis ei vaja lisajuhtet, on vampiirid, see tähendab, et nad töötavad lastes väikesel voolul voolata. Kuna siin on koormus kaks paralleelset kellamängu, tunnetab nupplamp teoreetiliselt vähem takistavat koormust ja peab olema veidi vastupidavam. Kuid see ei tohiks olla probleem, kuna peaaegu kogu takistus vampiiriringis on lambis ja sellise toote tolerantsid peavad olema tohutud.
A. I. Breveleri
2018-01-24 20:50:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Täielikkuse huvides ning Thevenini ja Nortoni auks pakun ma vooluringi, mida kasutada juhul, kui kahe kellamängu voolutugevuse nõuded on võrdsed ja saadaval on selle voolutugevusega trafo ja väljundpingega võrdne kahe kellamänguüksuse pingete summa:

Norton-Thevenin doorbell circuit conversion

Selle uksekella paigutuse erijuhul saab koormaid järjestikku ühendada. See vooluahel sobib ainult madalpinge rakenduste jaoks. Ärge kunagi juhtmeta kodumajapidamises olevaid elektrilisi koormusi lüliti keskel.

Ben Madison
2018-01-24 00:22:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ühendage kaks nuppu üksteisega paralleelselt ja ühendage siis üks ots kelladega, teine ​​ots trafoga ja viige siis kellade teine ​​ots trafosse.

See on vastuse jaoks liiga üldine.
Ja mis seal vähe on, on vale - nuppude paralleelse ühendamise korral kõlavad esiuks ja tagumine uks ühesuguseks.
Ed Beal
2018-01-24 02:21:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Õige viis kahe kellamänguüksuse kahe 2-ukselise lüliti ühendamiseks on trafo madalpinge ühe külje ühendamine mõlema lülitiga, millest iga lüliti tagasivooluliin läheb eraldi kella. Trafo madalpinge teine ​​külg on ühendatud helisignaaliga.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...