Küsimus:
Roheline ja valge kraam vasktorudel
user20127
2016-03-07 04:04:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See on minu ema majas, tunnikese kaugusel. Esimesel fotol olev klapp tilgub aeglaselt ja ma vahetan selle välja. Teine foto (liit?) On üks väheseid kohti, mis näevad välja sarnased, kuid ei leki praegu.

Ma tean, et roheline on oksüdeerumine. Kui suur mure on, et see lekib? Aga kogu valge helbeline kraam?

Kas ma peaksin lihtsalt kõik rohelise ja / või valge ventiilid välja vahetama? Kas ma peaksin proovima need ära puhastada ja siis vaadata, kuidas need kõigepealt välja näevad?

Püüan takistada hädaolukorda teise lekke korral, kuid samuti mitte teha asjatut tööd. Ta on privaatsel kaevul.

enter image description here enter image description here

üks vastus:
personal privacy advocate
2016-03-07 04:50:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Roheline värk on vaskkloriid, klapi korpuse korrosiooni kõrvalprodukt või võimalik vase nõrgvesi vees. Mõlemal juhul on see tüüpiline vee lekkimisele, kus vee pH on madal.

Valge värk (mõnikord tundub kiuline nagu suhkruvatt) on lihtsalt õisik. Selle põhjuseks on vees lahustunud mineraalid, mis lekke tilkudes välja sadestuvad, seejärel kuivavad ja ladestavad klapi korpusele väikese koguse kaltsiumi, naatriumi jne. Sageli näete seda siis, kui torule jäi järelejäänud voog ja aja jooksul põhjustab nende kogunemist kondenseerumine või otsene leke. See on alati rohkem väljendunud erinevate metallide ühenduskohtades (galvanismi tõttu).

Kindaid kandes, kuna vaskkloriidid on mürgised, võite need eemaldada täistugevuse äädika või lahjendatud muriinhappe, sidrunimahla või veelgi suurema voo ja harjaste harjaga. Kui see on puhastatud, parandage leke või pingutage ventiili varre tihend. Kui olete kõik valmis, kandke lihtsalt rikkalikult söögisoodat ja vett. See neutraliseerib voo ja pidurdab edasist reaktsiooni (kui see on seotud kondensatsiooniga). Mõistlik oleks lasta oma vees happesust kontrollida. Kui teil on väga happeline vesi, võib see põhjustada sama probleemi või lihtsalt torud täielikult lahustada.

hei - vaskkloriid on roheline, vask on valge. ja vask ei lahustu vees. ergo, roheline goo on vask. ärge mu postitust muutke, kui te ei tea, millest räägite
PPA, tuleviku huvides ei näe @isherwood teie sõnumit, kui te ei kasuta at-märki tema nimega. Kuna ma just siin tegin, siis võib-olla tuleb ta tagasi ja loeb seda.
OP siin, aitäh! Nii et klapi, mida ma vahetan, pole vaja seda puhastada ega parandada. Aga ametiühing? Puhastage see ära ja see võib olla ok, või parem ohutu tänan vabandust ja asendan?
kui see lekib, peate selle parandama või liidu, kuid kui ei, siis lihtsalt puhastage ja määrige sooda.
ei - see ei näita mõlemat ühendit. see on point. valge ühend ei saa evolutsioonimeetodi tõttu olla vaskkloriid. kujutage ette, kui keegi postitas kommentaari "ühendage valge juhe neutraaliga ja must joonega" ja te otsustaksite seda "kogukonna huvides redigeerida", et "ühendada valge traat neutraalse või maapinna või joonega ja must traat neutraalile või maapinnale või joonele ". see oleks faktiliselt ebatäpne ja võib kedagi juhtida midagi kahjulikku tegema. vaseühendid on ohtlikud ja neid tuleks sellisena käsitleda. segadus toob kaasa vigu.
Postitus on ennistatud. Võib olla kasulik mõelda Stack Exchange'ist kui kogukonna kureeritud vikist, kus vead (viisakalt) parandatakse (sest teame, et keegi teab kõike ja mõnikord me ei tea, kui eksime). Nii see on ja te ei tohiks muudatusi isiklikult võtta. Samuti, kui te ei soovi, et inimesed teie postitusi segaksid, kasutage ise suurtähti ja lõike. Minu peamine eesmärk oli loetavus (kuna teksti seinad on väsinud silmadel rasked) ja mõtlesin, et lisan lingid, et aidata teistel õppida. Tegin ise õppimist.
ma võiksin ausalt vähem hoolida sellest, kas keegi soovib mu postitusi vormingu või grammatika järgi muuta. kui aga tunnete vajadust seda teha, jätkake kindlasti. sisu muutmist tuleks siiski vältida, kui te pole kindel, mida lisate, on õige. Ma hindan siiski seda, et igaüks võib vea teha. parim viis võib-olla on see, et vead keemiat puudutavates küsimustes võivad mõnikord viia katastroofiliste tulemusteni, nii et laske kõigil enne sisendi pakkumist veenduda, et meie faktid on õiged - küsimustele või vastustele.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...