Küsimus:
Milline on betoon- või kiviseinte jaoks sobiv puur?
Shel
2011-08-04 06:47:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma elan vanas korteris umbes 1945. Tundub, et seinad on valmistatud uskumatult kõvast kivist või betoonist. Kas teil on soovitusi õige puuriteratüübi kohta? Minu standardkomplekt ei tee isegi mõlki.

Te vajate spetsiaalsete otsikutega kaubamördi puurit. Need suured ja rasked, suurte lihastega tüübid kasutavad - aga usaldage mind - kolmekesi pole parem viis kivist läbi minna! Peate selle rentima - või helistama spetsialistile.
Kaks vastused:
Tester101
2011-08-04 17:34:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kivi või betooni puurimiseks võiksite kasutada kvaliteetset müüritist ja korralikku puurvasarat.

Nagu Shirlock märgib, on kvaliteet siin oluline, nii et te ei soovi seda teha kivi või betooni puurimisel hoidke tööriistadega koonerdamist. Võite otsida karbiidist otsaga müüritise, kuna need kipuvad kestma natuke kauem kui tavalised müüritised. Samuti peaksite veenduma, et otsak on hinnatud vasarpuuris kasutamiseks, kuna puuri haamritoiminguga saab tavalise tera kergesti hävitada (põhjustades isiklikke / varalisi kahjusid ja / või surma).
enter image description here

Kui teete väikest tööd ega soovi kulutada raha kallitele tööriistadele, peaksite saama vajalikku rentida kohalikust kodukeskusest (Home Depot, Lowes ).

Kivi või betooni puurimisel on vajalik vasarapuur, kuna materjali tavalise puuriga ära lihvimine võtab liiga palju aega. Vasarapuur töötab sarnaselt tavalise puuriga, kuid lisatud mehhanismiga, mis "haamriks" natuke, samal ajal seda ka keerutades. Idee on see, et haamriga purustatakse materjal otsade otsas, seejärel peenestab otsak lahtise materjali ja viib selle mööda selle keermeid (augu tühjendamine).

Kuumuse vähendamiseks peal natuke, mida soovite puurida aeglasema kiirusega, ja tõmmake praht prügiks aeg-ajalt auku välja. Pidage meeles, et haamri tegevus võib olla natuke jõhker, nii et soovite purunemise võimaluse vähendamiseks kasutada kvaliteetset otsikut ja hoida seda jahedas.

Ja jumalaarmastuse huvides ärge kunagi kasutage tavalist koormatera, mis pole spetsiaalselt ette nähtud vasarapuuride jaoks :)
lazoDev
2011-08-04 06:58:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui see on sisesein, siis on see valmistatud puidust liistude peal olevast krohvist. Kivi puurimiseks hankige see, mida nimetatakse tap-con puuriks. Samuti soovite oma aukude tegemiseks kasutada vasarapuurimist. Kui see on kivi, töötab see ots ka kivil või betoonil nagu välissein. Kasutage kindlasti haamritrelli.

Tap-con on müüritistena tuntud bittide klassi kaubamärk. Seda tüüpi bittide kvaliteedis on suuri erinevusi, nii et ärge laske end soodsate kaubamärkidega petta, need ei tööta hästi ega kesta kauem kui üks või kaks minutit. Kui teil on vaja puurida mitu auku, hankige hea tera ja hea haamriga puur.
Ma eelistan isiklikult Boschi "sinist graniiti" ja Boschi haamriterasid. Hitachi haamritrellid on mind mõned korrad alt vedanud, kuid Boschi omad on alati vastu pidanud halvimale, mida suudan välja panna.
Mulle on alati meeldinud Boschi tööriistad. Porteri kaabel teeb toreda haamritrelli. Olen alati olnud müürikivi Tap-con fänn. Sellepärast ütlesin Tap-con, sest nagu härra Homes ütles: ärge laske end petta hindadest.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...