Küsimus:
Tulekahjuhäire kõlari summutamine?
user32538
2015-02-08 11:53:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Esiteks võib see olla seaduslik või mitte, kuid arvasin, et küsin, kuna see asub minu enda elukohas ja see häirib mind palju.

Ma elan korterikompleks minu kolledži lähedal. Mul on elutoas / kööginurgas 2 suitsuandurit ja igas 3 magamistoas üks.

Lisaks on elutoa seinal Simplex TrueAlert sarv / stroboseade. See on üks valjemaid alarme, mida ma kunagi kuulnud olen, ja see on täiesti tarbetu, kuna suitsuandurid on iseenesest piisavalt valjud.

Mul on halb ärevus valju, ootamatu müra ja müra ootuses. see on hetkel, kus ma pole omaenda korteri elutoas istudes enam täiesti lõdvestunud, sest see võib hääbuda sõna otseses mõttes igal ajal ja müra on jumala kohutav.

siin on pilt äratuskell seinal viitamiseks:

enter image description here

Igatahes mõtlesin, et kas on midagi, mida saaksin kõlarivõre kohale panna, et müra pisut summutada. Minu elutuba on päris väike, nii et müral pole kuhugi minna ja see on kohutavalt vali.

Olles elanud ülimalt valju tulekahjusignalisatsiooniga õpilasmajas, millel oli kombeks keset ööd välja minna, tunnen kindlasti kaasa. Siiski soovitan tungivalt ärevuse korral nõustamist otsida, mitte häiretega manipuleerida. Alarmid peaksid ilmselgelt kostma ainult tulekahju korral. Kui nad lähevad sageli välja, on tegemist kas tulekahjude või sagedaste valehäiretega. Mõlemad neist on probleem, mis tuleb lahendada ja mille saab lahendada vastavatel algpõhjustel.
Ma tean, et pean kellegi ärevuse pärast nägema, sest pole õige, et pean niimoodi elama. Küll aga on mul korteris suitsuandureid, minu magamistoas on üks, mis on samuti väga vali ja äratab mind kohe, kui see välja lülitub. Elutoas on signaal täiesti ebavajalik, sest suitsuandurid suudavad mind täiesti iseseisvalt teavitada.
Elutoa mõte on ärgata, kui kellegi teise korter põleb. Parimad soovid nõustamiseks ja selle kõige lahendamiseks.
Kandke kõrvatroppe, kuni ärevus taandub.
Kui see on alarm (ja mitte detektor), peaksite saama selle kõlari kohale asetada. See on endiselt palju valju, kuid loodetavasti mõistlikumal tasemel.
Seitse vastused:
DMoore
2015-02-08 13:01:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ei Teie turvalisus on väärt rohkem kui ärevust. Teie korteril on suitsuandurid, kuid see näib olevat hoone külge kinnitatud. Tähendab, kui hoones oleks tulekahju kusagil mujal, teavitataks teid sellest alarmi kaudu.

Võite arvata, et see alarm on ülimalt vali, kui seisate selle kõrval, aga mis siis, kui olete duši all ja raadio sisse lülitatud? Kolledžis oli mul sarnane häire ja duši all käisin otse puurides ning mul polnud sellest aimugi. Ka need häired peaksid käima ehk paar korda aastas, nii et ärevust peaks segama ainult paar minutit aastas.

Kui see ei veena teid, siis võib-olla öeldes, et võltsimine tulekahjusignalisatsiooniga on ebaseaduslik ja see võib olla aluseks teie väljatõstmiseks.

Ei, suitsuandurid ja häiresignaal on kõik ühendatud. Kui keegi teine ​​paneb hoone alarmi välja, lülituvad välja ka suitsuandurid, mis äratab mind ennekõike. elutoas olevast signaalist ei piisa, kui ma pole elutoas. Edit: aga see on endiselt tarbetu, kuna elutoas on 2 suitsuandurit.
Ja lihtsalt mõelda selle summutamisele ... Tõenäoliselt võiksite selle ümber panna betoonkarbi ja see oleks valju. Mul sirises eelmisel aastal suitsuandur ja peitsin selle 30 teki alla ja kuulsin ikka veel. Ärge arvake, et selle peale panemine aitaks või oleks seaduslik.
Ma ei nõustu. Elukvaliteet võib olla turvalisusest olulisem. Jah, on väike võimalus, et see tulekahjusignalisatsioon võib tema elu päästa, kuid OP ütleb, et see tekitab temas palju ärevust. Te ei saa öelda, et see "ei tohiks" põhjustada talle põhjendamatut ärevust, sest "peaks" on ebaoluline. Jah, see on vana ja surnud küsimus, kuid ma arvan, et oluline on pigem silmas pidada reaalset maailma kui ideaalid.
Fire Life Safety Professional
2016-07-26 22:01:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen NICETi IV taseme tulekahjusignalisatsioonisüsteem & Life Safety Professional.

Eluohutussüsteemiga kitsendamine on ebaseaduslik! Elutoas olev sarv / vilkur hoiatab teid, kui põleb mõni teine ​​hooneosa väljaspool teie korterit. !!!!

NFPA 72 tulekahjuhäire koodeksis on sätestatud, et olema 15 dB kõrgemal ruumi ümbritsevast helitasemest. Sarvestoobid tulevad karbist, mis on seatud KÕRGELE. Tulekahjusignalisatsioonifirma saab seaduslikuks seadeks seada selle väärtusele LOW.

Helisignaali eemaldamine võib põhjustada tulekahjusignalisatsioonisüsteemi järelevalvesignalisatsiooni. Paljud sarved / strobod on ühendatud sama vooluringiga. Kui te oma korteris seadet rikute, võite selle teadmatult avada ja muuta allavoolu sarved / vilkurid kasutuks ja ohustada oma naabrite elu.

Paluge hoone juhtimismeeskonnal see seadistada MADAL. Kui see on juba Madalas, siis olge tänulik, et leidub koode ja tehnikuid, kes üritavad teie elu päästa. Kui te ei suuda toime tulla võimaliku tugeva elupäästva müraga, siis kolige madala kõrgusega hoonesse, mille välisuks on sissepääs üksustele, mis ei vaja sama eluohutussüsteemi.

Ärge olge omakasupüüdlik inimene, kes rikkus tulekahjusignalisatsioonisüsteemi, mis 1. muutis hoone teiste seal elavate inimeste jaoks vähem ohutuks 2. põhjustas majahaldusele ja teenindusettevõttele kuluka teenindusprobleemi.

Kuigi ma olen nõus, et seda ei tohiks muuta, tõmbaksin selle ja paneksin madalale, kuid ma ei mäleta, et kuulutajatel oleks suletud ahelaga tagasisidet, mis detektoritel on.
mizzy
2018-01-08 07:45:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tean, et see on tõesti vana. Aga ma olen korteris, kus on kaks sellist häiret. Üks magamistuba, üks elutuba. See on väljakannatamatu. Ja koridorides ja tuletreppides on samad häired. Neist ei saa kuidagi mööda vaadata. Seal püütakse helitugevust vähendada, nii et teie kõrvad ei veritseks ja teeksite seda. Imho rikkumine teeks midagi halba! nagu kaane lahti saamine ja tööde jamamine. Ära tee seda. Kas valjuhääldi kate katta, et seda lihtsalt summutada? Ma ei näe, et see oleks võltsimist, ma näen seda püüdena säilitada mõistust, vähemalt mõned. Ma olen kleeplindiga oma kõlarite kohale asetanud vahtplaadi. Kergesti eemaldatav lint pole tegelikel kõlaritel, kindlasti kuuleb neid veel, kuid minu ptsd ei ole nii halb ega nii pikk, kui lihtsalt neid veidi maha vaikin.

Mike Bode
2018-01-25 23:44:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

OP mainis, et nii elutoas kui ka magamistubades on süsteemi külge kinnitatud suitsuandurid, mis kõik kostavad korraga, kui hoone alarm sisse lülitatakse. Ma tean, mis tüüpi helihelid need on, ja võin öelda, et nad oleksid kindlasti üksi piisavalt valjud, et kedagi üles äratada. Nii et ma ausalt ei näe, kui suurt kahju see sarvest summutaks mõne kleeplindiga või muuga - see pole nii, et see oleks nagunii täiesti kuuldamatu. Ma arvan, et see võib tehniliselt olla ebaseaduslik, kuid kas võimud, mis tegelikult saavad olema nii südametud, et teid selle pärast trahvida või arreteerida? Kõige rohkem võiksite saada hoiatuse ja proovida alati kaebust esitada vastavalt teie seisundile.

Tõsiselt, inimesed: kui teie eluohutusega seotud tulekahjusignalisatsioonisüsteem teid häirib, võivad selle seadistamiseks või ümberseadistamiseks olla ametlikud ja heakskiidetud viisid, järgides siiski koodeksite nõudeid. Häire summutamine on * de facto * rikkumine, kui see pole ametlikult heaks kiidetud.
keshlam
2016-07-26 22:44:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pidage meeles, et selle alarmi eesmärk on kuulda suletud uste, kõrvatroppide ja unerohu kaudu ning ajada inimesed aktiivselt hoonest välja, enne kui nad tulekahju lõksu jäävad ja surma saavad.

väidetavalt on ignoreerimiseks liiga valus.

Las see teeb oma töö.

(Ma kaotasin sõbra vallandamiseks. See pole hea viis minna.)
Liiga valus ignoreerida ==> Ma katan kõrvad ja ootan, selle asemel et jalanõud ja mantel jalga panna. Jah, tõesti. Tegin seda täna. Valusalt valju tulekahjuhäire takistab kindlasti põgenemist, kui inimesed kõrvu katavad. (Ja kui te ei teeks sama, olen ma võib-olla rohkem huvitatud oma kuulmise säilitamisest kui teie.)
Igaüks, kes tulekahjusignalisatsiooni ajal hoonest ei välju, riskib väga vastikuga lõppenud elulooga, kui pole teisiti juhendatud. Tulekahjusignalisatsioon ei ole üldjuhul lubatud ohtlikult valjul tasemel - üldjuhul ainult 15 db rohkem kui hinnanguline ümbritseva müra tipp.
3 db ümbritseva keskkonna kohal on kahekordistunud helitugevus 3 db rohkem kahekordistub uuesti, tehes seda viis korda, ma ei saa oma häält 15 dB kõrgemale tõsta kui tavaline tase, see on väga vali ja kui põhiliste suitsuandurite jaoks välja lülitamine on naeruväärne.
Sleepdeprived MD
2016-07-29 09:14:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võib-olla saate näo lahti keerata ja kõlarid lahti ühendada. Mul on oma korterikompleksiga sarnane probleem - nad on neid viimase 3 nädala jooksul kaks korda päevas "testinud" ja mul hakkab meelest minema, kuna olen öösiti olnud ja pean oma korteris magama. Tead, see, kus ma elan. Ma olen helistanud ja kaebanud ning neil pole vahet, kui viia testimine keskpäeva pärastlõunale ja kuna mul on kõrge stressiga töö ja mul on vaja kõiki oma teaduskondi tööl (ma olen anestesioloog, kes kajastab kogu öö hädaolukordi koos inimestega, kes on kogu aeg suremise äärel), vajan und, rohkem kui tahaksin saada märku, kui mu korter põleks. Tegelikult, kui ma põleksin, saaksin ehk lõpuks puhkepäeva. Igatahes kaalun selle kõrvale mõne mängutaina või pehme kitt, mis on kõlarist eemaldatav. Minul pole tulesid, kuid tõenäoliselt võiksite teibi üle kleepida või katta küünelakiga (ja eemaldada hiljem küünelakieemaldajaga. Hehe). Edu! Ole mõistlik!

Professionaalsetel tulekahjusignalisatsioonisüsteemidel, nagu illustreeritud, on tavaliselt kaante eemaldamise tuvastamiseks "rikkumis-" või "rikkeahelad". Mõningal määral võivad süsteemi korrigeerida korralikud tehnikud. Kui üürileandja häirib teid ülemäära, küsige üüri eest raha tagasi.
Mängutainas ei eemalda katet, ma võin eksida, kuid mäletan ainult seda, et detektorid on "jälgitud" liinil, võib-olla kuulutajad, kas ma lihtsalt ei mäleta seda ja ma programmeerisin terve haigla 6 korrust 3 tsoonis korruse kohta ja paigaldas mitmele korrusele mitu tsooni.
Trout
2015-02-08 21:04:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võite proovida pritsida seal väikest SUURET KRAAMIT.

Kuna see on ebaseaduslik, peate veenduma, et super ei märka seda. Võib-olla värviks vahva kraam pärast punaseks?

Ja kui küsija välja kolib ja järgmine korteris inimene põleb surnuks, kuna keegi häiret häirib ...?
Kohutav nõuanne, riskides nii elu kui ka umbusaldusega.
Ettevaatamatu tapmise aegumistähtaeg, mis tuleneb teie turvavarustuse rikkumisest, hakkab tõenäoliselt jooksma alles siis, kui saabub surm, mis võib mööduda mitu aastat pärast selle lõksu seadmist.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...