Küsimus:
Mis on sõrmuse põhiline?
Walker
2010-07-22 14:00:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mis on rõngasvõrk ja miks neid kasutatakse Suurbritannias, kuid mitte mujal?

üks vastus:
Duncan
2010-07-22 17:10:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Rõngas, nagu nimigi ütleb, on juhtmestik tarbeelementide kaitselüliti ja selle tarnitavate pistikupesade vahel.

Üks juhe väljub tarbijaseadmest ja ühendub esimese pistikupesaga, teine ​​kaabel lahkub sellest pistikupesast ja läheb järgmisesse, keti viimase pesa juurde, viimane ühendus läheb tagasi tarbijaseadmesse sõrmuse loomine. Toitekoormus jaguneb rõnga ümber mõlemal viisil, võimaldades kasutada väiksema läbimõõduga kaablit kui radiaaljuhtmestik. See väiksem läbimõõt oli üks peamisi põhjusi selle kasutuselevõtmiseks pärast sõda, et vähendada vasepuudust, mida oli üsna vähe.

ja pikemad testimisnõuded, mis lisaks uue standardi tagasiulatuva vastuvõtmise keerukusele on tõenäoliselt kaasa aidanud selle piiratud kasutamisele väljaspool Ühendkuningriiki.

Wikipedia artikkel sisaldab standardi, selle ajaloo ja probleemide kohta veel üksikasju Enne olemasolevate vooluringide muutmist tuleks korraldada piisav koolitus.

http://et.m.wikipedia.org/wiki/Ring_circuit

See on väärib märkimist enne töö kaalumist, et ehituseeskirjade P osa võib hästi kehtida, on IET-il selles küsimuses hea KKK, mida tasub lugeda:

http: //www.theiet .org / publishing / wiring-Regulations / part-p /

Ma pole USA-s kunagi sõrmuseid näinud. See võib muidugi sõltuda täpselt sellest, millal juhtmestik tehti.
@keshlam Sa ilmselt kunagi ei tee seda. Sõrmused on USA-s ebaseaduslikud. Sõrmused on üsna leidlikud ja töötavad Ühendkuningriigi ülekoormamise miljöös hästi. Nad muudavad kaaretõrked vähem tõenäoliseks, pakkudes üleliigset rada. See võib isegi lubada voolu suurenemist, 14AWG-ga rõngasvõrk võib kanda näiteks 30A. Ma nägin isegi skeemi, kus rõnga mõlemad otsad saavad oma 15A kaitselüliti (dupleks / topeltkraam ühel poolusel), mis tagab täieliku traadikaitse, võimaldades samal ajal vabadust ühendada kuni 30A koormust rõnga mis tahes kohtades. Kahepoolsed mahutid siiski ei töötaks.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...