Küsimus:
Miks võtab kaua aega, kuni minu vannisegistist vesi välja voolama hakkab?
Mike Sherov
2010-07-24 20:18:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vabandust ebamugavalt sõnastatud pealkirja eest, ma ei suutnud seda probleemi ühe lausega kirjeldada.

Minu duššil on käepide, mis reguleerib nii rõhku kui temperatuuri. Dušši alustamiseks pööran käepidet ja tõmban siis vanni segistil oleva korgi (kas see on õige sõna?) Üles, et vesi saaks vanni segisti asemel dušipeast välja tulla.

Esimestel nädalatel, kui olin duši all käinud, keerasin lihtsalt rõhu / temperatuuri käepidet, dušš lülitati välja ja kork kukkus kohe alla, lastes järelejäänud vee läbi vanni kraan.

Nüüd kulub aga käepideme pööramise ja korgi kukkumise vahel tubli 10–15 sekundit. See pole iseenesest suur asi, kuid märkan ka seda, et vesi ei lähe kunagi täielikult duššipeale üle, kui korgi üles tõmban, ja mõned tulevad jätkuvalt vanni segistist välja.

Ma arvan, et see mõjutab minu duši survet ja on lihtsalt tüütu. Kas teil on ideid selle parandamiseks?

üks vastus:
#1
+10
Rob Napier
2010-07-24 21:43:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Korki, mida kirjeldate, nimetatakse suunajaks. Sümptomid, mida kirjeldate, tunduvad olevat kergelt kõverdunud või hambunud. Võtaksin selle lahti ja prooviksin tihvti uuesti sättida. Võib-olla nühkige seda kergete abrasiividega, et seda tõestada. Kui see ei aita, asendage see. Eeldan, et teie suunaja on teie vannitorus. Tavaliselt saate selle eemaldada, eemaldades kuuskantpeaga kruvi ja pöörates seejärel kogu tila (tila sisse kinni jäänud haamri polsterdatud käepide aitab teil haaret saada).

Tundub, et see on selle parandanud!


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...