Küsimus:
Kas ma peaksin kukkunud vihmaveerennid välja vahetama?
acrosman
2010-07-22 06:59:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Eelmisel talvel lõi tugev lumesadu meie majast kaks vihmaveerennide komplekti ja mul pole olnud võimalust neid veel üles riputada. Üks on üle meie tagaukse ja on väga tüütu, kui jooksmine tabab sind, kui astud tagauksest välja, nii et need vahetatakse välja niipea kui saan.

Teine komplekt oli üle lillepeenar sissepoole jäävas nurgas (nii et tugeva vihma ajal tekib katuse kahe osa kokkusattumisel ühtlane veevool). Ainus koht, kuhu vesi tundub olevat, on voodisse, umbes jala kaugusel maja alusest. Kui ma suudan nende väljavahetamist vältida, tahaksin seda, aga ma ei taha riskida suurema probleemiga.

Kas pean selle teise komplekti välja vahetama? Kas ma riskin sihtasutuse pikaajalise kahjustamise või mõne muu probleemiga, millele ma ei mõtle?

Kuus vastused:
#1
+11
Mike Sherov
2010-07-22 07:37:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võite riskida vundamendi kahjustamisega. Oleneb, kas voodi on korralikult sorteeritud või mitte. Kui voodi on korralikult sorteeritud, jookseb vesi majast ja vundamendist minema. Kui ei, siis võiks vesi maja poole voolata.

Pärast tugevat vihmasadu vaadake, kas mustuse lähedal olev vundamendibetoon tundub märg. Kui see jääb kaua aega pärast ülejäänud vundamendi kuivamist märjaks, võib see tähendada, et vesi voolab vundamendi poole.

Sel juhul on teil 3 võimalust:

  1. kinnitage vihmaveerenn.
  2. hinnake voodit uuesti.
  3. riskige sellega, et teie vundament võib seda mõjutada.
#2
+9
Jeremy McGee
2010-07-22 10:15:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kindlasti asendage renn.

Riskite mitte ainult vundamendi kahjustamisega, vaid kui vihma sajab tuul, siis saavad teie seinad ja aknad palju rohkem vett kui peaks. See võib põhjustada igasuguseid muid probleeme, näiteks mädanemist, nõrgumist jms.

#3
+3
spoulson
2010-07-22 17:53:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui lubate vihmaveel katuselt vabalt kukkuda, võib see põhjustada kosmeetilisi probleeme, nagu näiteks mustuse pritsimine kogu teie vundamendis ja vooderduses, kuid see aitab ka vett oma keldris. Renn on ülesanne suunata see vesi majast eemale, nii et see ei koguneks vundamendile alla klassi.

#4
+1
Papo
2010-08-30 13:26:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vahetage kindlasti vihmaveerenn, kuid enne seda veenduge, et vundament on endiselt korras ja kahjustusi pole. Uurige välja põhiprobleemi allikas ja parandage see enne halvenemist. probleem.

#5
+1
user558
2010-08-30 15:54:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See ON probleem, mille peaksite parandama.

Kui teil on kelder, siis imbub vesi maasse ja otsige siis kuhugi minna. Teie kelder (kui teil on) on suur tühi auk. Vesi saab sinna liikuda, isegi kui keldri seinad on veekindlad. Vesi on üllatavalt jõuline ja väga püsiv. Vesi põhjustab pikaajalist kahju, kui lasete sellel jätkuda.

Vesi võib põhjustada muid kahjustusi, isegi kui teil pole keldrit. Kui see vesi jookseb katuselt alla ja pritsib alla, pritsib see vastu maja seinu. See võib teie seintes põhjustada omaette niiskuse probleeme.

Nii et lihtsalt kinnitage vihmaveerennid. Kohene remont on alati lihtsam kui nii vihmaveerennide kui ka probleemide, mida ebaõnnestunud vihmaveerennid lähitulevikus põhjustavad, parandamine.

#6
  0
Wayne Werner
2010-07-22 08:02:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui näete, et vesi kaevab auku, võite asetada suure kivi, mis aitab vett vundamendist eemale juhtida.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...