Küsimus:
Kuidas ma väiksemat vuugiparandust korralikult teha?
Chris W. Rea
2010-07-26 01:24:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on plaat mõne põrandaplaadi vahel, mis praguneb ja tuleb aja jooksul välja väikeste laastudena. Plaadid ja järelejäänud vuugid on muidu suurepärases vormis. Ma kahtlustan, et see on lihtsalt koridori probleemne tiheda liiklusega ala. Ma ei kavatse põhiprobleemi lahendamiseks kogu põrandat lahti rebida.

Kuid kui ma tahtsin mörti lappida (aktsepteerides seda, võib see tõenäoliselt jälle teelt praguneda), mis on õige viis puuduva vuugitäite täitmiseks, nii et uus vuugiside seonduks vanaga? Kas peaksin enne täitmist eemaldama rohkem vanu, mis näivad pragunevat?

Kaks vastused:
#1
+7
user45
2010-07-26 03:56:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui olen vuukimisseadmeid parandanud, olen vana vuugi ära puhastanud, pisut lõdvestanud, et näha, kas midagi on lahti, veendunud, et ala on luust kuiv, ja siis sain kohaliku partiist väikese partii vuugi pood. Tõenäoliselt saate osta eelsegatud vuugist väikese vanni (kui teil pole värvilist vuugisegu, siis olete tavaliselt suurema vanni ostmisel ummikus).

Ma lihtsalt panin selle tavalise vuugimassina, laksutasin seda, lükkasin see sisse, siluge veidi, laske kuivada ja pühkige üleliigne. Selle tuhmumine võtab veidi aega, kuid nüüd tundub, et see oli osa algsest paanitööst.

#2
+2
technosaurus
2012-04-12 00:54:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Värvi täpne sobitamine on peaaegu võimatu, kui te ei asenda kogu vuugisegu. Õnneks on vuugimass suuremates kogustes tavaliselt palju odavam.

Kiire ja lihtne viis soovimatu lihvitud mördi / vuugi eemaldamiseks plaatide vahel on kasutada ketassaega, mille riputatava teraga on alla poole plaatide vahe

(rippteradel on vähe hambaid ja suur söögitoru laastude heaks eemaldamiseks - tegelikult ei lõika te mörti / vuugi, vaid sisuliselt hakkite selle ära - sel põhjusel on see äärmiselt oluline kanda isikukaitsevahendeid ja kaitsta ümbruses asuvaid purunevaid esemeid ning pole vaja öelda, et tera ei lõika enam kunagi puitu, nii et kasutage vana või odavat)

Protsess on üsna lihtne:

  • Seadke ketassaag plaadi sügavusele, toetades tera tasasele pinnale kahe plaadiga sama paksusega plaaditüki vahel

    ** (Teil võib tekkida vajadus sissetõmmatavat kaitset käsitsi liigutada).

  • Seejärel vabastage kallutatava lukustuse nupp ja laske kallutusalusel reguleeruda.
  • Kui see toetub lamedale plaat koos blaga puudutage lihtsalt pinda, pingutage lukustusnupp.
  • Katke katmata nahk (kaitseprillid, näokaitse, kindad, pikkade varrukatega särk & püksid jne ...)
  • Katke purunevad materjalid (asetage riie / plast akende, valgustite ja hüüdnimede kohale)

    ** Väikesed ja keskmise suurusega mördi- / vuugitükid väljuvad ketassaest suure kiirusega . Kui suudate välja mõelda riista, mis töötab teie varustuse ja ruumiga, on see palju turvalisem ja säästab palju puhastusaega.

Kui olete iseenda, ala ja tööriistad seadistanud, suunake saeleht lihtsalt vuugijoone keskele ja laske tera laastul soovimatu mört / vuugid ära viia. See katab kõik, välja arvatud mõne tolli välimine osa (sae juhikute ja tera kõveruse tõttu). Viimistlege ülejäänud osa käsitööriistadega (olen avastanud, et odava sobiva suurusega lamedapea kruvikeeraja ja haamer töötavad umbes 8 korda efektiivne kui vuugisahale lihvitud vuugimördil ​​ja mördil)See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...