Küsimus:
Kuidas tühjendada külmkapi kondensaatorit?
Vebjorn Ljosa
2010-07-23 01:09:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Elektrilöögi vältimiseks pean enne selle kallale asumist oma külmkapi kondensaatori tühjendama. Kuidas seda teha ja kust saab osta sobivat toitetakisti?

See küsimus puudutab seadme remonti, mitte kodu parandamist. Hääletamine sulgemiseks.
Ah? Kui te oma külmkapi korda tegite, olete seetõttu oma kodu parandanud.
Miks peaks olema kondensaator (külmikud on väga toored, vahelduvvoolu sisend on ainus avatud elektrooniline osa) ja mille kallal te töötaksite suletud süsteemis, kus pole hooldatavaid osi?
-1
Kolm vastused:
#1
+13
Rod Fitzsimmons Frey
2010-07-23 19:24:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kasutage lambipirnit. Lisaks võimsuse hajutamisele on selle boonuseks öelda, kui kondensaator on tühi, kuna valgus kustub.

Parim viis on kasutada varuvalguspesa ja neid kahte puudutada. juhtmed kondensaatori juhtmete külge. Pistikupesa puudumisel teevad mõned juhtmed ja elektrilint, kui olete ettevaatlik.

Veenduge, et see oleks hõõglamp.
#2
+7
kkeilman
2010-08-06 03:17:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Selle kondensaatori korralikuks tühjendamiseks peaksite kasutama isoleeritud lühiseandurit.

Selleks on spetsiaalsed lühiseandurid, kuid ainsana olen võrgus näinud tõepoolest suurte rakenduste jaoks (nagu kinnitatud suurte hot stick -tüüpide külge). Kui ma mereväes viibisin, oli meil seadmete kappide kasutamiseks mõnusat pihuarvutit.

Selle ostmiseks on veebis juhised selle ehitamiseks. Ma ei võtaks lihtsalt juhtmest või juhtmeid lambipesast ja lühistaks korki maapinnale - need kompressori käivitamise / käivitamise kondensaatorid võivad olla üsna suure mahtuvusega ja mahutada korralikku energiat. Kui otsustasite luua isetegemise lühisondi, veenduge, et saaksite piisava suurusega takisti, nii et te ei tühjendaks lihtsalt korki kohe maapinnale (tekitades põhimõtteliselt otsese lühise - ohtlik).

Ja lõpuks. .. Kui olete nende tühjendamise lõpetanud, kontrollige absoluutselt, et vooluühendus kondensaatori klemmides on deaktiveeritud - võite arvata, et see on surnud ... kuid mõnikord ei saa te alati pliiga head kontakti ega tühjendage komponenti täielikult. p>

#3
+3
Eric Petroelje
2010-07-23 01:14:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teil oleks vaja 20 000 oomi 2-vatti takistit. Pole kindel, kas suurtel kodupoodidel seda ka oleks. Võib-olla peate helistama või pöörduma seadme remonditöökotta.

http://www.westfloridacomponents.com/WW153/Power+Wirewound+Resistor+2W+20K+ohm+5%26%2337;.html
proovige findchips.com


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...