Küsimus:
Kas kliimaseadmete paigaldamine on isetegemise projekt?
Mark Henderson
2010-07-22 03:27:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Saime soodushinnaga uhiuue 6,2 kW võimsusega jagatud süsteemiga inverteriga konditsioneeri.

Paigaldamiseks saadud hinnapakkumised on peaaegu sama palju kui ühiku maksumus ise.

Kas see peaks olema piisavalt julge, et ennast proovida? See on back-to-back install.

Viis vastused:
#1
+11
Tester101
2010-07-23 01:35:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui teil pole tööriistu ja teadmisi, las professionaalid saavad sellega hakkama. Ma arvan, et see pole tegelikult isetegemise projekt, on põhjus, miks installimiskulud on nii kõrged.

#2
+4
kkeilman
2010-08-05 02:16:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu nõuanne: tehke sõpru HVAC-tüüpi poisiga.

#3
+3
DA01
2011-07-25 20:10:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jagatud süsteem pole suur projekt. peate puurima vase jaoks väikesed augud, paigaldama sisemised üksused seinale ja valama välise üksuse paigaldamiseks plaadi. Seejärel peate seadme voolu juhtima (tehke ise, kui teil on juhtmete ja elektriseadmete kasutamine mugav, või palgake see osa välja).

Võite ikkagi palgata professionaali, kes seejärel süsteemi laadib, kui olete selle kõik installinud.

On suur võimalus, et peate süsteemi laadimiseks palgama professionaali, kuna külmutusagens on saadaval ainult litsentseeritud inimestele.
#4
+1
Quassnoi
2011-07-25 17:38:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Konditsioneeri paigaldamiseks peaksite olema kaks tööriista (muu hulgas tavaliselt kasutatav): torupainutaja ja vaakumpump.

Torupainutajat võib vaja minna isegi seina jaoks seinale paigaldamine (see sõltub teie väljalaskeava / sisselaskeava asendist).

Vaakumpumpa on vaja veeaurujääkide eemaldamiseks süsteemist ja lekete kontrollimiseks. Vaakumit peaksite hoidma vähemalt 15 minutit. Kui vesi jääb süsteemi ja seguneb külmutusagensiga, rikub teie riistvara hooajal. See on eriti oluline inverterisüsteemide puhul.

Kui teil on või saate neid tööriistu rentida ja oskate neid kasutada, pole split-süsteemi paigaldamine keerulisem kui mis tahes muu hüdraulika- / gaasisüsteem.

#5
  0
Billy Marvin
2015-07-21 06:58:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Alustan sellise isetehtud konditsioneeri paigaldamist. Olen tehase hooldustehnikana teinud palju elektromehaanilisi töid ja arvan, et saan sellega hakkama. Olen mitu tundi veetnud YouTube'i videoid ja lugenud HVAC-raamatuid. Peamine asi, mida peate teadma, on külmutusagensi õhust välja laskmine ebaseaduslik ja amoraalne. Kui arvate, et peate seda tegema, siis kutsuge abi. Ärge kahjustage planeeti!

Mul on kahekorruseline maja, millel on eraldi vahelduvvooluplokid ülakorrusel ja allkorrusel. Mul on viimase paari aasta jooksul minu süsteeme vaadanud kolm erinevat teenindusettevõtet ja ükski neist ei suutnud neid rahuldavalt tööle panna. Viimane välja tulnud ettevõte soovis, et külmutusagensi laadimine oleks garantiita 600 dollarit, kuna mul võib süsteemis lekkida.

Teades, et see on naeruväärne hind, läksin Amazoni ja tellisin kollektorimõõturite komplekti (professionaalne 200 dollarit) ja 25 naela kanistri R410A külmutusagensit 107 dollari eest. Tellisin ka 22 dollari eest elektroonilise lekkeanduri ja 30 dollari eest IR Temp relva. Laadisin oma süsteemi tootja spetsifikatsioonide järgi ja nüüd jahutab see paremini kui aastate jooksul. Ma ei ole lekkeid leidnud ning rõhk ja temperatuur püsivad ühtlaselt. Nii et umbes 350 dollari eest laadisin mõlemad süsteemid ja vaevalt kasutasin külmutusagensi. Ma saaksin neid veel kümme korda laadida sellega, mis mul juba olemas on.

Nüüd 2. etapi jaoks: (pole veel läbi viidud)

Minu üksused on 15-aastased, seega töötan selle kallal minu asendusplaan. Saidilt acdirect.com saan osta 1700 dollari eest täieliku 2,5-tonnise süsteemi (kondensaator, ahi ja aurusti). Mul on vaja kahte, nii et see on kokku 3400 dollarit. Olen kindel, et mul on vaja mõnda muud liitmikku ja muud sellist, kuid mul on selleks Home Depot. Külmutusliinid on endiselt head (lihtsalt vasktoru), nii et kasutan neid uuesti.

Nüüd on mul vaja lisavarustust. Hindasin kogu seda kraami Amazonis ja valisin ainult valitud seadmed, millel on suurepärased ülevaated. Tõsi, see on madala hinnaga varustus, kuid peaks selle töö ära tegema.

Vaakumpump 200 dollarit, taastesüsteem 400 dollarit, taastepaak 90 dollarit, torustiku higistamise (jootmise) materjal 100 dollarit, lämmastiku paak 100 dollarit.

Jahutusagensi väljavõtmiseks süsteemist vajate taastesüsteemi. Külmutusainet saab uuesti kasutada.

Olen teinud elektritöid, nii et elektriline konks peaks olema lihtne. Minu jaoks on raske osa lihtsalt ahju ja aurusti pööningule paigaldada. Kuigi ma ei näe ette suuri probleeme.

Järgmisena ühendan kõik torud kokku ja survestan süsteemi enne ühenduste higistamist lämmastikuga. Lämmastik aitab hoida seda seestpoolt saastumata. Kui olete valmis, on lämmastiku väljajuhtimine okei, sest meie õhk on nagunii enamasti lämmastik. Ostan mõne vasktoru, et saaksin seda enne tähtaega jootmist harjutada. Olen selles uus.

Pärast ühenduste jootmist ühendan vaakumpumba ja evakueerin süsteemi. Enne laadimist ei tohi süsteemis olla õhku ega niiskust. Kui vaakum püsib ja mul pole lekkeid, jääb üle vaid külmutusagensiga laadida.

Nii et olen kulutanud 3400 dollarit kahe uue süsteemi jaoks ja umbes 1000 dollarit tööriistade ja seadmete jaoks, mida saan kasutada minu süsteemide hooldamiseks ja tõrkeotsinguks tulevikus.

Kirikuteenused Round Rockis (TX) pakkusid mulle mõlema üksuse asendamiseks 22 600 dollarit.

Mis võib valesti minna?See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...