Küsimus:
Puit pööningule istumiseks?
x3ja
2010-07-27 08:19:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tahan oma pööningult välja astuda - lihtsalt tööriistade, kastide, vanade riiete, kohvrite, väikeste kasutamata riiete jms hõlpsaks hoiustamiseks (st mitte midagi liiga rasket). Mõtlen, milliseid plaate selleks otstarbeks osta. Enamik plaate, mida ma näen, et seda reklaamitakse, on puitlaastplaadid, kuid ka nende hind on väga erinev. Milline on soovitatav lähenemisviis, arvestades, et ma soovin, et see kestaks vähemalt 10 aastat?

Kolm vastused:
#1
+6
Rod Fitzsimmons Frey
2010-07-27 19:42:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Aeg-ajalt ladustatavate puitlaastplaatide või 1/2 "või suurema vineeri jaoks on hea. Kui teie talad asuvad 2-keskusel, minge vähemalt 5/8-ni.

Ma pole isiklikult nõus nõuanne vineeri kasutamiseks. Puitlaastplaat on hea: see on tugev ja valmistatud jäätmematerjalidest, nii et seda on ökoloogiliselt mõistlikum kasutada, kui see on sobiv. See pole sobiv rakenduste jaoks, mis puutuvad kokku mis tahes elemendi elementidega viis: nendel juhtudel on vineer vastupidavam, nii et see õigustab kahekordset maksumust ja ekstra keskkonnamõju.

Puitlaastplaadil on tugevustelg, mida võiksite ka ära kasutada: soovite, et talad jookseksid üle lühike külg, st 5 tala igal 4x8 lehel, kui talad asetsevad 2 'keskel.

Põrandakatteks valmistatud puitlaastplaadil on piki külge soon ja soon. Seda seetõttu, et kui lühikesed küljed on kui talad toetavad, sillutavad pikad küljed talasid. Keele lukustamine soonde hoiab ära põrandatalade vahelise vajumise. Ilmselgelt mitte teile suur panipaik, kuid kui see maksab ainult paar taala keele ja soone eest, saaksin selle. Olen seda näinud ainult 3/4 "ja 1", BTW-s, nii et kui saate, on teil seal üleval korralik põrand, kus saaksite naabruskonna tantsu pidada.

#2
+1
user45
2010-07-27 15:11:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu panipaik on vaid mõned vineerilehed sarikate / isolatsiooni kohal. Naelutasid need lihtsalt laetalade külge. Minu pööning pole ilmselt nii suur kui teie pööning, kuid kui te ei soovi sellest elamispinda teha, peaks vineer teile tõenäoliselt hea olema.

#3
+1
Eric Petroelje
2010-07-27 18:08:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nagu Scott mainis, saab vineer tõenäoliselt hästi. Ma lihtsalt kasutasin oma kaevanduses 1/2 tollist vineeri. Ma soovitaksin tõenäoliselt kasutada pigem "päris" vineeri kui puitlaastplaadi asju. See on natuke kallim, kuid ka palju vastupidavam, kui kavatsete sellel jalutada.

Üks asi, millele peaksite mõtlema (mida ma ei teinud), on see, et kui olete külmas kliimas tavaliselt soovite, et pööningu isolatsioon ulatuks mitu tolli üle põrandatalade ülaosa (eeldades, et siin on soojustus puhutud). Sellisel juhul ei pruugi te vineeri otse talade külge kinnitada, ilma isolatsiooni kokku surumata (mis pole hea).

Mul on just rullitud isolatsioon, mis on tala kõrgus, nii et see pole kokku surutud, kuid mul pole ka kogu pööningut laudisega kaetud, lihtsalt riba keskel, kuid teil on õigus, kindlasti ärge suruge isolatsiooni kokku.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...