Küsimus:
Millised on kipsplaatide ankrute tüübid ja millised on nende eelised?
Doresoom
2010-07-26 20:41:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Panin hiljuti oma sahvrisse traadist riiulid ja veetsin igavesti aru, millist tüüpi kipsplaadi ankrut ma peaksin kasutama. Leidsin isegi mitu tüüpi, mille olemasolust ma isegi ei teadnud. Võib olla hea, kui kipsplaatide ankrute jaoks on olemas võrdlusleht. Mis tüüpi ankruid olete kasutanud ja milliste projektide jaoks?

"Nimekiri ..." küsimustest, millele ei saa üht, õiget (küsija jaoks) vastust anda, pole tegelikult Stack Exchange. Teistel saitidel on teatud arv lubatud, kuid peaksite tõesti proovima nende küsimist vältida. Sel juhul oleks konkreetse küsimuse esitamine konkreetse probleemi jaoks vajalike ankrute tüübi kohta hea.
@ChrisF - arvasin, et see oleks kogukonna vikina hea ressurss - kasutage x ankrut {a, b, c} eesmärgil. Madala häälte arvu põhjal võib teil olla õigus, et SE kogukond pole harjunud sellisel viisil tegutsema. Kuid teised sarnased küsimused on edukalt arenenud - tööriistade küsimus on saidil enim hääletatud.
[Vastus sellele teisele küsimusele] (http://diy.stackexchange.com/questions/16771/what-benefit-do-plasterboard-drywall-screws-have/16787#16787) kuulub siia, aktsepteeritud.
Viis vastused:
#1
+14
Eric Petroelje
2010-07-26 21:42:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma kasutan peaaegu alati isepuuruvaid naelte lahendaja tüüpi ankruid. Ma leian, et need on piisavalt tugevad, et peaaegu kõike riputada.

alt text

Peale nende on mulle ainsad ankrud, mis mulle meeldivad, kinnituspolt tüüpi, mis on kasulikumad, kui peate midagi lakke riputama.

Olen nõus, et need on ilmselt kõige paremad ankrud enamiku kasutusalade jaoks, kuid üks puudus on see, et need eemaldavad teie eemaldamisel suurema segaduse kui tavalised väiksemad ankrud (mis jätavad lihtsalt väikese 1/4 "augu).
@gregmac - vähemalt teoreetiliselt nõus - minu kogemuse järgi, kuigi väiksemad plastikust ankrud ei tule kunagi puhtalt välja (kui te neid üldse välja saate)
isepuurimine on ainus viis
Ma lihtsalt kasutasin neid vannitoa sisustuse riputamiseks ja need töötasid paremini kui ma ette kujutasin. Lõpuks viskasin välja rämpsud kipsplaadist ankrud, mis olid komplektis "riistvara".
Mis tahes "kaasatud riistvara" viskamine on alati 1. samm.
Pean andma plussi valatud EZ ankrutele, mida ma kasutan.Neil on ka plastikust, kuid neil pole sama koormusastet, neid on kergem plaasterdada kui poldid sisse lülitada, kui seinas pole midagi alles.Keerake läbi ja lappige mõnevõrra kaldus auk võrreldes suurema auguga, et see läbi saaks.Ma armastan neid ankruid ja olen kasutanud koormusest sõltuvalt nii valatud kui ka plastikust
#2
+5
Joel Spolsky
2010-07-27 08:21:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Selles artiklis on ilus kokkuvõte erinevat tüüpi ankrutest.

See on fantastiline artikkel, kuid kohutav vastus. Ainult lingivastused on pahaks pandud, kuna lingitud artikkel võib kaduda. Kindlasti TEIE teate seda. Ehk võiksite kokkuvõtte postitada?
#3
+3
ManiacZX
2010-07-27 03:29:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Seal on plastikust ankrud.

Minu ettepanek, vältige neid nagu katku.

Ma eelistan palju Erici postitatud isepuurimist, lihtsam paigaldamiseks ja minu kogemuse järgi palju tugevam kinnitus.

Nendega peate augu eelnevalt puurima, saama selle liiga väikeseks ja see ei sobi ning peate uuesti puurima või see jääb kinni osaliselt ja peate selle välja rebima või proovima purustada. Võtke see liiga suureks ja ankur ei täida oma ülesandeid.

Selleks, et need hästi püsiksid, peate saama täiusliku suuruse auk.

Teate, kastil on loetletud, millise suurusega puuripea te peaksite kasutama. Isegi teise konteinerisse viimisel lõikan kaane üles, et saaksin seda koos ankrutega hoida. Ja need töötavad kipsseintes, mis ei kehti "isepuurivate" seinte puhul.
@Joe, on tõsi ja kõigel on muidugi oma kasutusotstarve, mulle pole nende disain lihtsalt meeldinud.
@Joe - hea külg krohviseinte kohta, kuid kas krohviseintega ei saa tavaliselt tavalist kruvi lihtsalt liistu sisse panna ja üldse ankursi pärast muretseda?
@Eric: sageli ei hammusta hästi; Mul oli seinal paar koaksukonksu (mida ei olnud enne plaadile kinnitatud, nii et hetkeks võitlemiseks oli ainult umbes 2 "kruvide eraldamine) ja õlinahast tolmulapp tõmbas selle välja, nii et pidin need uuesti kokku panema. Ja soovite eelpuurige ikkagi krohviga, nii et võite ka lihtsalt puurida suuremad ja ankrud sisse panna.
#4
+3
tooshel
2010-08-14 04:10:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Siin on sarnane vastus teiselt küsimuselt, ehkki see küsimus on mitmeotstarbelisem.

Kipsplaatide ankruid on mitut tüüpi ja neil on oma kaalunumber. Mõni töötab puurides väikese augu ja koputades plastmassist varrukasse, ja teine ​​töötab suurema augu puurimise ja plastikust hülsi keeramise abil ning on ka teisi, kus puurite augu ja metallliblikas paisub kipsplaatide taha, mida nimetatakse molly poltideks. Siis on olemas vedrukruvid, mis on vedruga metalltiivad, mis klappuvad ja millel on pikk masinakruvi. Hiljuti nägin ankruid, kus puurite kipsplaadis 1 tollise augu ja see suur konstruktsioon haarab kipsplaadi sisemust ja on tegelikult suurem versioon lülituspoltidest (Moeni tehtud ja nende nimeks SecureMount) ).

Suurim erinevus igaühe vahel on see, kui palju kaalu nende hinnangul on vaja hoida ja kui palju auku peate kipsplaadile panema (ja mida suurem on kipsplaadi auk, seda rohkem kaalu suudavad nad hoida.

Leidsin ka selle kasuliku lingi, millel on pildid ja mis kirjeldab kõiki mainitud tüüpe (välja arvatud muidugi SecureMount ... need on uued ja väga nišitooted).

#5
  0
DocSalvager
2013-06-25 10:11:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Umbes kuni 150 naela kaaluvad nailonist kinnitusankrud on minu jaoks paljude aastate jooksul ületamatu olnud. Nad ei söö kipsplaate ära ja töötavad lahti nagu metallist. Kui neid ei kasutata, on need peaaegu nähtamatud ja kui märkate neid, on see lihtsalt puhta välimusega auk.

enter image description here

Ma pole kunagi näinud ega olnud muid ankruid, et kasutaksin tööd lahti ja plast on plast-


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...