Küsimus:
Millised on kodukinosüsteemi tagumiste kõlarite juhtmete ühendamise viisid?
Ron Harlev
2010-07-23 23:39:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on kaks tagumist kõlarit, mida ma kunagi ei kasuta, kuna mul pole nende juhtmeteks (veel) head võimalust.
Mul on lehtpuu põrand. Ja toa külg, mis on TV + heliallikale kõige lähemal, on avatud. Nii et mul pole seina, mille kõrval kaablit juhtida.

Ma arvan, et viimane lause tõukab selle küsimuse teemast kõrvale. Mul oleks hea küsimus, kui tegemist oleks traadi püüdmise tehnikaga, kuid siis poleks vahet, et tegemist on kodukinosüsteemiga, see oleks sama mis tahes traadi puhul.
Kuidas oleks läbi keldri / indekseerimisruumi, pööningu, põrandaliistude taga? Või on need kõik välistatud?
Soovitan teil viimane lause eemaldada ja küsimus on täiesti teemakohane. Ma teeksin seda, kuid mul pole redigeerimisõigusi * sob *
äkki mõtle traadita ühenduse peale?
@Mohlsen, Ma ei tea, kas huumor oli seal mõeldud või mitte ... need asjad võivad internetti kaduma minna ...
Neli vastused:
#1
+10
Joe
2010-07-24 00:50:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui paigaldate ruumi, kus te ei saa kaablite juhtimiseks ruumi alla ega alla kukkuda, kaaluge võra vormimise paigaldamist - see jätab tavaliselt taga väikese kanali, mis sobib ideaalselt kõlarikaablite peitmiseks.

Seejärel saate seina ülaosasse, kuhu peate vertikaalselt jooksma, augud sisse lüüa, juhtmed läbi kalastada, klammerdada nurka ja seejärel varjata võrguliist, et kõik peita.

Võite minna ka madalamal marsruudil ja peita need oma põrandaliistude taha, kuid nende taga pole alati tühimikku, nii et see võib muutuda veidi ebamugavamaks, kui peate kipsplaatide (või vanemate kodude kipsi) ära kärpima looge kanal, mida saate kasutada. Kui teil on vaja minna ukseavadest, on teil probleeme ka põrandaliistudega.

Parem (ja lihtsam) võib olla lihtsalt põrandalauda kanali kärpimine. Sõltuvalt traadi gabariidist saab seda hõlpsalt teha ketassaega, kuigi ruuteri- või lauasaag töötaks tõenäoliselt paremini. Muidugi olenevalt alusplaadist.
Kui ukseavas on uks (või trimmige selle ümber), on selle taha minek üsna lihtne. Keeruline oleks ukseava, mis on lihtsalt kipsplaat, ilma et oleks trimmitud.
Olen seda teinud nii ja soovitan kindlasti kaablite seinte või lae kaudu kalastamise katsete vastu.
@Rob - peate võib-olla ikkagi seinu kasutama, kuid eeliseks on see, et liigute alati vertikaalselt läbi seinte, mitte läbi talade; kui peate seintesse jooksma lakke kinnitamiseks (projektor, kõlarid jne), võite seinast sisse tulla, nii et lähete sarikatega, selle asemel, et peaksite neid auke lööma.
Jah, seda mõtlesin ka mina. Ma kukun seintesse, et kaabel minu pistikupaneeli alla viia. Ma lihtsalt ei pidanud taladega võitlema.
#2
+5
Eric Petroelje
2010-07-24 00:09:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas olete mõelnud laes olevate kõlarite kasutamisele? Siis võite juhtmeid läbi lae kalastada (eeldades, et talad jooksevad õigesti või kui teil on juurdepääs pööningule).

Need on suurepärased. Sain 160-dollarise AUD eest paari kolmesuunalise 12-tollise cieling-tüüpi kõlari, kuna olin opis samas paadis. Ma ei kahetsenud seda kunagi.
@Farseeker - kokku lepitud, kasutasin neid oma eesmiste ja tagumiste kõlarite jaoks (8 "ees laes, 6" taga seinas) enamasti naise paremaks aktsepteerimiseks. On olnud nendega väga rahul.
Haha jah, kõik, mis on naiste aktsepteerimisteguril, peab olema hea vastus
#3
  0
Ron Harlev
2013-12-05 23:00:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lihtne seadistamine + taskukohane traadita lahendus on nüüd saadaval. Seal on mõned heliriba süsteemid, millel on traadita subwoofer ja tagumised satelliitkõlarid.

Näide Vizio S4251W-B4

Ainult linkide vastused pole nii head, eriti kui linkide arv on 404.
imelik. link töötab siiani
#4
-1
csmba
2010-07-24 04:43:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma saaksin lihtsalt heliriba.

mitte nii hea kui tegelikud 2 tagakõlarit, kuid parem kui 2 ja ei suuda selle lihtsust ületada (üks element asendab 4 kõlarit, DVD-mängijat ja AV-kasti).

Kuna see on isetegemise sait, mitte kodukino sait, ei ole ilmselt nõuanded komponentide valimise kohta, vaid abi isetegemisega seotud rakenduste kohta.
Ma arvan, et te liialdate universumi enesetähtsusega ... kergendage pluss, see on täiesti hea vastus öelda kellelegi parim viis midagi teha, kui seda ei tehta.
Olen csmba juures


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...