Küsimus:
Kuidas saaksin oma duši veesurvet parandada?
brendan
2010-07-23 19:14:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ostsin hiljuti oma esimese kodu. Sellel on kaks vannituba ja mõlema veesurve on vähem kui ideaalne. Milliseid samme saan surve suurendamiseks teha?

Kas see on ainult duši all või kogu majas?
Kasutage kitsamat toru.
Kas sellel pole nagu nuppu, kus saaksite dušisüsteemile survet reguleerida? Võib-olla otsige katla või muu kütteseadme lähedalt, kui need seal asuvad
@garik Kas see ei vähendaks voolukiirust (gallonit minutis)?
Kümme vastused:
#1
+45
user45
2010-07-23 19:22:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See on tõhus trikk, mida torustikuettevõtja mulle kunagi ütles.

Minge oma kohalikku kodutarvete poodi ja ostke odav dušipea (minu korjatud maksis 1,50 dollarit). Kui vaatate dušši alla, näete pesurit, mis ahendab veevoolu. Kui võtate külviku ja suurendate auku, suurendades seeläbi voolu, suureneb veesurve. Ma ei arvanud, et see töötab, kuid see õnnestus!

Kui soovite minna kallimat marsruuti, võite osta pumbad, mis kinnituvad torustikule ja lisavad veele survet. Olen sellisest asjast kuulnud, kuid pole seda kunagi otsinud.

Löö mind sellega, kui ma linki leidsin! :)
@doresoom Olen pidanud seda tegema peaaegu igas kohas, kus elasin ... pole kindel, mis see on korterikomplekside ja veesurvega. Teise võimalusena võite veetorni lähedal liikuda! nüüd SEE on mingi veesurve. Elasin korteris veetornist umbes 1000 jala kaugusel, see oli vinge veesurve.
See on üllatav, et augu laiendamine suurendab survet - arvan, et see vähendaks survet ja suurendaks helitugevust. Imelik!
Ma arvan, et üldiselt, kui inimesed kurdavad dušši all madala veesurve üle, siis tegelikult tähendavad nad madalat vooluhulka.
Madal vooluhulk on põhjustatud madalast rõhust. Striktuur põhjustab rõhulanguse, nii et rõhk duši tegelike välimiste kohtade juures, kus vesi väljub, on madal ja seetõttu voolab see halvasti. Tingimust ei saa eristada sellest, et dušipeas pole rangust, vaid selle asemel on kehv toitesurve. Ja seega on inimeste intuitsioon põhimõtteliselt õige, kui nad seda nimetavad kehvaks surveks.
Rõhk enne seibi langeb, kui auk suureneb, kuid rõhk pärast seibi suureneb, kui auk on suurem. Arva ära, kumb inimestest hoolib?
https://3.bp.blogspot.com/-TLthc9NJyUg/WdIkfrAQrOI/AAAAAAAAACw/lSpzaxAFrSMTYBqCrwzRNdkMCdpZ_XGPgCLcBGAs/s640/venturi.png
#2
+22
Vebjorn Ljosa
2010-07-23 21:47:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

USA-s peavad valitsuse määrused nõudma dušipead vee ja energia säästmiseks veevoolu piiramiseks. Seaduse järgi peavad nad toimetama alla 2,5 galloni minutis. Sel põhjusel pakuvad paljud dušipead vähem kui ideaalset voolu ja / või rõhku. Seadustest mööda hiilimiseks ja nende jaoks, kellel on vähem kui tähejärgne veesurve, on paljude dušipeadega (nt hiljuti ostetud Waterpik) kaasas juhised vooluregulaatori eemaldamiseks. Kui olete need juhised kõrvale heitnud, peaks kiire Google'i otsing olema kõik, mida vajate, et välja selgitada, kuidas duširuumis vooluregulaator eemaldada.

Ja isegi kui konkreetseid juhiseid pole, olen avastanud, et regulaator on sageli valmistatud erksavärvilisest plastikust, mis näeb välja nagu "kohatu". See on peaaegu nagu kerjamine, et see eemaldataks. :)
Madalrõhkkonda säästev vesi on müüt. See lihtsalt paneb inimesi kauem suplema ja kasutab seega rohkem * vett.
#3
+16
Tester101
2010-07-23 19:42:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Madalat rõhku võib põhjustada vana tsingitud toru, mis sageli tekitab sademeid, mis põhjustab vee piiramist.

Teine madalrõhkkonna põhjus võib olla vale toru suurus. Mulle meeldib paigaldada 3/4-tolline 1/2-jalgadega magistraalliin (mis on minu arvates üsna tavaline).

Mõnes majas on toitetorustikul rõhu vähendavad ventiilid, millega on harjunud kontrollida veesurvet maja sees. Siin on video, mis selgitab, kuidas seda klappi reguleerida.

 1. Alustage lukustusmutri vabastamisega.
  enter image description here
 2. Järgmisena keerake reguleerimiskruvi.
  • Surve suurendamiseks keerake kruvi päripäeva. .
  • Rõhu vähendamiseks keerake kruvi vastupäeva.
   enter image description here
 3. Kui õige rõhk on seatud, keerake lukustusmutter kinni.

Kõik need vastused eeldavad, et kogu majas on rõhk madal. Kui see on ainult dušš, vaadake teisi vastuseid.

Ja kui teie torustik on piiripealne, põhjustab surve suurendamine uusi põnevaid lekkeid! Hoidke silma peal.
#4
+7
Sam Harwell
2010-07-26 06:55:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Üks asi, mida enne üksuste asendamist kontrollida, on sisemine filter (kui see on olemas). Kui mu dušš kehvasti toimis, keerasin pea lahti ja leidsin ummistunud joonest väikese võrgusilma. Koristasin selle välja ja kruvisin kõik uuesti kokku, et leida oma rõhk kohe tagasi, kuhu ma seda eeldasin. :)

#5
+4
Doresoom
2010-07-23 19:23:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas kogu vannitoa veesurve või ainult dušš on madalam? Enne maja ostmist oli minu viimases korteris duši all tõesti kehv rõhk, kuid vanni kraan oli korras. Eemaldasin duššipea, et näha, kas see on põhjus, ja tõepoolest, duši all oli palju veesurvet, see oli lihtsalt cheapo dušipea, mille korter oli paigaldanud. Ostsin Waterpiku ja see lahendas kõik.

See lahendas ka minu probleemi. Arvasin, et olen meie teise korruse vannitoas määratud halvale veesurvele, kuid lihtsalt suhteliselt odava Waterpiku dušipea ostmine on see nii palju parem.
#6
+4
Jack Waggoner
2013-05-30 11:18:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Igas Lowe's või Home Deposis ja muudes sellistes kohtades on dušipea, mis näeb välja umbes selline ja ma leian, et mul on madal veerõhk palju rahuldavam tulemus. Sellel on lihtsalt kontsentreeritud, väikese läbimõõduga augud ja tahked messingist siseküljed. Need kipuvad jooksma kuskil 4–12 taala, olenevalt sellest, kuhu lähed ja mis kaubamärki tol hetkel selles poes saada on. Igatahes, kuigi nad ei suurenda voolu ega suurenda survet, näivad nad vähemalt voolu kontsentreerivat ja kogemusi parandavat ning te ei pea neid muutma.

shower head

#7
+2
thenozzleguy
2013-03-05 12:15:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Peaaegu kõik USA-s müüdavad dušipead on varustatud ühe ettevõtte toodetud isereguleeruvate rõhuregulaatoritega. Regulaatori eesmärk on säilitada pidev dušivoolu väljuv veevool sõltumata sellest sisenevast rõhust (30–80 psi). Nende konstruktsiooni probleem on see, et regulaatorid ühenduvad vees hõlpsasti tahkete ainetega. Nende ummistumisel väheneb duššipea sisenev rõhk ja voolukiirus ning sellest tulenev pihustus on nõrk. See juhtub olenemata rõhust regulaatori ülesvoolu, nii et koju siseneva veesurve tõstmine ei mõjuta tõenäoliselt dušipea tööd. Lisaks on regulaatorid alati duššipeade sees ja neid on puhastamiseks peaaegu võimatu kätte saada. Lahendus on leida duššipea, mis ei ummistu ja annab pika aja vältel täieliku tugeva pihustiga. Ma tean natuke dušipeadest, kuna olen väga ainulaadse dušipea asutaja ja tootja.

Enesereklaam on siinkandis pahaks pandud, vaadake meie [korduma kippuvaid küsimusi] (http://diy.stackexchange.com/faq#promotion).
Mul ei ole mingit seost thenozzleguy'ga, kuid tutvusin tema veebisaidiga ja tema tootel on uudne tehnoloogia, millel on mitu olulist eelist. Ma ei saa öelda, et see tegelikult töötab, kuna ma pole seda hinnanud, kuid tervitan kokkupuudet selliste toodetega.
mis hõlmab "isereguleeruvat rõhuregulaatorit" peaaegu kõigis dušipeades?
#8
+2
Geremia
2018-01-16 09:19:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Eemaldage duššipea vooluhulga piirajad

Võite veenduda, et dušipea sees pole veevoolu piirajaid. Need saab tavaliselt välja tõmmata (olen seda teinud ka käeshoitavate dušipeadega; vt ka seda videot):

taking out flow rate restrictors with needle-nose pliers

Või peate võib-olla puurima suurema augu dušipea vee sisselaskeavasse (mida olen teinud suuremate dušipeade puhul).

Eemaldage dušiklapi piirajad / install suurem torustik

Isegi kui häkkida dušipea ise, võib vooluhulka piirata duši enda torustik / klapp (vrd see video).


Samuti on USA-s föderaalseadus, et dušipeade hind peab olema < 2½ gallonit minutis! Vaadake Jeff Tuckeri Hack Your Showerhead: Või kuidas valitsust kodust välja saada ja artiklit.
#9
+1
mohlsen
2010-07-24 00:33:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui teil on kaevuvett, ei pruugi rõhk mahutis olla õige. Võimalik, et sisse- ja väljalõigatud rõhud tuleb kalibreerida.

#10
+1
Mark
2012-01-17 01:53:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Proovige seda trikki, mida mainiti dušipea plastikust kinnituse laiendamise kohta. See töötab ka valamu fausetis olevate ventilaatorite jaoks, kui see ei aita, siis kaaluge dušikere vahetamist. Kui see on ainult vannitoas, kui see on trepikoda, siis kontrollige veesoojendit ja / või boileri psi-d.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...