Küsimus:
Miks mu dušši temperatuurikäepide ei lase vett piisavalt kuumaks teha?
Mike Sherov
2010-07-22 19:47:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Alati, kui lähen duši alla, pean külmumise vältimiseks pöörama käepideme absoluutselt kuumimasse asendisse. Ma tean, et kuum vesi töötab minu majas, nii et see pole küsimus. Tundub, et peaksin saama vett kuumemaks muuta, kui saaksin lihtsalt käepidet rohkem keerata. Kas on võimalik seda lihtsalt saavutada?

Mis tüüpi kliimas te elate? kas torusid juhitakse välisseinale või läbi kliimaseadme ventilatsiooniava?
Võimalik, et lubjakaal ühendab klapi ja takistab termostaadi osa, mis laseb sooja vett läbi. Te ei tohiks temperatuuri reguleerimist muuta kuumaks, need on tehases eelseadistatud, kui muudate seda üles ja hakkab äkki korralikult töötama, siis tõenäoliselt põletatakse teid halvasti.
Neli vastused:
#1
+13
Rod Fitzsimmons Frey
2010-07-22 21:39:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Paljudel segistitel on reguleeritav vahemik. Viimases, mille paigaldasin, oli selle välisküljel v-soontega plastist rõngas: vahemiku reguleerimiseks paigutasite kaks v-soonte külge kinnitatud peatust.

Nägemiseks soovitage lähenemist TIA * mida näete - see võib olla väga sirgjooneline. Lihtsalt ärge visake kruvisid kanalisatsiooni!

* Võtke see lahti

Enne kraani lahti võtmist lülitage vesi ka duši alla.
Või kui te ei lülita enne vett välja, laske viisakalt hoida videokaamera töös.
See toimis! Hurraa sooja dušši jaoks.
#2
+5
aphoria
2010-07-22 21:57:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Meie uues majas on laste vannitubade dušinupud reguleeritavad, et saaksite kõrvetamise vältimiseks temperatuuri seada. Isegi kui lapsed suruvad juhtimisseadise kuumaks, on vesi ainult mõnusalt soe.

Ma pole kõigis juhtimisseadmetes kindel, kuid meie jaoks hüppate näo juhtimisseadmest välja. Sees on 2 (ma arvan) reduktorit, mille saate maksimaalse temperatuuri seadmiseks asetada.

See on koodi järgi ja selle eesmärk on see, et kui lapsed magavad sõbramajas vanema dušiklapiga, millel pole piirajat, saavad nad TÕELISELT kõrvetatud.
Tundub mõttetu, kui kraanikausid pole samuti samamoodi kaitstud .. kui pole eeldust, et inimesed ei pese käsi, vaid käivad duši all. Võib-olla on minu maja piiritu duššide ja piiramatute valamutega.
Ma pole kindel, kuid kahtlustan, et see ei kehti valamute kohta, sest suuremate vigastuste oht on oluliselt väiksem. Võid küll käed kõrvetada, kuid saad need kiiresti veest välja. Vannis või duši all on kogu teie keha avatud ja väljapääs on raskem, eriti väikeste laste puhul.
#3
+2
Rob Napier
2010-07-22 20:51:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Doityourselfil on hea artikkel nimega "Kuidas parandada dušisegisti: vesi ei kuumene", mis käsitleb kassett-tüüpi duši segisti tõrkeotsingut ja parandamist, mis on minu arvates teie probleem.

#4
  0
user45
2010-07-22 19:59:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui vana on teie soojaveeboiler? Küsin, sest sattusin samasse teemasse. Ma lülitaksin oma duši täis soojaks, külma vett üldse mitte ja ma saaksin ikkagi sooja ainult poolkuum vesi, kui oleksin pidanud kõrvetama. Selgub, et minu soojaveesoojendi oli liiga madalaks seatud (oli seatud "A" seadistusele "A, B ja C", kusjuures "C" on kõige kuumem). Määrasin selle "C" -ks ja see lahendas probleemi mõnda aega. See hakkas seda uuesti tegema, helistasin ringi ja sain teada, et soojaveesoojendi vananedes kaotab see soojendusvõime. Minu veesoojendi oli umbes 12 aastat vana ja ei kütnud tõhusalt. Sain uue veesoojendi ja nüüd saan jälle aurava kuuma vee.

Kindlasti pole see kuumaveesoojendaja. Ma saan igast teisest kraanist palju kuuma vett. Ma arvan, et sellel on midagi pistmist duššikäepidemega. Aitäh info eest.
Kas teie veesoojendi on elektriline, maagaas või õli?
@Vebjorn, õli. Mul oli ka seda kolimise ajal vaadatud ja see on ideaalses seisukorras.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...