Küsimus:
Mis on praktiline erinevus tsementplaadi ja tahvli vahel?
Rod Fitzsimmons Frey
2010-07-26 20:53:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vannide paigaldamisel olen kasutanud enamasti tsementplaati. Ma leian, et see on karu, kellega koostööd teha.

Tuttav mees kasutab veekindlat tahvlit; ta väidab, et koduste rakenduste jaoks on see täiesti piisav. Olen kodukeskuses küsinud usaldusväärsuse erinevuse jms kohta ja lihtsalt kehitanud õlgu.

Kas keegi on kohanud vanni või dušikahjustusi seal, kus kasutati haljaslauda? Kas ma saan täielikult üle minna tsementplaadilt halgplaadile või on mõnda rakendust, kus peaksin kõhklema?

Alustuseks on tsementplaati palju raskem lõigata kui tahvlit. Kasutage plaatide nuga ja skoorige mööda sirget serva.
Kaks vastused:
#1
+12
Joe
2010-07-26 22:23:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Greenboard on veekindel, kuid seda ei tohiks kasutada piirkondades, mis jäävad niiskeks, näiteks vanni ümbruses.

Kui vesi sinna satub (eriti kui see pole korralikult suletud ja seal pole nõutav vahe vanni ja seinaplaadi vahel), see aeglaselt halveneb ja / või hallitub - see on veekindel, mitte veekindel.

Jah, tsementplaat on valus töötada, see on parem kui pidin kogu seina välja kiskuma, sest midagi oli haljaslaua paigaldamisel katki.

...

Kõike seda öeldes usun, et olen näinud mõnda koduarendussaadet see kasutas rohelauda ja seejärel veekindlat membraani, et lisada täiendav veekaitsekiht dušši paigaldamise ajal (seinte ja põranda plaatimine; ja seal ei olnud vanni, millega nad ühendasid).

...

Samuti võiksite pöörduda oma kohaliku omavalitsuse poole - on võimalik, et võivad olla koodid, mis määravad, mida teil on lubatud (või mida nõutakse) dušši / vanni ruumides kasutada .

Kindlasti on olemas kood (id), mis keelavad haljaslaua kasutamise märjal alal. Samuti ei kasutaks ma kunagi vannis või duširuumis kipspõhist seinaplaati (eritöötlus või mitte), lihtsalt oma .02
#2
+4
Tester101
2010-07-26 21:26:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vanni ala jaoks kasutage tsementplaati, eriti kui plaate.

ülejäänud vannitoa jaoks võite kasutada selliseid hallituskindlaid kipsplaate.

  • U.S. Kips (Sheetrock® BrandHumitek®)
  • Riiklik kips (Gold Bond Brand XP)
  • Temple-Inland (Silent-Guard ™ TS)
  • Pacific Pacific (DensArmor ® Plus
  • USA kips (FiberRoc® AquaTough ™)

Pärast kiiret Google'i otsingut tundub, et greenboard on lihtsalt kipsplaat, vaha peal ja ma ei leidnud üks allikas, mis ütles, et see on millekski kasulik.

* Vaadake seda toodet Schluter®-KERDI seintel plaatide jaoks. ja Schluter®-DITRA põrandate jaoks.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...