Küsimus:
Kuidas eemaldada üks pragunenud põrandaplaat?
Ed.T
2010-07-22 17:10:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kuidas eemaldada üks kahjustatud põrandaplaat ümbritsevaid plaate kahjustamata? Kas on midagi, mis aitab asendusplaadil samamoodi praguneda?

see on minu huvide jaoks asjakohane ...
Neli vastused:
#1
+9
chotchki
2010-07-22 18:36:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

On olemas Dremeli tööriist nimega multi-max, mida olen varem kasutanud. Selle eest saate teemantkinnituse, mis lõikab mördi läbi või. Kui olete vuugi välja lasknud, peaksite saama plaadi üles hüpata ja selle asendada.

pärast mördi eemaldamist puurisin plaatide pinnale kaks auku, et see hõlpsamini eemaldada
#2
+7
user45
2010-07-22 17:14:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma lihviksin / kraapisin kõigepealt vuugimördi ära ja seejärel koputan plaadi keskosa kruvikeerajaga ettevaatlikult, kuni see puruneb ja kiibistub. Tõenäoliselt võtab see natuke aega, kuid peaksite saama vana kraani ära kraapida / kiibistada, uue thinseti rakendada ja siis uuesti kasutada.

õnne!

Ohutusnõuanne: Plaadi hakkimisel kandke silmakaitset.
@Chris Cudmore - jah jah ja jah !! see on kindlasti aeg, mil vajate safegy prille või isegi plastist näokaitset. Plaatide laastud on õhukesed, teravad, kui kõik väljuvad, ja nad lendavad löögi ajal kõikjale.
#3
+2
Howard L. Pryor
2010-12-28 19:13:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Saate vuugisahaga saematerjali välja lõigata. Ärge proovige plaati servadele üles kiskuda, sest võite hõlpsalt külgnevate plaatide serva kahjustada. Kui koputate plaati kergelt keskele ja purustate haamriga, saate seejärel plaadi keskelt eemaldada, töötades välisservadeni.

Peate eemaldama kõik vanad õhukesed osad hakkimise või ära jahvatades. Kandke uus plaat uue plaadi tagaküljele ja asetage. Oodake umbes 12–14 tundi, enne kui uude paani paika panete.

Thankscaptainbay

#4
+1
user212062
2013-03-28 12:25:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Esimene samm on vuugilõikuri abil katkise plaadi ümbruse eemaldamine. Oluline on veenduda, et te ei hakka ümbritsevat plaati kiibistama. Seejärel saate allapoole suunatud sakkide lõikamiseks neljast neljast küljest kasutada pöörlevat tööriista või kasulikku nuga. Kasutage kindlasti asjakohast hooldust ja ohutust seadmed, kui kasutate pöörlevat tööriista või nuga. Seejärel eemaldage katkine plaat ettevaatlikult, tõstes ja tõmmates lahti lõikamata külje. Seejärel eemaldage allapoole suunatud sakid uue plaadi neljast küljest kolmel küljel. kasuliku nuga abil. Seejärel kandke liimikiht ja seadke uus plaat oma kohale.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...