Küsimus:
Kuidas riputada riiuleid halva kvaliteediga tellistest / betoonist seintele?
Rodrigo Sieiro
2010-07-29 00:38:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Proovin oma korterisse paigaldada mõned riiulid (tellised / betoon), kuid auke puurides tunduvad seinad peaaegu liivast olevat. Ma ei saa kruvisid kindlalt kinnitada (kasutan seinakorke) ja riiulid paistavad iga hetk maha kukkuvat.

Kas ma saan selle vastu midagi teha? Mõtlesin, kas saaksin pärast aukude puurimist (ja enne seinakorkide paigaldamist) aukude sees mõnda materjali kasutada, et saaksin kruvid kindlalt oma kohale jääda.

Kas teil on nõuandeid?

Kuus vastused:
#1
+6
Brian
2010-07-29 00:43:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas olete kindel, et te ei mördi mördi vahel? See on kõige nõrgem koht puurimisel.

Saate teha paar erinevat asja. Eeldan, et kasutate betoonankruid, et saaksite enne auku sisestamist ankrule kanda helde katte Loctite metalli ja betooni epoksü.

Teine võimalus on võtta furring ribad (survega töödeldud 1x4) ja kinnitada need seina külge vähemalt 2 ja 1/2 tolli pikkuste siniste betoonist ankrukruvidega. Nendest peaks saama hea niit ja kortsusribad lisavad tugistruktuuri. Asetage ankrud vertikaalselt ja keskele 2–4 tolli kaugusele.

Epoksiidi kasutamine näib olevat lihtne asi, et proovida, kas see töötab. Proovin seda kõigepealt :)
#2
+3
ChrisF
2010-07-29 00:43:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Parem lahendus võib olla raamistiku loomine riiulite toetamiseks, selle asemel, et proovida auke (nagu me Ühendkuningriigis ütleme) varjata. Peate levitama riiulitelt suurema koormuse.

Teadmata oma seinte paigutust, on raske midagi kindlat soovitada, kuid kui teil oleks alkov, siis võiksite vertikaalsed latid üles kinnitada. külgedelt ja riputage riiulid nende vahele.

Teine võimalus on kasutada sellist liimi nagu "No Nails", kuid peate siiski kontrollima, kas see sobib teie seintele ja saab koormaga hakkama.

+1 raamistiku lahendusena, kuigi ma ei nõustu alternatiiviga "Naelu pole".
@dag729 - see ei ole alati sobiv, kuid aitab koormat hajutada, kui teil on pehme telliskivi.
#3
+1
dag729
2010-07-29 02:02:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on kaks ideed.

Esimene on kasutada keemilist seinapistikut, kuid teisel on nõue.

Kui saate selle seina läbi puurida, soovitan panna teisel pool seina metallplaat (laius, kõrgus ja paksus on teie teha, kui teate, mitu kilogrammi riiul see endale peaks saama), seejärel tehke kolm auku kolmnurga kujul (ühe tipuga) põranda poole ja ülejäänud kaks katuse poole) ja kasutage iga ava jaoks ühte kruvikeermet.

Nüüd olen uudishimulik: mis on seina keemiline pistik? Pole kunagi ühtegi neist näinud ja guugeldamine ei aidanud.
Keemilised seinakontaktid on omamoodi spetsiaalsed pistikud, millel on kaks keemilist ühendit, mis kokku segades moodustavad väga tugeva segu, mis suudab palju kg / cm rohkem kui tavalised pistikud (näiteks "fischeri" tüüpi).
#4
  0
Neil Barnwell
2010-07-29 00:42:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võite kasutada erinevaid liitmikke, näiteks raami kinnitusi (selliseid asju, mida kasutaksite välisukseraami või akna auku hoidmiseks). Samuti võite kinnitada liistu paljude ja paljude pikkade toorpistikute ja rasvkruvidega (kaks toorepistikut augu kohta, üks sügavamal, nii et kogu kruvi hammustatakse rawlplugi külge), seejärel keerake riiulid selle toreda õppepuu latti külge.

#5
  0
Ates Goral
2010-07-29 20:28:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mis värvi on tolm, mis puurimisel eraldub? Kui see on lihtsalt valge, võite selle all oleva tegeliku tahke materjali asemel lihtsalt krohvi puurida. Proovige puurida sügavamad augud ja vaadake, kas tabate tahkemat pinda.

Tolm hakkab valgeks, kuid paari tolli pärast muutub see punaseks. Peamine probleem on see, et esimesed paar tolli: ma saan selle läbi puurida odava puuriga ja peaaegu üldse ilma tugevuseta. Võib-olla on probleem selles, et kasutan liiga väikeseid seinakontakte.
Jah, süvenemine võib juhtuda ainult trikkini.
#6
  0
user1757
2011-02-10 23:27:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

kolisin hiljuti vanasse pruunikivi ja mul on sarnane olukord, soovitati mul puurida läbi krohvi tellisesse (mis on otseselt tellisele kantud) ja seejärel täita kogu epoksiidiga. kui see on seatud, öeldi mulle, et ma võin puurida kruvid otse epoksiidi ja see peaks riiuleid hoidma. kas kellelgi on kommentaare selle kohta, kas see töötab või mitte?

Kasutasin epoksiidi ja see toimis suurepäraselt. Kuid ma kasutasin ikkagi ankruid. Pange epoksü aukude sisse ja sisestage seejärel ankur, kuni see on värske. Siis võite enne riiulite kinnitamist oodata selle kuivamist.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...