Küsimus:
Kuidas saaksin oma aeglast kuuma vett kiirendada?
arathorn
2010-07-29 00:19:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Meie veesoojendi (gaas) asub garaažis. Lähimast segistist on 25–30 jala kaugusel. Ma arvan, et see on peamine põhjus, miks minu koju voolava kuuma vee saamiseks kulub nii kaua - minut või kauem.

Mida kas ma saan vähendada kuuma vee voolamiseks kuluvat aega?

Seitse vastused:
#1
+29
JD Long
2010-07-29 00:32:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Parim viis kuumavee kiirendamiseks kraani juurde on lisakütteseadme kasutamine, mida tuntakse ka kui "kasutuskoha" soojaveesoojendit. See on väike (~ 4 galloni) soojaveesoojendi, mis on paigaldatud kraanikausi lähedale. Kui vajate palju kuuma vett ja soovite, et see käivituks kiiresti, võite paigaldada soojaveetorustiku kütusevarustuseks. Nii on teil koheselt kasutamiseks 4 liitrit ja kui te selle ära kulutate, võtate sooja vee oma peamisest soojaveeboilerist. Kui valamu juures pole vaja rohkem kui 4 liitrit kuuma vett, võite varustusena kasutada lihtsalt külma vett. Siin on näide Amazon.com-is müügil oleva veesoojendi kasutuskohast.

Amazon.com!?!? (kontroll link) Kas on midagi, mida nad * ei müü?
Päris hämmastav, mis? Minu naisega tekkis Amazon Prime'i konto (2-päevane tasuta saatmine) ja nüüd saame Amazonilt isegi selliseid kuivtooteid nagu teravili.
Need küttekehad suudavad kohe tõeliselt kuuma vett välja panna. Ma arvan, et päris mugav.
#2
+25
Josh
2010-07-29 00:27:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Paigaldage kuuma vee ringluspump. Vanemad pumbad nõudsid, et maja oleks torustiku tagastamiseks ringlusse toomiseks, kuid uuemat disaini saab uuesti paigaldada, kui maja ei paigaldata sel viisil.

Lisateave: http://www.askthebuilder.com/413_Hot_Water_Recirculating_Pumps.shtml

$ säästmise näpunäide: pange pump taimerile ja laske sellel tule sisse ainult siis, kui tavaliselt kasutate selles kohas kuuma vett. Või kasutage X-10 sisselülitatud pistikupesa (või midagi muud sarnast), et võimaldada käsitsi kauglülitamist koos ajastatud sündmustega.

huvitav, et saate seda teha olemasolevates tagasipöördumissüsteemides.
Ma tegin seda oma vanas majas ja see töötab suurepäraselt. Mul on pump ainult siis, kui köögis või vannitoas põlevad tuled. Kui ma olen kodust väljas, ei tööta pump üldse.
Kui tagasivooluring on korralikult torustik, ringleb see passiivselt. Isoleerige kuum jalg ja ärge soojustage külma jala
#3
+22
Jeff Widmer
2010-07-29 00:24:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soojustage soojaveetorustikud soojaveeboilerist segistini. Loodetavasti on teil oma roomamisruumis neile juurdepääs.

Proovin seda proovida oma külmaveetorudega, kui need jooksevad läbi ahjuruumi (lõpetamata) ja tegelikult soojendab külma vett toatemperatuurini. Võib-olla on sellel vahet: D
Jah, see aitab teid ka sel juhul.
#4
+11
user188
2010-07-29 00:34:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Aeglase vooluga vee jaoks pole tõesti ideaalset lahendust, välja arvatud oma kodu hoolikas planeerimine, et veesoojendi oleks võimalikult segistite lähedal.

Nagu väitis Josh, üks lahendus on vee ringlus. Kuid sõltuvalt kasutusstsenaariumitest võib vee ringlusse kulutada palju energiat. "Sense" tehnoloogia, mis võimaldab vajadusel retsirkulatsiooni, võib tõhusust parandada. Ja "külma" veeahelat tagasivoolutoruna kasutava süsteemi paigaldamine võib paigaldamise suhteliselt lihtsaks muuta.

Kui kõik muu on ebaõnnestunud, võite proovida kuuma vee kiiret avamist ja sulgemist - sundides süsteemi sisse. Oodake mõni minut ja nii saate uuesti avanedes sooja vett (ja säästate minut voolavat vett).

Teine lahendus on lahustuv vesi kütteseade , nagu see Clage'i toodetud. See töötab kuumutades otse segistite kõrval. Tellitavad veesoojendid on tavalise lühikese purske korral üsna tõhusad.

#5
+9
Richard Tasker
2010-07-29 00:25:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võite minna väikese veesoojendi juurde otse segisti lähedale. Olen seda teinud köögis olevate väikeste 8-liitriste veesoojenditega ja külaliste tualettruumidega, mitte ühendanud neid peamise veesoojendiga.

#6
+6
Kevin Dente
2010-07-29 00:25:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Üks võimalus on retsirkuleeriv veepump, mis võib erinevatele päästikutele (nõudmisel, taimeri põhjal, veetemperatuuri järgi jne, sõltuvalt mudelist) kuuma vett torudesse pumbata. Kasutasin ühte oma eelmises majas ja see toimis päris hästi. Lisateavet leiate siit:

http://www.askthebuilder.com/413_Hot_Water_Recirculating_Pumps.shtml

#7
+3
Scott W
2010-07-29 22:40:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See ei ole eriti veeteadlik, kuid võite külma vee kiiremini torudest välja liikumiseks avada veel ühe või kaks kuuma veega kraani.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...