Küsimus:
Kas tekilaua orientatsioon on tõesti oluline?
Eric Petroelje
2010-07-27 21:45:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mulle on öeldud, et põrandalauad tuleks alati paigaldada "koorega pool üles", nii et lauad krooniksid (ja valaksid vett) vananedes, mitte tassi (ja koguksid vett). Aga siis olen ka kuulnud, et seda tuleks teha vastupidi. Ja ma olen ka kuulnud, et see pole lihtsalt ühel või teisel viisil oluline - lihtsalt pange "kõige toredam" pool üles.

Nii et kumb viis on parim või pole see üldse oluline ?

Mul oli sama probleem, kuid osutusin, et kõigil mu tahvlitel on vähemalt üks halb külg, nii et see polnud oluline ...
Viitamiseks - "Koor külg üles" on kasvurõngad, mis kaarduvad allapoole ja "Koor külg allpool" on kasvurõngad, mis kaarduvad ülespoole.
Neli vastused:
#1
+8
user45
2010-07-27 22:20:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ütleksin, et kroon üleval ja valaks vett. Tekk, mis oli minu maja, kui ma seda ostsin, oli tass külg ülespoole ja on kohutavas vormis. Põhjuseks võib olla asjaolu, et inimesed ei hoolitsenud selle eest kunagi, kuid üsna märja / lumise kliima olemasolu ei aidanud. Olen kindel, et igasugune ühendatud vesi ei saa olla hea isegi töödeldud puidul.

Teine põhjus vee valamiseks on see, et kõik väikesed veekogud meelitavad mustust, jättes kuivades pleki.
#2
+6
shirlock homes
2010-08-04 16:34:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kuigi mõlemat moodi soovitavad erinevad allikad, olen Maine'i ehitanud töövõtjana kümneid tekke ja avastanud, et survetöödeldud ja seedriplaadid kroonivad peaaegu alati koore poole ja soovitan koore külg väljapoole. Ilmselt aitab see vett valada ja talvel jääd taskusse ei kogu. Ärge segage meetodeid, sest see võib põhjustada paari aasta pärast väga ebameeldiva pinna. Kasutage alati turvises kinnitusvahendeid, mitte kunagi tsingitud tavalisi naelu ja vajuge kindlasti kaetud kruvid või roostevabast terasest rõngavarre naelad. laske neil puupinnast loputada või veidi allapoole, et välistada komistamisohud, või kasutage tekiklambrisüsteemide all. Kui leiate selle tahvli, mille küljel soovite paljastada halva viimistluse, ärge kasutage neid! Tooge need tagasi ja laske neil välja vahetada. See võib tunduda valuna, kuid vigane puit koos kontrollide või pragudega laguneb väga kiiresti ja rikub kogu raske töö, mille olete sellel kallil tekil teinud. Ärge unustage pearaamat veest isoleerida ja seista vastu kiusatusele kasutada odavaid veekindlaid tooteid. Sageli on ehitamise üksikasjad piirkondades, mida te ei näe, justkui mitte olulisemad kui vaadatud pinnad. Edu.

#3
+2
Josh Clark
2015-04-01 18:51:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kroonipool allapoole aitab aga vältida laudade väändumist, kuna raam takistab selle väändumist. Küünte väljatõmbamine on lihtsam, siis on see raam läbi surutud

#4
  0
James Demaray
2015-07-22 08:03:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mu poeg ja meie skaudivägi tegid vaatetornit vahetult enne 18-aastaseks saamist, nüüd on ta 35-aastane. Mõnel semul on mul ilusa ilma korral palverühm. Vaatan neid laudu, naeratus on maas kruvi ja kahe tsingitud naelaga kummaski liigeses. see tekk on väga tasane. Töötan nüüd tekil. Lõikasin plangust ülemise käsirööpa ja jätsin selle hiljem üles panema. Meil on siin KY-s olnud palju vihma, nii et mõni aeg oli enne, kui ma selle juurde tagasi jõudsin. Kui ma seda tegin, oli laual väike tass, mis suundus kasvurõngaste "naeratuse" suunas, mitte selle vastu. Ma arvan, et puidu kasvu rõngad muutuvad ilmastiku suhtes, kui puit kuivatatakse siseruumides kasutamiseks. Enda tekil panin "naeratused" 5 aastat tagasi maha ja tekk on jäänud põhimõtteliselt tasaseks ja tasaseks. Nii et ma lähen koorega pool üleval, muidu tuntud kui naeratus alla. Ravitud või töötlemata võib samuti midagi muuta. Märkasin, et Tommy Mac ütleb, et naeratab, kuid ta kasutas kuivatatud ja töötlemata mahagonit. Võib-olla kontrollin, mis teie piirkonnas töötab koos puiduliigi ja tavaliste ilmastikutingimustega. Ky-l pole normaalseid ilmastikutingimusi! Olen lugenud, et tehniliselt kuivatatud puidust tassid kasvurõngaste vastassuunas ja see on leivaplaadi lõppemise põhjus. Tõesti, ma pole seda märganud. Vaatan oma poe puitu ja annan teile kõigile teada.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...