Küsimus:
Mis on parim / lihtsaim viis servade värvimiseks?
brendan
2010-07-23 03:23:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen viimasel ajal palju sisemaalinguid teinud ja leian, et ääred - lae, akende, põrandaliistude jms ääres - on alati kõige tüütumad.

Mis on parim viis servade värvimiseks - vanamoodne lõigatud pintsel? Mõned neist spetsiaalsetest servariistadest, mis neil kõigis kodupoodides on? Kas mõni muu meetod?

Kaheksa vastused:
#1
+21
NotDan
2010-07-23 06:35:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vanaaegne kvaliteetne värvipintsel.

Hankige hea kvaliteediga pintsel ja hoolitsege selle eest hästi. Hea pintsli kasutamine ja hea joone tegemine on palju vähem aeganõudev kui see, kui peate selle kõigepealt lindistama.

+1 selle jaoks. Seda teevad profid, kuid kena joone saamiseks on vaja teatud oskusi.
Kui teile tundub, et tavalisi pintsleid on raske lõigata, proovige lõikamiseks Euroopa viimistlusharja. Sellel on kooniline kuju nagu kunstniku pintslil, kuid selle läbimõõt on ~ 1,5 ". Keerate seda aeglaselt, kui värvite, et saavutada ühtlane ühtlane vool. Lee orul on neid, kuigi nad kutsuvad neid nüüd hiinlasteks. Http: //www.leevalley .com / et / wood / page.aspx? p = 64263 & cat = 1,190,43034 & ap = 1
#2
+9
Doresoom
2010-07-23 03:30:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen mõnevõrra edukalt kasutanud Shur-Line Paint Edgerit - enamasti siiski vastu lakke. Mõned näpunäited selle kasutamiseks:

 • Ärge olge ülipüüdlik ja laadige sellele tonni värvi - see lihtsalt voolab vaheratastele ja jälgib kenasti paigutatud jälgi üle teie lae.
 • Teine liiga suure värvi kõrvalmõju on serva all oleval seinal kõrgendatud värviter, mille peate sulestama, välja arvatud juhul, kui soovite, et ühtlane harja kulgeks mööda tuba 4 "laest

Loobusin Shur-Line'i valmistatud nurgaservast ja läksin nurkade jaoks pintsliga. Nurgaserv kas ei katnud seda kohta, mille ma selle üle harjasin, või jätsin mõlemale värvitera küljelt, et peaksin niikuinii pintsliga üle käima.

Aknaraamide ja põrandaliistude puhul kasutasin lõpuks sinist maalriteipi ja pintslit. Olge ettevaatlik, kui kaua te lindi siiski jätate, kuna see võib tõmmata värvi, mis on selle all. Ma ei soovitaks kasutada sinist maalriteipi ainult korrastamiseks, millel on tavaliselt kõrgläikega või poolläikiv viimistlus, muutes selle nii, et lint ei kleepuks hästi.

UUENDAMINE: Pärast meie maja magamistubade värvimist Shur-Line Edgeriga läksin edasi 2-nurgalise harja kasutamisele ülejäänud maja jaoks. See nõudis mõningast harjumist, kuid tegelikult suutsin seda teha juba kiiremini kui servaga, kui meie läbi olime. Siin on video, kus ma demonstreerin tehnikat.

Tavaliselt on sinine lint seinte ja lagede maskeerimiseks korras, kui te ei jäta seda liiga kauaks. Kui soovite trimmimistööde jaoks midagi kleepuvamat, kasutage rohelist linti.
Mu naine kasutab neid ja mina 1,5-tollise nurga all oleva harjaga. Enamasti on tulemused samad.
Jah, ma kasutan seda kõigi oma servade jaoks väga edukalt. Enam pole lindile raiskamist.
#3
+8
esac
2010-11-17 05:04:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Hea pintsel ja käsitsi maalimine on lihtsaim ja parim metoodika. Aga kui soovite proovida arenenumat tehnikat, mis on vähem vigadele altid, ja kui olete minusugune ja käsi väriseb, proovige järgmist:

Oletame, et teil on 2 seina. Üks, mida soovite värvida, on sinine ja teine ​​on valge sein.

 1. Asetage lint valgele seinale, otse kahe seina serva.
 2. Värvige serv valge värviga. Kui see lindist läbi voolab, on see hea, kuna teil on sama valge värv kui vastasseinal.
 3. Oodake, kuni valge kuivab.
 4. Värvige sinine sein sinine.

Kui see on õigesti tehtud, väldib kuivanud valge värv sinise värvi lindi alla imbumist.

Kui kõik on kuiv, tahaks mulle serva tõmmata habemenuga ja eemaldage seejärel lint, nurga all koorides.

See on lihtsalt geniaalne. Mulle pole kunagi verejooksu tõttu meeldinud teipi kasutada ja olen alati suutnud ilma selleta üsna puhta joone lõigata. Kuid neil juhtudel, kui vajate teipi (mõtlen eelkõige mustri maalimist nagu malelaud või kus iganes vajate sirgjoont keset seina), tundub see tehnika ideaalne!
Kardan, et pean eriarvamusele jääma. Kui ootate enne kleeplindi tõmbamist, kuni mõni värv kuivab, hakkate värvi kindlasti purustama. Noaga skoorimine on halb mõte, samuti näete, kuhu noaga serv lõigati, see ei sulandu üldse. 3M teeb uue "sinise ja oranži" värvi, mis toimib palju paremini kui ükski teine ​​seal olev lint ja see ei tõmba värvi.
#4
+7
Mike Powell
2010-07-26 09:59:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

NotDani vastuse laiendamiseks:

 • kasutage nurga all asuvat harja (tavaliselt kasutan 1,5 ").
 • Hoidke harja harjaste lähedal, mitte käepide.
 • Kastke harja umbes 1/2 "värvi sisse ja pühkige värv pintsli ühelt küljelt.
 • Alustage joont pikemate harjastega (punkt" "harja" joonel ja lühemad harjased joonest umbes 1/4 "kaugusel. Pintsel peaks olema seina vastu tasasemale, mitte seinaga risti.
 • Rakendage täpselt nii palju survet nii et pikemad harjased harjad oleksid harja kaasa tõmmates üsna kõverad.
 • Mõelge, kas soovite oma serva üle või alla lasta: näiteks akna ümbrisel, kus te vähem näete trimmi serva, on parem üle tulistada ja saada väike seinavärv viimistlusele, kui jätta seinale trimmivärv, kuhu see ruumi keskelt paistab.
Selle uuesti läbi lugedes ei usu ma ikkagi, et see tehnikat väga täpselt kirjeldaks. Pisut selgem on see, et te ei harja värvi pintsli tasapinnaga, kuna võite värvida aia, vaid lohistate pintsli otsa külgsuunas värvi pealekandmiseks.
#5
+6
Jeff Widmer
2010-07-23 16:18:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma teen seda vaid 3-tollise harjaga (Wooster). Hankige pintsli ühele küljele väike helmestus / värvijoon ja seejärel pühkige teine ​​pool värvialusel puhtaks. Seejärel tõmmake harja mööda serva nii sirgeks kui võimalik.

Kuid selle täiuslikuks muutmine muudab selle lihtsalt hullemaks. Tõmmake serv üks kord välja (nii sirgeks kui võimalik) ja seejärel liikuge edasi ... leiate, et redelist alla tulles näeb see päris hea välja.
Kui teil on tekstuuriga lagi, pole teil palju muud valikut kui õppida õppima, kuidas värvi nurka lõigata. Kui olete sellest aru saanud, mõtlete, miks te kunagi varem teibiga vaeva nägite.
#6
+2
Tester101
2010-07-23 06:32:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on selle Paint Edgeriga edu olnud, see on tore, kuna sellel on vähe sakke, mis lendavad üles, kui värvi padjale asetate, ja seejärel libistage alla, et libiseda mööda trimmi või lage. Kuna vahelehed klappivad üles, on vähem tõenäoline, et saate neile värvi, mistõttu on vähem tõenäoline, et saate värvi sinna, kuhu te seda ei soovi.

Kuid ma arvan siiski, et neid pole kindlat kätt ja kannatlikkust asendama.

#7
+2
Jon
2012-09-12 09:15:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Keegi pole rääkinud halvast servast, kus sein ja lagi kohtuvad. Kui see ühendab halvasti ja pole head serva ... See on tõeline piin! Täiuslikuks muutmine on raske. Ma soovitaksin väga kena harja või kui olete tõesti raputatud, on teie vastus teip. Kui pärast lindi mahavõtmist on mõni halb koht, puudutage seda oma harjaga. Parimate tulemuste saavutamiseks võtke teip alati enne värvi kuivamist maha.

Maalikunstnik, kellega olen töötanud, on kõik sellised nurgad pahteldanud. Tema arvates pole lihtsalt võimalik saada head serva, kus tekstuuriga sein vastab tekstuuritud laele. Väike rant võimaldab sirget ja karget joont.
#8
+1
Jason Watts
2013-01-12 04:48:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See trikk on mõeldud spetsiaalselt nende servade jaoks, kus kohtuvad kaks erinevat värvi seina.

 1. Kui värvite mõlemat värvi, siis värvige kõigepealt heledamat värvi ja oodake, kuni see kuivab piisavalt, et seda saaks rakendada maalriteip ilma värvi eemaldamata kleeplindi tagaküljele.

 2. Kandke maalriteip

 3. Kandke õhuke kiht värvitavat silikooni nii, et see kattuks teibi ja seinaga, mida te maalite. Silikoon takistab värvi lekkimist lindi alla, mis on tekstuurseinte värvimisel ülioluline.

 4. Värvige sein, kattudes silikooni ja maalriteibiga

 5. Niipea, kui olete värvimise lõpetanud, eelistatavalt siis, kui värv on veel märg, tõmmake maalriteip lahti ja teil on tehase servasirge.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...