Küsimus:
Kas need kõikuvad tööriistad on head?
Wayne Werner
2010-07-22 07:56:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas keegi on kasutanud neid võnkuvaid tööriistu nagu Fein Multimaster või Harbor Freight versioon? Kas need on nii vinged, kui inforeklaamid soovitavad? Mis töökohtadele need sobivad?

Mul on kahtlus kõige suhtes, mis pärineb infomaterjalist. Infomaterjali eesmärk on veenda meid selles, et on probleem, mis vajab lahendamist, ja seejärel probleemile lahendus leida. Fakt on see, et enamus kaubanduslikult toodetud tooteid moodustavad probleeme lihtsalt selleks, et neid parandada. Näiteks polnud mul aimugi, et lekete pühkimine on ** nii palju vaeva **, kuni ilmus Shamwow ()
Vaadake blogist [Milwaukee m12 juhtmeta mitmetööriista ülevaadet] (http://diy.blogoverflow.com/2011/11/tool-review-milwaukee-m12-cordless-multi-tool/)!
Neli vastused:
#1
+12
Cade Roux
2010-07-22 11:17:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mu isal on Multimaster ja see on tõeliselt vinge.

Nagu iga tööriist, on ka seal töid, milleks see sobib.

Olen leidnud üsna palju ülesandeid see oleks olnud tõeliselt kasulik - peamiselt remondi- ja renoveerimistööde käigus, kus te ei rüüstata välja terveid põrandalaudu ega seinu ega midagi muud. Need on asjad, kus kolb-, saag-, ketassaag või isegi dremeli tööriist (lõikeratas on alati vale nurga all) ei tööta hästi.

Ta kasutas seda akende välja lõikamiseks minu tütre mängumaja pärast seda, kui vineeriseinad üles panime, ei tee see selliste pikkade lõikude puhul suurt tööd - ta lõikas seestpoolt pimesi piki naelu ja lõiked pole lehega risti (kuid see on kaetud trimmiga).

+1, ühe, HW põrandalaua, selle või haamri ja peitli eemaldamiseks on kaks võimalust.
#2
+4
Wayne Werner
2010-07-22 16:45:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

(Ma tegelikult küsisin vähemalt osaliselt, et saaksin vastata - nii läheb siin):

Ostsin ühe odava Harbour Freight'i sordi ja näen, kus see teeks suurepärane töö. Väikesed lõiked ja nurkadesse sattumine on mõned asjad, milles see on suurepärane. Mõne reklaami näide ukseraami kärpimisest põrandakatete jaoks on suurepärane näide ühest asjast, milles see on suurepärane. Üks asi, mida tasub eriti mainida, on see, et sellel on lõiketee lõpuni veel mõni kaar. Mitte palju, aga mõnda. Tavaline tera on selline:

  ^^^^^^^^ | || || || ______ |  

on üks parimatest.

Olen seda juba mitme projekti kokkupanekuks kasutanud. See teeb parimat tööd lõiketailide lõikamisel - kuigi see ei kipu 2x4-st eriti sirgelt lõikama.

"Ohutuse" osa on päris kena - võite tera otsa puudutada ilma sõrme saamata. ära rebitud, kuid te ei tahaks oma sõrme sinna jätta.

Olen kasutanud ka kolmnurkset lihvimismasinat ja see tundub olevat väga tore - näen, kus oleks karbiiditükk suurepärane plaatide tsemendi eemaldamiseks. Kui ma olen kunagi selles projektis osalenud, võite kihla vedada, et kasutan seda ostsillaatorit.

Üks asi, mida olen märganud - te ei märka sageli, kui see tööriist täiesti naeruväärne välja näeb - tundub, et käes tõesti pikk "normaalne" purk. See ei tundu ega tundu tavalise tööriistana (puur, saag jne), mis on mõeldud hoidmiseks. Ostsillaatori jaoks on see pigem järelemõtlemine - kuid ausalt öeldes on tööriista jaoks ilmselt parim vorm.

Veel olen avastanud, et lõikeriista pööramine näib olevat põhimõtteliselt kasutu - minu lõiked pole sama sirge või lihtne. Ainus kord, kui see on tõesti hea, on kasutada ühte neist kuu- / ümardatud teradest.

Kokkuvõttes ütleksin, et 34-dollarine sadamateoste versioon kuulub kõigi tööriistakasti. Kuid tõenäoliselt ei saaks ma üht kallimat sorti, kui ma ei oleks tööl, kus seda pidevalt kasutasin.

Ma võin kajata teie tundeid seal. Sain sadama kaubaveo versiooni ja suutsin hõlpsalt lõigata viimistlusdetaili, mis oli juba paigas pärast uute lettide paigaldamist. Lõikasin oma maja välisküljele ka viimistluslaua, mida ketassaag ei ​​saanud ja kolbsaag võis töötada. Kaabits on ka päris hea, kasutasin seda oma postkasti postilt värvi maha kraapimiseks, kolmnurkse lihvmasina lihvimiseks ja seejärel maalimiseks, see oli suurepärane tööriist seda tööd
#3
+2
Duane
2010-09-17 18:24:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on sadamakaubaveo versioon ja see on mulle hästi teeninud, kuid soovitaksin kindlasti minna üle ühele enamvoolu versioonile.

Lüliti rikete korral olen siiani läbinud 3 garantiivahetust. Isegi ebaõnnestumiste korral olen olnud väga rahul tööga, mille tööriist tegi ja kindlasti uuendab seda Feiniks, kui ja kui ostame otsitava fiksaatori ülemise maja.

#4
+1
bobfandango
2014-10-31 23:34:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui teil on üks nendest, mõtlete, kuidas teil ilma selleta läks. Sain ühe uksevahede allalöömise eest, et ruumi põrandakatteks teha, kuid olen kasutanud seda paljude väikeste ülesannete jaoks, mille peale ma isegi ei mõelnud.

Võimalus teha täpseid sisselõikeid on hindamatu. Karbiiditeraga olen seda kasutanud kipsiseina läbilõikamiseks, ilma et ülejäänud krohv praguneks või mureneks. Ma kasutasin seda isegi seina õhutoru läbilõikamiseks, kus mul ei olnud kolbsae jaoks vaba ruumi (kuid selleks oli vaja 3 karbiidist tera ja piisavalt palju aega).

Väga kasulik ketassae lõike viimistlemiseks seal, kus kliirens takistab ketassaega kogu lõike jaoks kasutamast. Hea lihvimismasin eriti kitsastes kohtades või seal, kus juhtimine on oluline. Seda nimekirja saab jätkata ja jätkata ausalt ....

Feini üksus on liiga kallis IMHO, sadamaveo, mida ma pole kunagi kasutanud. Ma ausalt öeldes ei usalda odavaid sadamaveo asju, kuid tõsi, hinna jaoks pole vist vahet, kui see kaua vastu ei pea. Ise sain Home Depot'st umbes 100 dollari eest Ridgid'i. Tuli labade ja kandekotiga. Nüüd, kui olen Ryobi One + liini külge haakinud, kahetsen ainult, et tööriist pole juhtmeta. Võin ühe kätte võtta ... Üldiselt üks mu lemmiktööriistu oma mitmekülgsuse tõttu ... see lihtsalt harjub.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...