Küsimus:
Kuidas ma saan värvida läikivale pinnale, mis võib sisaldada pliivärvi?
Andrew MacDonald
2010-07-25 04:35:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma värvin vannitoa, mis sisaldab kõrgläikega viimistlust. Maja on vana (1924) ja olemasoleval värvil võib olla selles plii. 80-ndatel aastatel toimus ümberehitamine, kuid ma ei saa garanteerida, et praegune värv oli siis peale pandud.

Minu kohalik värvipood soovitas pliiriski tõttu lihvimist läikest maha võtta. Nad soovitasid toodet "vedel liivapaber", mille ma peale panin. Kuid uue värvi esimene kiht ei kleepunud (olen seda viimased paar nädalavahetust tagasi eemaldanud). Värvipood soovitas ka, et ma ei vajaks praimerit, mis on minu arvates nüüd viga.

Kuidas saada uus värv vana külge?

Mis värvi uus kiht on?
See on lateks. Ja vana värv on õlipõhine, otsustades selle helbemise viisi järgi.
Neli vastused:
#1
+6
Joe
2010-07-25 08:41:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Selle asemel, et lihtsalt pliipõhine värv pitseerida, eriti kui mainisite, et eemaldate halva karvkatte, tasub lõpuks see lihtsalt eemaldada, et te ei peaks neid probleeme läbi elama tulevik. (eriti kui teil pole praegu lapsi, kuid arvate, et võiksite tulevikus olla, et saaksite tolmu üle saada ja sellega hakkama saada).

New Yorgis on mõned soovitused pliivärvi eemaldamiseks. Oluline on hoida see tolmuks muutumast ja maja ümber laiali levimast, mis muudab asja lihtsalt hullemaks. Usun, et pliivärviga saab kasutada mõningaid keemilisi värvieemaldajaid, kuigi sellel veebisaidil ühtegi mainitud ei olnud. Samuti leidsin mainimist, et Massachusets nõudis varem litsentseeritud töövõtjatelt ja nõudis jäätmete kõrvaldamist ohtlike jäätmetena, seega tasub enne selle proovimist kontrollida.

...

Kui kavatsete seda proovida, ilma et see kõik maha võtaks, järgiksin New Yorgi juhiseid (sisaldage piirkonda), märja liiva pinna karestamiseks, seejärel kruntige ja värvige uuesti.

Oh ... ja pliivärvi kontrollimiseks võite saada ka testikomplekte. Koefitsiendid on, et see on läige ja viimistlus, kuid see on tõenäolisem ja isegi kui pealiskiht pole, võib vanemas mantlis olla pliid.

Pange tähele, et te ei pruugi teada, kas see on pliivärv. Seaduste koostamise viis on sageli parem, kui võite ausalt öelda, et te ei tea - eriti kui on aeg müüa (või teha suuri ümberehitusi)
+1 õndsate teadmatuste eest. Kui teate, et pliivärv on olemas, peate selle paljudes osariikides luba vajavate tööde käigus eemaldama.
#2
+4
duffbeer703
2010-08-06 05:40:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ericu kommentaar on parim nõuanne. Mida vähem teate, seda parem.

Siin on kolm võimalust, mida kaaluksin:

  1. Kuumariba madalal temperatuuril (<1100 kraadi)
  2. Värvige üle hea kruntvärviga.
  3. Asendage viimistlus
#3
+1
Chad Cooper
2010-08-06 23:31:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui olete tõepoolest nii mures, asendage trimm. Tõenäoliselt on see lihtsam ja odavam kui värvide eemaldamise jätkamine.

#4
  0
Bryce
2018-03-03 14:34:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lugege EPA juhtivate ohutustavade kohta lehelt https://www.epa.gov/lead/renovation-repair-and-painting-programSee küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...