Küsimus:
Mis on minimaalne soovitatav kompressor HP / PSI värvi pihustamiseks?
MattGrommes
2010-07-23 20:40:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on väike kompressor, mida kasutan väikese bradi naelutaja ja rehvide õhkimiseks. Kas on olemas minimaalne PSI või hobujõud, millele mul on vaja pääseda, et sellega värvi pritsida?

Kaheksa vastused:
#1
+15
Eric Petroelje
2010-07-23 21:52:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Värvipritsidel on PSI nõue üsna madal. Ma oleksin rohkem mures teie kompressori CFM (kuupmeetrit minutis) hinnangu pärast. See näitaks, kas see suudab õhku piisavalt kiiresti kokku suruda, et pihustiga sammu pidada.

#2
+14
Wayne Werner
2010-07-24 01:56:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nagu Eric ütles, on CFM oluline asi ja enamikul väikestest kompressoritest on väljund madal (< 1 CFM @ 45 PSI). Selleks, et teha midagi muud peale kerge õhupintsli (ja ma mõtlen seda kunstilist), soovite kindlasti midagi suurema väljundiga. Lisaks ütlevad enamik värvipritsidest teile, milline on nende tarbimine, st 1 CFM @ 45 PSI või 2 CFM @ 90 PSI vms. See sõltub tõesti õhupüssist, sest teil on HVLP (suur maht, madal rõhk), HVHP ja LVLP (need on haruldased). Kuid neil on mingi kleebis või märgistus, mis ütleb teile, mida nad vajavad.

Värvimiseks ei saa te tõesti kasutada väiksemat kompressorit, vajate suuremat, tõenäoliselt vähemalt 15 gallonit (neil on tavaliselt piisavalt suur mootor). Sobitage värvipüstol lihtsalt kompressoriga.

#3
+10
user558
2012-09-13 14:51:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nagu teised on öelnud, ei ole värvi pihustamine tavaliselt rõhuasetus, vaid õhumaht. Tüüpiline pihustuspüstol nõuab madalat rõhku ja KÕRGE mahtu, KUI rohkem kui mis tahes tavaline kompressori saagikus. Näiteks see nõuab vahemikus 0–70 PSI, kuid 12 CFM. 12 CFM on palju rohkem kui mis tahes standardne kompressor, isegi mitte purskena. Või see nõuab 10–14 CFM-i. Ja need arvud on alati minimaalsed. Ohutuse tagamiseks peate olema sellest kõrgemal või kompressor töötab pidevalt, et sammu pidada, või peate perioodiliselt seisma jätma, et see järele jõuaks.

Pihustuspüstolid annavad teile vihje, kui neile on pandud silt HVLP. See tähendab "suur maht, madal rõhk".

Ükski pannkoogikompressor ei anna teile seda helitugevust. Ühestki väikesest elektrilisest ei piisa. Õhu salvestamiseks vajate midagi rämedat, suure paagiga. Siinkohal sobib kõige paremini kaheastmeline kompressor. Ärge hankige midagi, mis annab AINULT 12 või 14 CFM-i. Otsige midagi, mis annab teile vähemalt 16-20 CFM. Ka need kompressorid pole odavad.

Järgmisena on üks tegur, mida keegi pole öelnud. Meenutan, et värvipritsid vajavad kuiva õhku. Suruõhus on vett. See vesi põhjustab palju valu, kui te seda ei eemalda. Nii et vee püüdmiseks ja nii palju kui võimalik eemaldamiseks vajate õhufiltrit.

Samuti on olemas õhuvabad pihustid. Näiteks siin. Soovitaksin tungivalt mõnda neist vaadata. (Ma ei räägi odavatest Wagneri mudelitest, mida saate kodukeskustest osta 60 dollari eest, vaid õhuvabast pumbast, mis maksab kümme korda rohkem.)

Lõpuks on olemas pintslid. Need on väikesed tööriistad, mis on sageli mõeldud peeneks tööks. Mudelit valmistavad käsitöölised on sageli nende tööriistade kasutajad, ehkki neid saab kasutada ka automaalimistööstuses. Sõltuvalt harjast võib leida väikeseid, mis vajavad vaid 20 PSI, ja neid, kes vajavad 100 PSI-d. Airbrushid on tavaliselt väikese mahuga tööriistad, seega piisab enamikust kompressoritest. Muidugi soovite ikkagi kuiva õhku, seega on oluline vee eraldamiseks filter. (Mul on sõber, kes tegi õhupuhastuse, lastes bensiinijaamas õhku tagavararehvi. Võtke tagavararatas koju ja see andis tema mudeli tööks piisavalt õhku.)

#4
+3
handyman
2015-11-25 01:19:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui käite ostmas suurema kompressoriga kompressorit, nagu eespool mainitud, peaksite meeles pidama ka õli. Kui kasutate tavalisi õlitatud tööriistu (ma õlitan oma naelutajaid iga päev üsna palju), on teie lennuettevõtjad saastunud õliga, tõenäoliselt ka veega.

Teil on vaja õli- ja veepüüdurit ning veel mõnda uut read, mida kasutate ainult maalimiseks. Ka poolväärtuslik rõhuregulaator on hea mõte, nii et saate rõhu väljundit hõlpsalt häälestada.

#5
  0
user45
2010-07-23 21:06:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pihustuspüstolil peaks olema PSI hinnang min / max (või kasutusjuhendis), kui teie kompressor suudab minna nii kõrgele, et teil on hea minna. Kuigi kui tegemist on väikese kompressoriga, töötab see üsna vähe, et püsida värvipüstoli kulutatud õhuga kaasas ja kui teil pole piisavalt survet, võite tekkida probleeme.

See üks http://www.amazon.com/Air-Mini-Paint-Sprayer-Gun/dp/B002BK2KMI vajab ainult 20–40 psi.
@doresoom sinna minna! kena värvipüstol. Ma ei oma seda isiklikult (ma olen kohutav maalikunstnik). Ma arvan, et teil peaks olema suurem õhukompressor, et te ei saaks pidevalt õhku vähe. Ma tean, et mu viimistlusega naelutaja peab ainult umbes 6 korda tulistama, enne kui mu väike pannkoogikompressor tööle hakkab.
Püstoli nõuetekohane märgistamine peaks ütlema, mitu kuupmeetrit minutis (CFM) vajab see selle rõhu juures (PSI), ja teie kompressori dokumentatsioon peaks teile näitama, kui palju voolu ta suudab mitme rõhu korral toime tulla. . Minu kompressor suudab hõlpsalt teha 130 naela ruuttolli kohta, kuid ainult siis, kui selle paagist ei võeta palju õhku ... ja pihustid, isegi hplv, kasutavad palju õhku. Saan võib-olla ühe minuti jooksul pihustada, pärast mida relv lihtsalt segab ja ma peaksin ootama, kuni paak täidetakse.
#6
  0
Jose Valdez
2015-10-07 04:55:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on 2 hobuse õhukobalti kompressor, mille 30 galloni paak annab 6,5 scfm, peaks olema hea auto värvimiseks

#7
  0
user48956
2016-02-09 21:24:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Hankige kompressor tasemest, mis ületab nõutava miinimumi. Sa ei taha, et see pidevalt jookseks ja kuumaks läheks. Ma sidusin 2 pannkoogisuurust kokku T-ga, mis nõuab 3 voolikut. See toimis laki pihustamiseks. Aga väga lärmakas. Lol. Hankige lihtsalt niiskusefiltriga 4–5 hj mootoriga 30 gal, mis peaks teil olema hea.

#8
-3
walter
2013-05-31 21:09:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Maalin 22-26 PSI-ga, mul on 30gal 4hj õhukompressor

-1, ei aita see vastus tõenäoliselt teisi, kuna see ei kirjelda teie toidetavaid seadmeid ega teie kompressori CFM-i.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...