Küsimus:
Kas ma peaksin erodeerunud mördi täitma välistest tellistest?
MikeyB
2010-07-23 06:45:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu maja ümber on mõned tellised umbes 40 cm kõrgusel maapinnast, kus telliste vaheline vertikaalne mört on täielikult välja kukkunud / erodeerunud.

Mõnes kohas satuvad sinna putukad ja teevad kodu.

Ma arvan, et peaksin selle täitma, kuid ma pole kindel, kuidas seda kõige paremini teha.

Segada mõni mört? Kas kasutate lihtsalt pahteldamist?

Olen SWO-s Kanadas, nii et kõik, mida ma teen, peab olema ilmastikukindel.

Nagu märgitud, ei soovi te tõenäoliselt neid auke täita. Vastasel juhul nimetatakse seda, mida soovite teha, n-ö näpuga näitamiseks ja selleks on mitu võimalust. Selle guugeldamine peaks teie jaoks välja pakkuma mõned õpetused / videod.
Näidisühendit saate torust nagu pahtel. Palju lihtsam kasutada.
Kaks vastused:
#1
+7
Doresoom
2010-07-23 19:32:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas see on alumine tellistest rida ja kas need on korrapäraselt paigutatud? (Ma arvan, et see on võimalik ainult siis, kui teie vundament on 40 cm kõrgem.) Sest kui see nii on, siis nad nutavad auke ja neid ei tohiks täita. Vastasel juhul läheksin @ Tester101 vastusega.

Muidugi kõlab nagu nutuauke. Kui jah, siis ära täida neid! Kui olete mures putukate pärast, hankige putukamürk või kasutage kahjuritõrje spetsialisti.
võite ka nutuaugu natuke terasvillaga toppida. Nii avaneb see endiselt, kuid muudab vigade pääsemise karmimaks.
mis vahe on nutuaukudel ja pragudel? Kui niiskuse välja laskmiseks on vaja auke, kas pragud ei saavuta sama eesmärki? Seetõttu võite lihtsalt jätta teatud praod ilma halva mõjuta? Või peaksite hoolduse raames kõik praod täitma?
@Budric Nutuaugud on kavandatud vertikaalsed ruumid, kus kahe tellise vahel pole mörti. Nad on tavaliselt ainult ühe telliskõrgusega. Mördi mõras ei ole sama palju avatud pinda, nii et niiskus ei pääse nii kergesti. Samuti levivad mördi praod tavaliselt laiemate ja pikemate pragudeni, samas kui nutuaugud seda ei tee.
#2
+6
Tester101
2010-07-23 07:31:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink
  • Veenduge, et puhastate vuugi väga hästi (jäiga harjastega harjaga), eemaldades pragust kogu tolmu ja prahi.
  • Segage mõni mört kokku ja pange see millessegi sarnasesse kondiitritoodete kotti (asi, mida pagarid kaunistavad). Suur nippitud nurgaga Zip-Lock kott peaks töötama.
  • Pigistage kott nii, et mört täidaks tühimiku, tagades, et mört läheks võimalikult sügavale.
  • Pühkige üleliigne mört.
  • Oodake, kuni mört veidi kuivab, ja seejärel ühendage vuugitööriist olemasolevate vuukidega.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...