Küsimus:
Mida saaksin kasutada raamita peegli riputamiseks?
Mike Sherov
2010-07-28 07:35:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tahan oma vannituppa seina külge peegli riputada. See kaalub umbes 20 naela. Peegli tagaküljel pole sisseehitatud konksusid? Mida ma peaksin selle asja riputamiseks kasutama?

Kolm vastused:
#1
+14
Jeff Widmer
2010-07-28 16:07:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Home Depot'ist (või Lowesist) peaksite leidma need vedruga peegli kinnitusklambrid, mis on valmistatud spetsiaalselt peegli riputamiseks. Nad pole kaugeltki nii suured kui j-kanal ja ülemisel kahel on väike vedru sees, nii et nad haaravad peeglist (ja sobivad klaasile tihedalt).

Panete need kaks ilma vedrudeta põhja ja peegel lihtsalt istub neis. Veel kaks (vedrudega), mis on lisatud ülaosasse, takistavad peegli ettepoole kukkumist. Muidugi oleks kõige parem, kui saaksite need oma seina talasse. Ja vaevalt märkate klippe peeglil, kui see on paigas.

Mirror mounting clips

Samuti on vedruta klambreid. Üldiselt on need vaid väikesed plastikust L-kronsteinid, milles on kruviava. Tõenäoliselt pole nad eriti tugevad, nii et soovite neid palju kasutada. Seal on püsivamaid valikuid, nagu see kraam ...
#2
+6
aphoria
2010-07-28 07:40:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vedelate küünte peegliim, kuid see ütleb, et peate kasutama ka mehaanilist tuge, näiteks riiulinurka või kanalit "J".

Teine võimalus on Heavy Duty Construction Adhesive, mis hoiab kõike. Uues majas paigaldasime selle abil igasse vannituppa suured raamita peeglid ja see toimis suurepäraselt.

UPDATE

Nagu Alex kommentaarides märkis, ei soovita raskeveokite ehitusliimide saidil seda peeglite jaoks kasutada. Neil on veel kaks spetsiaalselt peeglite jaoks mõeldud toodet: Peegliim (LN-930) ja Peegliim (LOW-VOC) (LN-730)

+1 ehitusliimile. Olen seda korduvalt näinud, valu on eemaldada, kui vajadus peaks tekkima, kuid peaks peeglit kaua hoidma.
Oeh! Alahääletus? Kuidas teile ei meeldi vedelad küüned?
Heavy Duty Construction Adhesive'i veebisaidil on konkreetselt öeldud, et seda ei soovitata kasutada peeglite jaoks. Huvitav, mis sellest saab?
@Alex Hmmm ... hea mõte. Sellest on möödunud aasta ja nüüd pole ma kindel, kas see on tegelik toode, mida me kasutasime või mitte. Neil on paar toodet, mis on spetsiaalselt mõeldud peeglite jaoks. Värskendan oma vastust nende linkide lisamiseks.
#3
  0
Michael Kohne
2010-07-28 07:42:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See ei tulnud millegagi kaasa? Üks "raamita" peegel, mis mul on, on söögitoas ja see on tõenäoliselt 30 naela, kuid selle taga on puitraam ja komplekt väikseid metallklambreid, mis lähevad üle serva peegli esiosale ja keeravad seejärel kinni puitraami sisse. See tõesti ei muuda välimust, kuid toetab kogu asja väga kenasti.

Püüaksin teha midagi sarnast teise raamita peegliga

Sellega ei tulnud midagi kaasa! Ostsin selle koduhoidlast ja unustasin neilt küsida, mida ma peaksin selle riputamiseks kasutama!


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...