Küsimus:
Kas see näeb välja nagu asbestiisolatsioon?
Jacek
2018-07-12 16:06:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Leidsite pööningult mõned varud, oli uudishimulik, mis see on. Fiiberklaas? picture of insulation material

Tundub mulle klaaskiust.
Paistab ka mulle klaaskiust, kuid võiks olla mineraal / kivivill.Mõlemal juhul mitte asbest.
Kindlasti kivivill.
Kui rääkida klaaskiust vs kivivillast, siis saate seda tunnetades vahet teha.Klaaskiud on küllaltki pehme, kuid kivivill on jäik ja kriimustav.Kummalgi korral ei soovitaks teil magada, kuid võite tegelikult magada klaaskiust, samal ajal kui kivivill torkab teid liiga palju õlgi meenutavate räbu nõeltega, nii et te ei saaks kunagi lõõgastuda.
Te ei saaks järgmisel päeval siiski magada.Klaaskiud on sügelev, lihtsalt viivitatud toimega ... ...... ja kõik need mikrokiud on ka vähivektorid nagu asbest, lihtsalt mitte nii agressiivsed ega peaaegu sama kuulsad.Kui töötate mõne neist ametialaselt, kasutage isikukaitsevahendeid.
Viis vastused:
#1
+9
The Evil Greebo
2018-07-12 16:37:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ei, see on klaaskiud. Asbesti isolatsiooni osas leidub seda ainult lahtiste täitetüüpide kujul ja tahke plaadi konfiguratsioonis. Asbesti ei kasutatud kunagi isolatsioonivattina, mis on teie pilt.

https://www.thespruce.com/how-to-identify-dangerous-asbestos-insulation- 4119906

see pole ikkagi asi, millega soovite ilma kaitsevahenditeta töötada.
Absoluutselt - kindad, prillid, mask, kandke pikki varrukaid ja jalgu ning kleepige ideaalis otsad kinnaste ja sokkide külge.Kui te sellega töötate - aga küsiti, mis see on, mitte kuidas sellega töötada :)
https://en.wikipedia.org/wiki/Mineral_wool.
#2
+4
d.george
2018-07-12 16:55:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Asbest oli plaatkonfiguratsioonis kasutamiseks ahjudes ja põlemiskambrites. Kuid see ei ole asbest. Tõenäoliselt on see Kaowool või sarnane toode

Johns Manville teeb [mineraalvilla isolatsiooni] (http://www.jm.com/en/building-insulation/residential/mineral-wool/), mis näeb välja ka sarnane
Pilt on vahtisolatsioonist mitte plaadist :)
Mitte kaovill - 99% on see Roxul.
#3
+3
Jules
2018-07-12 20:25:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tavaliselt rohekas värv ja väiksemad kiudude vahed viitavad mulle, et see on pigem klaaskiust mineraalvill (ehk "kivivill", kuigi see on tehniliselt kaubamärgi nimi). Neil kahel on üsna sarnased omadused, kuid mineraalvill on käsitsemisel üldiselt veidi ärritavam ... Ma pean klaaskiust hakkama kindadeta, kui ma seda pean tegema, kuid ma ei lähe mineraalvilla lähedusse ilma heade kaitsevahenditeta, sest olen mitu päeva sügeleb, kui ma seda teen.

#4
+1
Stick
2018-07-13 20:14:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas klaaskiust või kivivillast. Võtke väike tükk väljapoole ja pange sellele leek. Klaaskiud sulab, kivipuu mitte.

See peab olema kuum leek.Tavaline klaaskiud sulab temperatuuril 1700 F. Butaanpõletid on 1400 ~.
#5
  0
Nic
2018-07-13 20:33:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dang, see on karm. Ma tahan öelda, et see on mineraalvill, kuid küljed on rohkem välja puhutud kui tehasest peaks, kuid see juhtub kohe, kui see millegi vastu hõõrub. 99,99% kindel, et see on mineraalvill. Olen selle kraamiga töötanud kahe majaehituse jaoks. Osa, mis ütleb mulle, et see on mineraalvill, on templi muster näol (fotol vasak pool). See on sama tempel, mida kasutatakse pärast seda, kui see on ülikuumutatud (* mitte tegelik termin) ja tihendatud batiks. See on suurepärane (ja sügelev) kraam. Mind ei huvita, kes sa oled, ei ole "lõbus" töötada, kui nad seda turustavad. Lõika sellesse ja proovige seda majja ilma maskita paigaldada. Garanteeritud probleemid sel õhtul ja häkkida must jama. See on väga hea kraam, kandke lihtsalt korralikku varustust. Õppisin esimest korda ringi ja investeerisin ülikonda ja korralikku maski.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 4.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...