Küsimus:
Kuidas saaksin vaiba alla koriseva põranda kinnitada?
mohlsen
2010-07-23 17:21:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on vaip all oma maja 2. korrusel. Tundub, et vaiba all olev aluspõrand liigub veidi üles ja alla ning paneb selle kohutava koorma kriuksuma, kui sellesse konkreetsesse asukohta maha astun. Seda saab taastada oma äranägemise järgi.

Kas saaksite paljastatud kõva puidu külge lihtsalt naelutada? Mul on oma majas palju kohti, kus saaks seda protseduuri kasutada, kuid mul pole vaipu.
lehtpuu oleks täiesti teistsugune lahendus. Need vastuvõetud vastuses olevad kruvid ei sobiks teie jaoks. Ma julgustaksin teid siiski seda küsimust küsima!
Kolm vastused:
#1
+26
Mike Sherov
2010-07-23 17:33:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vaipa alla krigise põranda kinnitamine on üsna keeruline protsess, mida illustreerib ilmselt kõige paremini video. See vana maja pakub imelist õpetust.

Sellel lingil demonstreeritud protseduur ei nõua teilt vaipa üles tõmbamist ja töö varjamiseks kasutatakse poolitatud kruvisid. See näib olevat kõige vaevarikkam viis teha seda, mida võib eeldada tohutult.

@Mike väga lahe! Ma ei teinud seda, kui mul oli piiksuv põrand. Küllap oleksin pidanud küll !!
@Scott, jah. Mul oli sõber, kes seda tegi. Mulle avaldas see suurt muljet. See toimib kõige paremini paksudel vaipadel, kuna need varjavad vaibapunkte kõige tõhusamalt. Muudab selle nähtamatuks.
@Mike oleks säästnud mulle palju aega ja mõned torgatud sõrmeotsad vaiba kleepimisribadest :) ela ja õpi! (ja natuke veritseda / vanduda)
Mul on meie uues kodus, teisel korrusel, natuke piiksumist. Kindlasti saan selle toote! Meie garantiiteenindus on tegelenud mõne kriuksumisega, kuid nad on vaipa üles ajanud - üle jõu.
rääkis sellest mu ämmale ja tal olid need olemas. Squeak enam ei ole Amazonist ja paljudest teistest jaemüüjatest komplekte saadaval. Need imemised töötasid suurepäraselt. Enam ei piiksuta!
Soovin, et saaksin teid rohkem kui üks kord hääletada. Ma pole oma piiksuvaid põrandaid korda teinud, kartes, et pean vaiba üles kiskuma! Kui see minu piiksuvate lehtpuupõrandate jaoks õnnestuks.
Olen just sellega kokku puutunud ja lingitud video / leht ei anna mingit teavet toote kohta, mida ta kasutab, kas see on "O'Berry Squeak No More Kit" (leitud Amazonist: https: // www. amazon.co.uk/OBerry-Squeak-No-More-Kit/dp/B0006IK8YE)?
#2
  0
user45
2010-07-23 17:34:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui on liikumist, peaksite kõige paremini vaipa tagasi tõmbama ja aluspõranda alla naelutama. Loodetavasti ei ole krigistamine keset tuba.

Mul oli vana maja juures krigisev põrand, pidin selle suureks tükiks vaiba tagasi tõmbama ja mõne naela põranda külge kinnitama. alla.

Õnn kaasa.

Kui kavatsete kogu selle tööga tegeleda, kasutage ** kruvisid **.
#3
  0
kfrew
2016-12-18 01:40:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Krigin tuleneb ajaga lõdvenenud küünte üles-alla libisemisest. Küünte lisamine on ajutine lahendus. Kruvid hoiavad kinni ja lahendavad probleemi pikka aega.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...