Küsimus:
Mis on erinevat tüüpi akende plussid ja miinused?
user76
2010-07-27 10:20:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma elan USA kirdenurgas ja minu majal on 50 aastat vanad üheplaanilised puitaknad. Arvestades ei pidanud nad sugugi halba, kuid nüüd tahan need kõik asendada. Minu jaoks on olulised järgmised asjad:

  • Korralik energiatõhusus (seda on loodetavasti lihtne hinnata - numbrid on "karbile trükitud")
  • Vastupidavus (seda on raske teada. Ainult tean, et vihkan katkiseid hülgeid)
  • hooldusvaba
  • pole astronoomiliselt kallis.

IT-maailmast tulles vaimustun tavaliselt spetsifikatsioonidest ja numbritest ning uued läikivad asjad kipuvad mind erutama - pärast seda, kui olen natuke veebist erinevaid asju lugenud, mõtlen: "vinüül on põhjusel odav, puit on kena välimusega, kuid vajab hooldust ja klaaskiud on seal, kus see on! " Kuid kas see on isegi õige lähenemine? Kas peaksin lõpetama tehnoloogia kinnisidee ja keskenduma hoopis suurepärase tootja leidmisele (eeldusel, et suurepärane vinüülaken elab kauem kui keskmine klaaskiust)?

Minu tegelikud küsimused on järgmised:

Kas aknatehnoloogia on oluline? Ja kui see on, siis mis on hea? Millised on head aknatootjad? Mis mul veel puudu on (räägime lihtsalt õigete akende valimisest ega hakka isegi installimist alustama)

+1 - soovin ise mõned aknad välja vahetada ja pole tegelikult aimugi, mida otsida.
Miks soovite need kõik asendada?
@Peter, mida ma kujutaksin ette, sest neid kõiki vaevab sama probleem - nad on vanad, ühe paneeliga aknad külmas kliimas.
FYI, ühe paneeliga aknad pole nii energiatõhusad, kui inimesed arvavad, võrreldes uuemate akendega. Kui asendate need ainult energiatõhususe suurendamise eesmärgil, vaatate tõenäoliselt 20–30-aastast tasuvusaega.
@Peter - ka need ei libise kõik nii hästi ja on talvel märgatavalt tuulevaiksed. Lisaks oli eelmine omanik veidi paranoiline ja "kinnitas" neid, keerates poldid läbi aknaraamide. Juhuslikult on mul ajahorisont 20 aastat (ja energia hind ei näi langevat).
@Peter Siin Rochesteri osariigis asuvad NY ühe paneeliga aknad seestpoolt paksuse jääpaaniga. See pole mitte ainult tohutu soojuskadu, vaid põhjustab hallitust ja riknemist.
Kas teil on tormiaknad?
Neli vastused:
#1
+5
chris
2010-11-06 21:59:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vahetasin sel kevadel oma majas lesed välja ja te esitate paljusid samu küsimusi, mida ma esitasin.

Esiteks on akende maksumus ainult osa võrrandist. Samuti peate arvestama vanade akende eemaldamise, uute paigaldamise ja viimistlustöödega - kuna on tõenäoline, et tuleb vahetada ka kogu sisekujundus ja kõik siseläved. Paigaldamine võib tegelikult moodustada 50% töö maksumusest ja kehv installatsioon rikub kõik väärtused, mida võite saada tipptasemel akna ostmisest.

Veebilehe vaatamisel tuleb arvestada mõnega. aknad ise. Esiteks, nagu märkite, on ehitus. Lõpuks läksin vinüüliga - jällegi, kvaliteetne vinüülaken ja odav vinüülaken on kaks erinevat asja - siinses kohalikus poes olid näited paljudest erinevatest akendest lahti lõigatud, nii et näete erinevust. Odavad aknad ei pruugi olla isoleeritud või koosneda erinevatest kokku liimitud tükkidest, mitte ühest pressitud tükist.

Järgmisena klaas. Võite saada ühe-, kahe- või isegi kolmekordse klaasi. Mõni kasutab klaasi vahel argooni, mõni mitte - tihendatud, argooniga täidetud aknad pakuvad paremat isolatsiooni. Siis on klaasil low-e kate - seda saab rakendada erineval viisil, mis mõjutab akna vastupidavust ja efektiivsust.

Peate arvestama korpuse vs ühe riputatud vs topelt riputamisega. Kas nad on 2. või 3. loo peal? Tõenäoliselt soovite hankida akna, mis võimaldab teil puhastada väljastpoolt, ilma et peaksite redelil üles tõusma - enamik topelt riputatud aknaid võimaldab teil seda puhastada maja seestpoolt. Kui panete aknad magamistuppa, peate väljapääsuks lubama teatud suuruse - sel juhul peate võib-olla minema aknaluugiga.

Alumine rida on see, et kontrollige ringi - hankige vähemalt 3 hinnangut, välja arvatud juhul, kui plaanite neid ise installida. Vaadake, mida prognoos sisaldab - üks meie hinnangutest sisaldas ühte rida üksuse „Installimine” jaoks, samal ajal kui teisel oli 3 lehekülge üksikasju, kuni laudjalgade arvu, vahtplastist isolatsioonipurkide ja plaadi maksumuseni. ehitusluba. Arva ära, millisega me läksime?

#2
+3
Winder
2010-08-02 16:07:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Head aknad on Uus-Inglismaal väga olulised. New Hampshire'i vanas majas üles kasvades võin teile omast käest öelda, et tunnete, kuidas soojus akendest välja imeb.

Nüüd ei tea ma tehniliselt palju selle kohta, mis muudab akna energiasäästlikuks, aga ma tean, et inimesed, kes teavad sellest palju, annavad neile hinnangu "ENERGY STAR". Home Depot võimaldab teil filtreerida selle reitinguga akende järgi, seejärel saate sortida hinna järgi. See ei vasta kogu teie küsimusele, kuid annab teile kaks kuulipunkti (odav + energiatõhus).

Kui juhtute elama Massachusettsis, võite anda inimestele aadressil http : //www.masssave.com kõne ja nad tulevad alla ja annavad teile tasuta energiahinnangu, mis arvan, et sisaldavad aknaid.

Lõpuks sobivad aknad mõnele neist valitsuse tagasimakseprogrammid. Vaadake: http://www.energystar.gov/index.cfm?c=tax_credits.tx_index

#3
  0
Brian
2010-08-02 22:20:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soovitaksin vaadata madala emissioonivõimega ja argoonklaasi tüüpe. Paigaldasin need hiljuti oma majja. Need on küll pisut kallimad kui tavalised aknad, kuid säästavad jahutus- ja küttekulusid. Minu Low-E aknad on topeltklaasiga.

Vaadake ka oma akende / nende ümbruse head isolatsiooni ja pahteldamist.

#4
  0
Doug T.
2010-11-09 05:00:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Üks oluline tegur materjali valimisel on keskkond.

Vinüülaknad võivad tugeva kuumuse ja päikesevalguse käes kollaseks muutuda ja / või deformeeruda. Vinüül võib rabedaks muutuda ka äärmise külma korral. Nii et kui elate kohas, kus ootate regulaarselt äärmuslikke temperatuure, väldin ma vinüüli. Sellest hoolimata elan ma kohas, kus on palju varju ning normaalsed suved ja talved ning ma olen oma vinüülklaasist lükandustega väga rahul.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...