Küsimus:
Miks mu tualett pidevalt töötab?
Mike Sherov
2010-07-26 17:10:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen pärast sissekolimist oma vannitoa üsna korda teinud. Viimane tüütus on nüüd selline:

Mitte iga kord, kuid umbes iga kümne korral loputatakse mu tualetti pidevalt. Tundub, et vesi täitub umbes kaheks minutiks, siis seiske viieks minutiks, siis kõlab nagu uuesti täituks ... korduvalt. Selle peatamiseks pean tagasi sisse minema ja käepidemega vehkima.

Ühel korral võtsin tualeti ülaosast kaane ja tundus, et see kaotaks aeglaselt ülevalt vett (või kuidas seda nimetatakse).

Kas teil on ideid, kuidas seda parandada?

Kolm vastused:
#1
+15
Tester101
2010-07-26 17:22:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kõigepealt prooviksin klapi vahetada, see võib olla vana ja kulunud ega loo korralikku tihendit. Kui see ei aita, proovige kuulkraan (ujukklapp) vahetada, kuna ka need võivad vananeda ja kuluda ega tööta korralikult.

Kui kasutate ühte nendest 1000 Flushes paagisisestest puhastusvahenditest, võib see kummi ära süüa ja põhjustada klapi lekke.
Kui loete ühe sellise paagis oleva tableti pakendit, siis tavaliselt öeldakse, et see tuleb panna ainult regulaarselt loputatavatesse tualettruumidesse. Kui vesi istub paagis, saab aega kummi juures söömiseks. (See tähendab, et pidin klapi vahetama WC-s, mida regulaarselt pesti, nii et ma ei kasuta neid enam.)
#2
+9
Jeff Widmer
2010-07-26 17:53:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui vesi lekib ülevalt, siis on sul tõenäoliselt liiga kõrge väljalülitustase (seatud tase, kus ujuk lõpuks tõuseb ja sulgeb veevoolu tualettpaaki). Siis võib vesi jätkata "lekkimist" ja lõpuks võib see põhjustada paagi uuesti täitmise alustamise (tuulistel päevadel näete seda juhtuvat rohkem, kui tuul puhub ja liigutab vett tualetis ja paagis). Ujuki külge kinnitatavat kätt peaksite saama reguleerida nii, et sulgemine juhtuks ja veetase oleks "toru" ülaosas (pole kindel, mida seda nimetatakse).

#3
+4
Bill Karwin
2010-09-16 09:17:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen ka leidnud, et mineraalide või raua kõrvalsaaduste kogunemine võib rikkuda mehhanismi, mis võimaldab ujukil veetaset tuvastada. Mul on vees palju toorust, sest ma olen kaevu peal. Kahjutu, aga haisev. Seega pean umbes iga kuu või kahe tagant tualettmehhanismi lahti võtma ja selle kõik välja nühkima.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...