Küsimus:
Kas peaksin keldris aurutorusid soojustama?
Vebjorn Ljosa
2010-07-23 01:13:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on auru-radiaatorküttesüsteem. Ahi asub (viimistlemata) keldris ja auru kandvad terastorud laienesid enne keldrisse minekut üle kogu maja. Kas peaksin neid torusid talvel energia säästmiseks isoleerima? Või kütab ahi ise keldrit nii palju, et torude soojustamine pole oluline?

Kaks vastused:
#1
+11
acrosman
2010-07-23 01:36:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soojustage torud.

Tõenäoliselt kaotate oma keldrisse palju soojust, kui need pole soojustatud. Kui teie kelder pole valmis (ja seetõttu soovite seal sooja), soovite hoida neis torudes nii palju soojust kui võimalik, nii et see satuks teie maja põhiosa. Keris (ja muud sarnased seadmed, nagu soojaveesoojendi) peaksid ruumi piisavalt kütma, et vältida külmumist või ülejäänud maja äravoolu, mis on kõik, mida peate tegelikult muretsema.

See võib muretsege ka ohutuse pärast, kui need torud töötavad kohtades, kus võite neid tahtmatult puudutada.

#2
+4
GregM
2012-11-29 01:22:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Et korrata seda, mida @acrosman ütles, jah, soojustage torud. Ma soovitaksin kasutada klaaskiust toruisolatsiooni, mis on ühendatud fooliumlindiga, ja pööreteks lahtisi klaaskiust / PVC korke. Kandke respiraatorit. Lõikeid saab teha terava ja pika noaga.

Siin on näide:

exampleSee küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...