Küsimus:
Kuidas ma saan meie tualetti vähem jõuliselt loputada?
x3ja
2010-07-26 02:06:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Meie tualettruum on nii hoogne, et selle otsast voolab vett välja. Kas ma saan kuidagi loputust "häälestada", et see nii tugevalt ei loputaks?

See võib olla "funktsioon", mitte "viga" - geto bidee!
Kaks vastused:
#1
+9
ManiacZX
2010-07-26 05:37:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Veepaagi reguleerimiseks täitepaagis on kõik tualetid, mida kohanud olen, reguleeritavad, helitugevuse kompenseerimiseks pole vaja paaki midagi panna.

Tuleb mingi ujuk, mis on klapi külge kinnitatud. Et paaki vähem vett täita, soovite ujuki paagis madalamale istuda, nii et klapi sulgemiseks on vaja vähem vett.

Kahe mulle tuttava täitemehhanismi puhul:

  • ujukvarre stiili jaoks on kas reguleerimiskruvi või saate käe painutada.

  • Uuema toruliigi hõljumise kohta vaadake siin. Jällegi peaks lihtsalt ujuki ja ülaosa kinnitus olema reguleeritud, nihutage ujuk paagis madalamale, nii et väiksem veekogus surub klapi kinni.

#2
+6
Joe
2010-07-26 05:37:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Enamikus tualettruumides (nendes, mis ei ole rõhuabi) on ujuk, mis peatab paagist vett antud tasemel. Tavaliselt tehakse tualettruumi täitmise taseme muutmiseks mõningaid kohandusi.

Midagi mahutisse paigutamist kasutatakse loputamisel kuluva veekoguse vähendamiseks, kuid kuna vee kohta on endiselt sama sügav loputage, see ei muuda loputuse algset rõhku, mis annab teile loputuse taga oleva "jõudu".

...

Rõhu abikäimlad on teine ​​metsaline - mul pole seda kunagi olnud, nii et mul pole aimugi, kuidas neid häälestada. Need täidavad suletud anumat, nii et õhul viibimise asemel on neil loputuseks kasutamiseks täielik rõhk. Loodan, et kas tualettruumi kasutusjuhendis või tootja veebisaidil on midagi reguleerimise kohta.

Kui võtate paagilt kaane ja vett pole näha, siis tõenäoliselt rõhuabi. Kui paaki pole ... hästi, on see tõenäoliselt tingitud täielikult liinirõhust, nagu seda tehakse kommertskäimlatega. (tegelikult - nägin Euroopas olles palju paagita tualette ... koos seina loputusmehhanismiga, nii et on võimalik, et seinas on paak pole aimugi, kuidas neid kohandada ja / või hooldada).



See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...