Küsimus:
Kuidas on kõige parem popkorni laest eemaldada?
Rom
2010-07-24 01:58:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Milline on popkorni laest eemaldamise parim lahendus, kui tahan, et see oleks hiljem sile?

Muuda : aitäh vastuste eest! Kas te arvate, et kipsplaatide vahetamine laes oleks vähem tööd / segadust ja selle tulemuseks oleks parem viimistlus?

Selline paneb mind mõtlema - mida me siis teeme, millele nad 20 aasta pärast tagasi vaatavad ja mõtlevad: "See on nii kohutav, miks keegi maa peal tahtis, et nende maja selline välja näeks ??"
Ma arvan, et popkorni laed ei meeldi kellelegi tegelikult. Ehitajatele on see lihtsalt odavam.
Hoiatus: vanem popkorn võib sisaldada asbesti. Sõltuvalt sellest, kui vana teie maja on, võiksite proovida.
Popkorni laed leiutasid inimesed, kes vihkavad õhupalle ja kellele meeldib vaadata, kuidas lapsed käest libisedes ja lõhkedes nutavad.
Popkorni laekrapoolal on 2 positiivset omadust .. see vähendab kaja ja vähendab müra ning see ei kajasta ega tekita pimestamist.
Neli vastused:
#1
+16
Doresoom
2010-07-24 02:07:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Meie naine ja mina lõpetasime selle just eelmisel kuul. Meie protsess on järgmine:

Enne alustamist kontrollige, kas teil pole popkornis asbesti. Kui teie maja on uuem ehitus, pole teil selle pärast muretsema, aga kui see on vanem, võiksite natuke laest alla kraapida ja laborisse testimiseks saata. Kui see tuleb tagasi positiivseks, oleksin lasknud spetsialistidel sellega hakkama saada. Vastasel juhul:

 1. katke kõik, mida te ei soovi saada jämedaks ja vastikuks.
 2. Lülitage valgustite kaitselüliti välja ja eemaldage seadmed.
 3. pihustuspudel või aiasprei 5–5 ’lagede veega veega niisutamiseks. Olge ettevaatlik, et see ei üleküllastuks ja kipsplaati kahjustaks.
 4. Kraapige popkorni 6 "või 12" teibinoaga, olenevalt sellest, mida te hõlpsamini käsitsete.
 5. Lihvige vahele jäänud kohti. mis on ikka karmid. (Enamasti tuleb kõik sujuvalt maha.)
 6. Kandke mistahes teie tehtud käppadele rikkalikult muda. Enamik kohti, mida pidin üle käima, olid kipsplaadi õmblustel.
 7. Liivake uuesti.
 8. Korrake 6. ja 7., kui olete OCD nagu mina. Kui soovite, et kõik oleks ülimalt sile, sära taskulamp või töövalgusti laega paralleelselt, et leida kõrgendatud / riisutud alad.
 9. Pühkige lagi lihvimistolmust vabanemiseks.
 10. Kruntvärv
 11. Värvige 2 kihi laevärviga.
 12. Visake tilgakangad ära
 13. Heitke põrandale ja vahtige oma uusi siledaid lagesid:)

Üks nõuanne: teete PALJU tolmu ja see saab teie kodus kõik, mis pole kaetud. Enne kolimist tegime kogu protsessi, nii et pidime ainult seinad ja põrandad maha pühkima.

Kui olete kõik valmis, tahate tõenäoliselt vahetada ka oma õhufiltrit.

See võib lihtsalt töötada, kuid tõenäoliselt mitte, kui see on kunagi krunditud / värvitud.
Oh, see töötas. Ma pole lihtsalt kindel, kas teeksin seda uuesti, kui mul oleks võimalus valida. See oli rohkem tööd, kui ma arvasin. Meie lagi polnud siiski üle värvitud, see oli lihtsalt popkorn.
Tolmu hoidmiseks ülejäänud majas olen teibitanud plastkile üle sissepääsu tee (te) tuppa, kus töötan, ühe mõlemale poole seina, et luua mingi õhulukk. See teeb vahet, kas maja on elamiskõlblik või mitte.
Ma pole kunagi varem näinud, et keegi popkorni veega pihustaks, kuid see võib aidata tolmu vähendada. Kahtlen, kas näete kunagi professionaali seda tegemas, kuna see on veel üks (aeganõudev) samm, mida nad ei pea tegema.
@Brad: See pole tegelikult nii aeganõudev ja see muudab popkorni tagantjärele kraapimise ülimalt lihtsaks. Plussiks on ka vähem tolmu.
@Brad kasutasime vett popkorni niisutamiseks, mille pidime lae kipsplaatide parandamiseks eemaldama - see koorub üsna lihtsalt maha. Kasutasin kaabitsat ja hoidsin poppkorni püüdmiseks all ämbrit. Teie käed on aga ** väsinud **.
OHUTUSNÕUDED - on väga võimalik, et kraamil on asbesti. 1. Kraapimisel, lihvimisel ja puhastamisel kandke respiraatorit või kirurgilist maski. 2 - Koguge popkorni rasketesse prügikotidesse ja sulgege need tihedalt.
@tomjedrz: tegin selle oma postituses teadmiseks. Ma ei soovitaks proovida isetegemist, kui tegemist oleks asbestiga. Lisaks, kuigi ohutusmeetmed on kohustuslikud, ei ole teie loetletud meetmed tõenäoliselt asbestiga tegelemisel piisavad. (Kõrvaldusaja osas võib see olla isegi ebaseaduslik.) Tööpiirkond peaks olema ülejäänud majast, sealhulgas ventilatsiooniavadest, suletud. Asbesti eemaldamise jätaksin sertifitseeritud spetsialistidele.
Kuhu kooritud karv teie nimekirjas sobib? Kas eirate lõsskihti? Lugesin palju versioone, kuidas seda protsessi teha, kuna olen praegu popkorni lae kraapimise keskel. Paljud kirjanikud / videotootjad näitavad täisnahast mantlit. Ma ei oska öelda, kas see on tõesti vajalik. Tundub ajaraiskamisena, kui kipsplaat pole kohutavalt kahjustatud. Kas teie loendis peaks olema üks punkt, mis algab if-klausliga ... kui kipsplaat on väga kahjustatud, kandke pealiskiht kogu pinnale. Kas see samm läheks pärast pisemat pihustamist, lihvimist ja kruntimist?
@ThisClark koorimiskate on vajalik ainult siis, kui teete kraapivat tööd või kraapite selle kuivaks. Kergelt niisutades ja kraapides saad sileda pinna, välja arvatud vuugid.
Lugesin palju rohkem kooritud pinnakatet ja leidsin, et see on vajalik viienda taseme viimistlus. See oli informatiivne lugemine kooritud karvkatte viimistluse kohta: http://homeguides.sfgate.com/skim-coat-painting-walls-73714.html
#2
+5
NotDan
2010-07-24 02:54:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Me panime lihtsalt uue kipsplaadi otse üle (alla?) olemasoleva ülemmäära. See oli palju lihtsam ja puhtam kui proovida seda lahti võtta. See oli siiski vannitoas, nii et ala polnud liiga suur.

Te ei taha seda kindlasti teha, kui teie lagi on longus.
#3
+4
Eric Petroelje
2010-07-24 02:07:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kahjuks on teil selle eemaldamine väga raske. Tavaline lahendus on teha paar kipsplaadinoaga sellest üle, et kõige kõrgemad kohad maha kraapida, ja seejärel katta kogu lagi, et see oleks jälle tasane.

Täiesti nõus. Popkornist vabanemine / (Artex, Suurbritannia) on üks nendest töödest, mida saate / saate / saate ise teha, kuid nii palju lihtsam on kaupmees koorima saada. Ja lagede koorimine tundub lihtne, kuid mitte.
Mul oli 4 inimest, kes andsid mulle lagede uuesti tegemise prognoosi. Mitte ükski neist ei helistanud tagasi.
#4
  0
Jared Harley
2010-08-12 08:51:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul oli üks töökaaslane, kes eemaldas oma popkorni laed lihvides need maha (ma pole kindel, kas see oli kipsplaadi või lihtsalt suur lihvimismasin) ja värvis need siis üle. Ta ei saanud neid täiesti siledaks, nii et tundub, et need olid uuesti sisse ehitatud.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...