Küsimus:
Millised on mustad täpid minu vannitoa laes? Kas nad hallitavad?
Jon
2010-07-29 01:00:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu vannitoas vanni kohal on sellel musti laike, mis näivad kasvavat. Eeldan, et see on hallitus. Ma ei tea, kuidas ma peaksin sellega toime tulema? Mida peaksin eeldama, et see maksab?

..Loodan, et see pole popkorni lagi
Kaheksa vastused:
#1
+13
ChrisF
2010-07-29 01:05:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Esmalt uurige, kas see on hallitus või mitte. Sellest sõltub järgmine asi.

Eeldades, et tegemist on hallitusega, peate tegema kaks asja.

  1. Puhastage see ära - desinfitseerimis- / pleegituslahus peaks tegema järgmist. töö.

  2. Uurige, miks see moodustub. See on oluline, nagu teeksite lihtsalt esimese sammu, mis see tagasi tuleb.

Tavaline põhjus on kondenseerumine, mis vannitoas tähendab, et teil pole piisavalt ventilatsiooni.

Nii et ülim ravi on aurude eemaldamiseks vanni kohale paigaldada tõmbeventilaator. Võite hankida sellised, mis ühendavad valgusahelat ja seejärel töötavad pärast valguse väljalülitamist, et pakkuda täiendavat ventilatsiooni.

Kui olete selle sisustuse teinud.

Millist lappi või harja kasutate lahusega?
@ray023 - kõik, mis on piisavalt jäik, et vormi üles tõsta, kuid piisavalt pehme, et pinda ei kahjustaks. Plaatide jaoks võite kasutada midagi üsna karmit.
#2
+10
shufler
2011-11-25 04:53:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Igasuguses vastuses soovitatakse kasutada veepuhastusvahendit, kuigi ma soovitan vormi (kui see nii osutub) puhastada ainult seebi ja veega.

Ja mul on sõbrad Health Canada ja Kanada hüpoteegi- ja eluasemenõukogu minu toetuseks. CMHC ei ole tervishoiuasutus, kuid neil on huvi hüpoteegiga tagatud kodude kahjustamise vastu ja nende tüüpilised kliendid on esmakordsed koduostjad, kellel on kodu hooldamisega vähe kogemusi või pole neid üldse.

Mõlemad soovitavad mitte hallituse puhastamiseks valgendi kasutamine. Seep ja vesi toimivad hästi ja on (teie jaoks) ohutum kasutada, eriti halva ventilatsiooniga ruumides (teil on ju hallitanud vannituba).

CDC ei heiduta otseselt pleegitajate kasutamist väikesed hallitusalad (see ei soovita suurematele pindadele kui 10 ruutjalga) ja annab nõuandeid ja juhiseid, kui peaksite otsustama kasutada pleegitusvahendeid.

Edit:
Siinkohal eeldame, et see on "tüüpiline" majapidamisvorm ja mitte midagi, mida vajaksite professionaalide puhastamiseks. Ärge proovige seebi ja vee kasutamist musta hallituse või hallituse jaoks, mille pindala on üle 10 ruutmeetri.

#3
+5
Brian
2010-07-29 01:04:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võite alustada valgendi ja vee 50/50 lahuse võtmisega, seejärel vormi pihustamisega. Oota paar päeva.

Selle vältimiseks peaksite duši all käimisel vannitoa ventilaatorit kasutama, et võimaldada kuuma õhu väljavoolu, selle asemel, et seintel ja lagedel kondenseeruda (mis on muidugi valmistatud kipsplaatidest).

Nad teevad ka hallitust pärssivat värvi ja hallitust pärssivat kipsplaati. Sõltuvalt teie vannitoast ja vahenditest võib see olla pikaajaline võimalus. Kuid teie esimene samm on valgendi ja vee segu.

#4
+5
Eric Petroelje
2010-07-29 01:06:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jah, ilmselt hallitus. Kõigepealt soovite selle puhastada. Nõrk vee ja valgendi lahus peaks selle ära tegema.

Veendumaks, et see enam pole, peaksite veenduma, et teie vannituba oleks korralikult ventileeritud. Kui teil pole ventilaatorit, soovite selle installida. Kui teil on see juba olemas, peate kindlasti seda kasutama. Selle ühendamine nii, et see automaatselt valgusega sisse lülitub, on selleks hea viis.

Neil on ka hallitust ennetav aine, mida saate värvile lisada (üsna kindel, et seda kannab koduhoidla). Soovitaksin tungivalt seda kasutada ja lakke üle värvida. Olen seda ise mitu korda kasutanud ja see töötab väga hästi.

#5
+3
Jeff Widmer
2010-07-29 01:05:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Peske seda valgendi ja sooja veega. Ja siis veenduge, et pärast duši all käimist (või alati, kui vannitoas tõuseb niiskuse tase) korralikult ventileerite oma vannituba.

#6
  0
mohlsen
2012-05-21 17:59:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kuigi pinna puhastamine, nagu teised on soovitanud, oleks hea, sooviksin, et kui see oleks minu maja, veenduksin, et lähtevorm ei tule pööningult. Võib juhtuda, et teie pööning ei ole korralikult ventileeritud ja lae teisest küljest moodustub niiskus ning see on nii halb, et see tuleb valmis küljele. See viitab suurele probleemile. Vaataksin seal vannitoa kohal üleval ja vaataksin, kas näete hallitust. Kui jah, siis soovite tuua plusse.

#7
  0
Bob Bently
2012-09-30 02:40:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jah, see on 100% hallitus.

Paljud inimesed kipuvad oma vannitubades hallitama, kuna neil pole duši all mingit ventilatsiooni, mis tekitab palju kondenseerumist.

Avage lihtsalt aken (isegi kui see on veidi), mis laseb auru ruumis välja, kui te dušši all käite. Selline lihtne (ja tasuta) lahendus.

#8
-2
Moe Ali
2016-04-25 20:27:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Seal on värv nimega killz, mis sobib hästi vormide jaoks. U leiate selle Home Depot'st.

Killz on hermeetik. See ei vähenda hallitust.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...