Küsimus:
Kuidas kinnitada tualettpott plaaditud põranda külge?
Mike Sherov
2010-07-22 19:43:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu maja vannituba tehti vahetult enne sissekolimist ümber. Pärast sissekolimist märkasin, et tualettruum on lahti. Tundub, et see jääb ainult oma kaalukuse tõttu paigale ja sellel on üsna palju vingerdusi alati, kui see istub. Vannitoas on põrand keraamiline plaat.

Kuidas saaksin tualetti turvaliselt põranda külge kinnitada, ilma et ma riskiksin tiitlit rikkuda? Kas on ka torustikuga seotud probleeme?

Kaks vastused:
#1
+6
MattGrommes
2010-07-22 21:11:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui tualettruumi poltide pingutamine ei õnnestu, võib tualeti all olla äärik pragunenud. Te ei maini, kui palju see liigub, kuid kui seda on palju, siis soovitaksin tualeti üles tõmmata (kindlasti ühendage kanalisatsiooniava rätikuga!) Ja veenduge, et kõik näeks all ikka korralikult välja, sealhulgas äärik ja vahatihend . Halvasti kiikav tualett võib põhjustada lekkiva vahatihendi. Kui midagi pole katki, proovige kindlaks teha, kas põrand on lihtsalt kaldus või midagi, mida saab fikseerida aluspõhjaga või midagi, et põranda tasandada.

Kui tualettruum ei liigu nii palju, võite libiseda metallist või plastikust aluspind väljastpoolt.

Pange tähele, et paljud torulukksepad peavad kiikavat tualetti lekkiva tualeti eelkäijaks, nii et kui see on mõnda aega kiikunud, võiksite võtta vaadake alt, et olla turvaline.

Aitäh nõuande eest. Selgub, et teine ​​vastus oli õige. +1 igatahes.
Kui tualettruum on olnud kõikuv, võib vahatihend olla ebaühtlane ega moodusta enam tihedat tihendit. Selle kontrollimiseks tasub tualettruumi üles tõmmata. Üldine rusikareegel on vahatihendi asendamine alati, kui eemaldate tualeti. Need ei ole kallid, suurim valu on lihtsalt tualeti eemaldamine ja asendamine, kuid see on kindlasti vähem valus kui lekkinud tualettruumi (mis sageli lihtsalt kahjustab aluspõrandat ja / või ilmub plekina) põhjustatud segaduste / kahjustustega tegelemine. allpool olev ülemmäär).
#2
+5
Rob Napier
2010-07-22 20:43:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tualettruumi mõlemal küljel peaksite leidma ümardatud katte. Kärpige need ära ja see peaks paljastama poldid, mis hoiavad tualetti alusplaadi külge. Alustage nende poltide ettevaatlik pingutamine. Peaksite kasutama mutrivõtit, kuid ärge tehke seda üle.

Oh vaata ... veel üks põhjus pistikupesade ja mutrivõtmete kasutamiseks. re: http://diy.stackexchange.com/questions/53/tools-that-every-do-it-yourselfer-must-own/80#80
@spoulson Jah, ma olen tõesti armastanud oma Kobalt Thru-Ratcheti komplekti selliste tööde jaoks. Võimalus igasuguse pikkusega poldi käsitsemiseks on suurepärane. http://www.lowes.com/pd_null_?productId=1097399


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...