Küsimus:
Miks on minu tekilauad ebaühtlase laiusega?
Vebjorn Ljosa
2010-07-27 17:52:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ostsin Home Depotist 12 jalga pikkuse 5/4 x 6 survega töödeldud männitekilauda. Alles siis, kui ma need maha panin, märkasin, et laudade laius kitseneb oluliselt iga laua otste suunas. Vaadake allolevat pilti. Minu tekk on valmis (alates eelmisest õhtust - jah!), Aga lihtsalt selleks, et ma järgmiseks korraks tean: kas sellist laiuse variatsiooni pean ootama? Või mul lihtsalt ei vedanud, mis Home Depot sel nädalal oli? Või saan seda osta mujalt ostmisest?

Deck boards of uneven width

Kas koonus on mööda lauda ühtlane või on see kõik viimasel jalal või nii? Kas see on kõigil laudadel?
Kõik lauad, enamasti umbes viimased kaks jalga mõlemas otsas.
Ma pole seda nii kaua varem näinud, kuid see kõlab kindlasti nagu höövlilaik.
Ma elan Austraalias ja samaväärne on siin Bunnings. Kui see juhtuks siin, saadaksin partii tagasi.
Kolm vastused:
#1
+5
Eric Petroelje
2010-07-27 18:15:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma pole seda kunagi varem märganud, kuid Home Depot hankib nende saematerjali erinevatest veskitest, nii et need võivad partiiti veidi erineda. Samuti võib see puidu kuivades natuke ühtlustada.

Üks asi, mida ma vähemalt oma piirkonnas leidsin, on see, et Home Depoti 5/4 tekilauad erinevad oluliselt Lowesi omadest. . Lowes'id on veidi kitsamad, kuid natuke paksemad ja depoo-õhemad, kuid veidi laiemad. Oli väga tüütu, kui sain ühest kohast mõne tahvli ja hiljem teisest rohkem tahvleid, avastades, et need pole tegelikult ühesuurused.

+1 Jah, oodake seda ja vaadake, kas laiused ühtlustuvad, kui lauad kuivavad paari nädala / kuu jooksul.
#2
+3
Nicolai
2010-12-28 14:11:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See võib tuleneda puidu erinevast niiskustasemest. Kui lauad on virnastatud erineva pikkusega laudadega, siis on kõige pikematel laudadel üks ots kuhjast välja paistmas. See ots kuivab kiiremini kui ülejäänud plaat.

Survetöötlus on nende ostmisel tavaliselt üsna märg ja kuivades muutub kitsamaks. Seetõttu on ka hea mõte, kui tekilaudade vahel on nende asetamisel väga väike vahe, kuna see võib plaatide kuivades tõenäoliselt suureneda.

Sel juhul müüdi neid täpselt 12 jalga pikkustes.
See ei tähenda, et neid * hoiti * täpselt 12 jalga pikkustes. Mõni laud võib olla kokku pandud 8 'pikkusega.
#3
+2
WOPR
2010-12-28 14:45:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See peaks ideaalselt sobima. Saadaksin selle tagasi ja saaksin uue partii, kuna see ei sobi eesmärgiga. Servad võivad kinni jääda ja killustuda, mis võib olla probleem paljaste jalgadega. Selle leevendamiseks lihvige mittevastavuse servad ja tihendage see hea tekiõliga, kui te ei viitsi.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...