Küsimus:
Millised on teie eelmised omaniku õudusunenäod, mille olete pärinud?
nportelli
2010-09-09 01:48:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Asjad, nagu näiteks piirdeaiad, mis on keeratud ja otsani, ning puudeta postideta. Või kus on postid, on need vajunud 4 tolli maa sisse, mille ülaosas on betoon.

Või torustik, mis on tehtud mootorsõidukite osadega, või pesumasina äravooluks tühjenduspumba kasutamine.

Või peakaitsmekarbid, mis on ühendatud ilma riimi või põhjuseta.

22 vastused:
#1
+9
mrdrbob
2010-09-09 19:00:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Majas, mille üürisime mõnda aega tagasi, proovisid eelmised üürnikud nõudepesumasinat paigaldada (ja ebaõnnestusid). Ilmselt olid need liiga odavad, et leida adapterit nõudepesumasina jäätmevoolu ühendamiseks, nii et nad lõikasid kraanikausi jäätmevoolikusse auku lõksu valel küljel ja epoksümistasid tüki seal PVC-st. Siis haakisid nad nõudepesumasina jäätmevooliku ja lasid sellel põrandal istuda .

See põhjustas määrdunud nõudevee voolamist tagasi nõudepesumasinasse, kus see istus ja seisma jäi, ning voolikus ei olnud piisavalt seisvat vett, nõudepesumasinast lekkisid kanalisatsioonigaasid.

Need ebaõnnestusid ka juhtmestikus, nii et metallosad kannaksid aeg-ajalt pinget ja vapustaksid teid, kui olete lihtsalt ebaõnn. Head ajad.

#2
+8
JohnFx
2010-09-24 21:44:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma isegi ei tea, kust alustada. Minu kodu (eelmise omaniku ehitatud palkmaja) on tõeline õuduste pood. Mõned tipphetked.

1) Ühel päeval nõjatusin uksest, hoides kinni ukseava kohal olevast trimmitükist. See tuli kohe minu käes. See ei olnud naelutatud ega paigale liimitud, lihtsalt tasakaalus ukse külgedel asetsevate vertikaalsete kaunistustega.

2) Valguslülituskastid paigaldati ilmselt väga vähese planeerimise tulemusena. Need on ukse avausele liiga lähedal, nii et ukse ümbrusest lõigatakse välja sälk, et mahutada neile lülitusplaadi katteid.

3) Paljud elektriahelad pole maandatud. Asi pole selles, et maandusjuhet pole, see pole lihtsalt vooluahela pistikupesade / lülitite külge kinnitatud. Miskipärast lõigatakse nad lihtsalt igasse kasti sisenemisel ära.

4) Kõige jubedam - seal oli maandamata ja ilmselgelt ühtegi GFI vooluringi, mis kulges otse maapealse basseini kõrval. Kui selle basseini sein oleks lekkinud või varisenud, oleks see olnud elektrofestival.

5) Jäik Satillo plaat paigaldati otse kahe sihtasutuse ristmikule (mis ei olnud omavahel seotud). Olen kindel, et võite arvata, miks ma tean TÄPSELT, kus need vundamendid kohtuvad.

6) Traat, mis kulgeb mööda seina väliskülge ja on ühendatud elektrilindiga (karbita) keskel. Ma ei märganud seda enne, kui veesoojendi (kohe selle kõrval) hakkas otse sellele ühendusele lekkima. Väga hirmutav.

7) Soojuspump on paigaldatud väikesesse kappi lihtsalt selleks, et filtrit vahetada, pean seda märkimisväärselt keerama, et see läbi ava sobiks. Tavaliselt mässib seda.

8) Õuealal üksteisele liiga lähedale istutatud tonnide kaupa puid. Nüüd on need suured küpsed puud, mis näevad välja nagu maadlevad.

8) Minu kaevumaja torustik on asjatult juhuslik. See on tehtud veepehmenduse juurde jõudmiseks torude alla astumisest ja torgamisest, mida ma pean tegema, kandes 40 naela soolakotte.

9) Vanni (küünisejalg) äravooluava on seatud otse selle poole keskele, kus vann läheb, mitte selle otsa otsa, kuhu see kuulub. Selle töö tegemiseks oli vaja loomingulist torutööd. Esimene torulukksepp, kellele helistasin, pidi selle eskaleerima oma ettevõtte kogenuma tüübiga.

10) Elektriliin peakaitsmest õue töökotta tõmmati üle õue nagu pesunöör. Pidin olema ettevaatlik, et ennast niitmisel lämmatada ei saaks.

Olen mitu neist parandanud ja jätkan nii, nagu mu eelarve lubab.

UUENDAMINE: Unustasin mainida, et eelmine omanik oli nii odav skate, et ta maksaks regulaarselt inimestele, kes tulid minu juurde koju tööd tegema, või noppisid tahtlikult oma tööd, et nad pärast töö lõppu läbirääkimisi pidaksid. Mitmed remonditüübid, kellele helistasin, pidid enne nende ilmumist olema veendunud, et mul on uus omanik.

Õnneks pole mul oma majas probleemi numbrit 7, kuid kahjuks on see minu autos ... Filtrikorpuse ja auto kere vaheline kliirens on umbes .25 "liiga väike ... Õhufiltrid purustatakse ja painutatud paigaldamine ja eemaldamine. See pidi olema suvine autopraktika projekt. :-)
Minu auto on samamoodi akuga. Ainult selle paigaldamiseks või eemaldamiseks peate võtma 6 tükki korpust ja mootori katet.
#3
+7
Tester101
2010-09-09 02:31:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu maja eelmised omanikud olid traatmutrite ostmiseks liiga odavad, iga ristmik on lihtsalt lindistatud. Iga kord, kui tahan lihtsalt lülitit vahetada, ühendan lõpuks kogu vooluringi. Rääkimata varjatud ühenduskastist minu vannitoas, mis rippus lahti, ilma katteta ja teibitud ühendustega, sain selle avastades peaaegu südameataki.

Oh jah ka minu oma. Paljudel mul pole ka katteid ja nad ripuvad.
Kas teil oli oma ühenduste juures lint? Luksus!
Olen leidnud vanad valgustid, mis on varjatud langelagede all ja mis toidavad uusi valgusteid. Vähemalt kasutasid nad traatmutreid siiski.
#4
+7
chris
2010-09-09 03:49:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ostsime maja inimestelt, kellel oli dekoratsioonide maitse ja värviskeemid kahtlase maitsega.

Üks esimesi asju, mida me pidime tegema, oli peretoa kohutav tapeet maha võtta. ja värvige see mõistliku värviga.

Tuleb välja, et nad oleksid tapeedi otse kipsplaadile kandnud - pole krunti, pole värvi, lihtsalt paberile kleebitud paber. Lõpuks kasutasime selle tihendamiseks õlipõhist praimerit ja värvisime siis selle üle.

Need samad inimesed olid mingil hetkel vaipkatte välja vahetanud. Selle asemel, et sellest lahti saada, kuhjasid nad selle - mõnikord 3-4 kihti sügavale - niiskesse roomamisruumi. Räägi lõhnast! Õnneks selgus, kui vaibast lahti saime.

See oli täiesti hea vaip, miks see ära visata?
@nportelli: Sul on õigus. Olen kindel, et see andis vähemalt R1 isolatsiooniväärtuse.
Ja vaiba otsas kasvava vormi paksus annaks veel ühe R2!
#5
+7
NotDan
2010-09-24 05:54:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu kelder paigaldati tahapoole (tõsiselt).

See on mitmetasandiline maja ja ava garaaži pidi olema maja tagaosas. Selle põhjuseks on asjaolu, et maapind langeb teelt maja ette. Naaber (kes oli siin maja ehitamise ajal) ütles mulle, et töövõtja valas keldri betooni kogemata 180 kraadi tahapoole. See pani majaesise ava garaaži ja kuna maapind langeb selle alla, siis mu garaaž uputab iga kord, kui vihma sajab.

#6
+5
lsiunsuex
2010-12-02 02:05:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui me eelmisel aastal oma maja sulgesime, võtsime nädala maha, et eemaldada seinapaber, vaip (teadsime, et seal on kõvasid puitpõrandaid) jne.

Mu naine hakkab koristama köök - kappide pühkimine, põranda pesemine jne ... ja ta lõhnab valamu lähedal asuvates alumistes kappides midagi.

Arvasime, et see jäi lihtsalt vürtsidest vms.

Ta kasutab seepi ja kuuma vett; lõhn püsibOddball Oderi eemaldaja; endiselt sealMõtlesin, et ta oli hull, annab mu ema selle kord üle; endiselt seal

Lõpuks ütlesime f'it. Kruntisime kappide sisemuse tappa 2 krunti. mitte hea. Kasutatud pihusti polüuretaanil. Lõhn on endiselt olemas.

Me teadsime, et maja sisimas kööme köögi, nii et otsustasime siis seda teha ja mitte oodata.

Tõmmake kapid; hästi hästi; aeglane tilguti segistist põhjustas kapid all limaskesta = halb lõhn

Jätkates köögi soolestikku, leidsime 7 (SEITSMET) põrandakihti; kipsplaat üle kipsi ja liistu; seinte isolatsiooni puudumine. milline õudusunenägu. köögipõranda nurgast nurgani tõusis see 1,5 tolli alla; mille pidime portselanplaatide paigaldamiseks tsementplaadiga üles ehitama.

see oli lõbus.

#7
+4
ChrisF
2010-09-09 01:51:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Paigaldasime maja kahele ülemisele korrusele põrandakütte ja igas toas põrandalaudu tõstes avastasime üleliigse juhtmestiku vähemalt kahest või isegi kolmest eelmisest maja juhtmest. Pidin lõpuks pöörduma jaotuskarpide ettevaatliku avamise ja vooluringide testimise poole, et näha, kas need on ikka pinge all. Ma arvan, et seintesse on mattunud veel mõned traadi pikkused, kuhu me ei pääse.

Jätsin vanad juhtmestikud seintesse, kuid hoolitsen alati selle eest, et kõik juhtmed oleksid maaga ühendatud. Nii võin mina või keegi teine ​​tulla koos ühe mittekontaktse pingetesteriga, ilma et lähedalasuvate juhtmetega induktiivne sidestamine petaks.
#8
+4
Brian Knoblauch
2010-12-03 20:26:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pööningule on ainult üks pääsupunkt. Peamine ahjukanal paigaldati otse selle ette, nii et sissepääs on kasutuskõlbmatu. Mul pole võimalust pööningule pääseda.

Kas palgata põimik, kes on juhtumisi ka HVAC-i töövõtja?
Mõelnud selle üle, et mujal oleks lihtsalt juurdepääs lakke lõigatud, kuid selle ainsad mõistlikud kohad on juhtumisi kandekonstruktsioonidega. Ohkama.
#9
+4
Bill Karwin
2010-09-24 06:27:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui ma olin laps, ostsid mu vanemad asotsiaalse, tagasitõmbunud ja pensionieas poisilt 1936. aasta Hollandi koloniaalmaja. Seinast seina metsa roheline vaip ja sobivad rohelised sametkatted muutsid interjööri tumedaks kui haud ning väljaspool aknaid tõkestasid männi- ja jugapuude rida kogu loomulikku valgust.

Poisile kuulus kaks tohutuid koeri ja igas vaibas ja drapeeringus oli ... lemmiklooma plekke. Niipea kui majja sisenesite, tabas teid lõhn. Meie esimene ülesanne pärast sissekolimist oli kogu vaip ja kardinad välja rebida.

Leidsime, et selle all asuvatel tammepuidust põrandatel oli sõna otseses mõttes veekahjustusi aastatest, mil koerad lasid maja sees urineerida. Pidime kogu majas põrandad viimistlema.

Leidsime ka hulgaliselt tühje šotipudeleid, mis olid seinte ja keldri põrandate sisse peidetud.

Miks peaks keegi sellise maja ostma?
See oli hea hind ja sassi läinud osad olid põhiliselt kosmeetilised. See oli hea maja väga heas asukohas.
Aastad, mil koera uriin puitu imbub, on kosmeetiline? Ma vihkan näha, mis on teie arvates tõeline probleem
Noh, see pole struktuuriline probleem ega disainiprobleem. Põrandate viimistlemine parandas selle. Mul on kahju, et see lugu teid nii häirib.
Pole vaja kaitsvat Billit saada. Usun, et mul on kodu ostmisel lubatud aktsepteeritavate kahjude erinev määratlus ja osutasin lihtsalt tugiraamistikule.
@Jeff Jah, aga see pole teie vastus küsimusele, see on Billi oma. Miks te tema kotletid maha panete? Mis probleem on valemiga "Maja väärtus pärast põrandate kinnitamist" - "Põrandate kinnitamise maksumus" - "Maja ostuhind" = "Kasum"? Või korrigeerite $ jälestustegurit?
@ErikE, tänab toetuse eest. Kuid FWIW pean seda teemat peaaegu aasta tagasi.
Ikka naudite oma maja? :)
Jah, mu isa elab seal endiselt, 36 aastat hiljem.
#10
+3
Neth
2010-09-10 03:01:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ostsin maja, teades, et katuse lekkimisel on veekahjustusi. Pärast remondi / ümberehituse alustamist sain teada, miks leke tekkis. Keegi otsustas köögis rohkem ruumi teha, lõigates seina teiselt poolt kappi augu ja asetades külmkapi auku. Kahjuks oli kapp lisas, nii et sein oli maja endine välissein ja loomulikult kandev. Pärast augu lõikamist nad päist sisse ei pannud.

Nii et seinas on see saelauaga lõigatud auk, mis ulatub üle kahe naela, olenemata viimistlusmaterjalist, mis 1948. aastal neist väljaspool asetati, telliskiht, sest see on tellistest maja ja naastud tellise teine ​​külg lisaks. Andke sellele veidi aega ja te oleksite üllatunud, kui palju vett võib selle kaudu sisse tulla.

http://www.codeartisan.com/photos/house/Originals/IMG_0974_full.JPG

Kapp lammutati juba ja selle leidsime pärast köögist seina väljavõtmist.

Kuigi olen nõus, et seda tehti halvasti, ei ole ma kindel, et see on seotud vee sissetungimisega. Välja arvatud juhul, kui selle põhjuseks oli kaks väljastpoolt paaritunud pinda, mis settisid erineva kiirusega.
Eks maja juurdeehitusel on lame kummikattega katus, algsel majal on umbes 30-kraadine kaldus katusesindel, sein, kuhu nad sisse lõikavad, on koht, kus need kaks kohtuvad.
#11
+3
Paul
2010-09-24 19:21:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu praegune 1927. aasta bangalo on täis julmusi.

Nad tõesti, tõesti , armastasid telefone. Maja juurde jooksis 3 suurt telefoniliini, kogu kõrvalhoovis ja pööningul oli palju ühendatud kaablit ning telefonipistikud igas maja toas, sealhulgas vannitubades ja söögitoas. Neil oli isegi telefoniliin otsa jõudmas basseiniäärsesse eraldiseisvasse garaaži ning garaaži sees oli ka telefonipistik, samuti garaažist väljas "piljarditelefoni" jaoks. See pole tingimata õudusunenägu, kuid kindlasti on teadmisel-ümberkorraldamisel valus.

Samuti otsustasid nad vannitoa plaatide põranda hävitada ja täita betooniga, seejärel katta kole roosa-lilla plaadiga, ilma fikseerides termiidi poolt söödud ja mädanenud aluspõranda, nii et plaadid olid lahti ja lõhenesid, kui ma uuesti plaatima läksin, pidin põranda täielikult eemaldama (ma seisin põrandal talade vahel oleva roomamisruumi all) ja talad uuesti üles ehitama , aluspõrand ja põrand. Tualettruumi äravool oli lahti, nii et reovesi oli aastaid vineeri aluspõrandasse imbunud, nii et kui ma selle välja vahetasin, siis lihtsalt põranda kergelt puudutamine põhjustas selle murenemist. Ma olen üllatunud, et keegi Johnsi seljas põrandast läbi ei kukkunud!

Ja muidugi tavalised lood halva juhtmestiku, halva torustiku ja odava asjaajamise kohta.

#12
+2
DA01
2010-11-27 03:12:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Meie terrass. See oli see tohutu krakitud jämeda betooni asi. See kaldus maja poole. Selle peal oli siis see halb plaastrikiht, mis pidevalt helbes.

Ma arvasin, et asi oli iidne ... võib-olla 40 aastat vana, kuni mu naaber mainis: "Oh, nad panid selle paari aasta pärast enne, kui sa sisse elasid". Pidime maksma, et kogu asi välja veeti ja siis asendasin selle sillutuskividega. Nii palju toredam ja nüüd on kelder kuiv.

#13
+2
NascarEd
2010-12-01 21:09:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vase veetorustikus peab olema leke ja eelmine omanik ei tahtnud (oska) jootma minna. Kaks sirget vasetükki, mis ühendasid kahte sirget vasetükki, oli igas keermestatud liitmikus 18 tolli väärtuses. Galvaanilise korrosiooni must värvimuutus ulatus kolm jalga mõlemas suunas.

#14
+2
MGOwen
2010-09-24 07:34:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Odavad korkplaadid

... üle iga seina ja katuse tolli

... tualettruumis.

Ja mitmesugused vanad dildod katus, aia all jne jne.

(Vahetasime köögi, vannitoa, põrandad ja mõned kipsplaadid. Seejärel värvisime üle kõik siseseinad ja laed)

Nii väga veider!
#15
+2
Mitchel Sellers
2010-09-24 00:29:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pean ütlema, et mul on olnud kaks head.

Esimene oli kõigi minu kaabeltelevisiooni tilkade juhtmestikuga, pärast peaaegu tund aega otsimist leidis tehnik lõpuks, et 6 minu 8 kaablitilka juhiti jaoturipaari abil, mis olid peidetud tühja seinaplaadi taha minu MASTER BEDROOM kapis. Märgistamiseta, see oli täielik õudusunenägu, mille sirgendamine oli täielik, lõpuks maksis töövõtjale, et see kõik tsentraliseeritaks ja sildistaks edaspidiseks kasutamiseks.

Eelmises majas lõpetas eelmine omanik keldri, kuid arvas, et 2X4 s olid üle hinnatud, nii et nad lõpetasid kogu asja 1X2 "s ilma aurutõketeta, see oli VÄGA halb olukord. Juhtmete juhtimiseks vedasid nad juhtme lihtsalt 1X2 naastude taha

#16
+1
cabbey
2011-04-07 11:18:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nii hea meel, et selle küsimuse leidsin, annab see mulle palju parema tunde selle pärast, mida me pärisime.

 1. Kaptenivann oli mingil hetkel "täiendatud", lisades mullivann. Kuid see, kes selle paigaldas, ei teadnud selgelt, mida nad teevad, sest seinapaneelid näivad olevat pandud enne vanni sissetoomist. Pooletolline kattuvus, mis oleks pidanud olema paigutatud, et juhtida vett seintelt vanni on vanni taga, nii et ainus asi, mis hoiab vett vannis ja mitte vanni taga olevas seinaõõnes, on pahteldamine. Mis muidugi ebaõnnestub kogu aeg, nii et pidevalt hakkab tekkima hallitus. Värisen mõeldes, mis on seinapaneelide taga. Seda saame teada sel suvel, kui vanni välja tõmbame. Oh, ja kui rääkida seina taga olevast õõnsusest ... siis selgub, et torustik on juhuslikult see, millest peamine magamistoa tagasiside õhk läbi jookseb. Ma ei tea veel, kas see on kanalis või tõmbab see lihtsalt õhku läbi tühja õõnsuse. Ma arvan, et see on torustik, sest ka vann ei sobi vana kujuga, nii et seinal, mille külg puutub allosas, on 2 "lai 14 x laiune vahe, kus te näeb tagasi naastude õõnsusse

 2. maja all olevad tilgad tulid alla ja lihtsalt seiskusid, ühtegi küünarnukki, isegi mitte pritsmekatet, vaid allapoole suunatud toru, mis peatus mõne tolli kõrgusel maapinnast. Sellest tulenev erosioon oleks olnud "piisavalt halb", välja arvatud see, et seda teeb veelgi hullemaks asjaolu, et meie tagahoov langeb majast eemale umbes 50-kraadise kaldega, alustades umbes 7 'tagumisest seinast välja. (tagumises "hoovis" on paar kohta, ma ei tee sind, maa laseb jalga iga 3 tolli tagant majast kaugemale, väga järsk. Nii et kui halb sa küsid? nõlv peaks minema jooksma, eks jah, aga see võtab kaasa ka tagumise tahvli siseõue. Kujutage ette 6 'laiust, 25' pikkust betoonist lainelauda, ​​tagaküljel 20 "paksust, surfates külgsuunas mööda 40 'kõrget murulainet ... saate omada õiget vaimset pilti mu tagumisest "hoovist". Sealne eraldatus on nii halb, et vahe maja ja plaadi vahel on umbes 8 "lai ühel ja võib-olla 6" teisel küljel. (koduomanikud vahetult enne meid lahendasin selle probleemi õnneks.)

 3. see erosioon on maja tagumise otsa märgatavalt alla lasknud. Ma ei saanud sellest aru, kui palju ma ehitasin põrandast laeni riiulid ühte ülakorruse tagumistest magamistubadest. Mööda 14 'seina on peaaegu 3,5 "kalle, millest suur osa on viimastel jalgadel.

 4. ülalnimetatud "tagahoovis" otsustas mõni eelmine koduomanik kõik puud maha võtta ja muru kinnistujoonele istutada. (me taganeme väikesele haljasalale, kus on oja.) Lõpeta mõtlema selle niitmise peale. "Niiduki jaoks on see liiga järsk", ütlesid kõik niidukeid müüvad tüübid. (üks elas isegi selles piirkonnas ja peatus isiklikult vaatamas.) Niisiis lükkasin niidukit üles ja üritasin seda sellest mäest alla juhtida. (lõpuks õppisin seda tegema jalgade parema stabiilsuse tagamiseks diagonaalselt. Seejärel keerasin kuu aja jooksul 5 korda pahkluu ja veeresin niiduki taga olevast mäest alla harja alla ... Sel hetkel ütlesin mitu sõna, mis oleksid tehke merel põsepuna ja ma helistasin paarile teenistusele, kes mulle tulid ja mulle hinnapakkumisi andsid. Kaks neist ütlesid seda nähes "pole põrgus". Üks neist ütles ... meil on piisavalt suur niiduk, pole probleemi. olen sellest ajast alates teinud.)

 5. köögi tekilt. totaalne surma lõks. Üsna selgelt oli see paigaldatud ilma lubadeta, võimalik, et isegi ilma kujunduseta. Sellest alla tagumisse "hoovi" viivad trepid olid nagu halb lõbustuspargisõit. need olid ehitatud 2x12 nööriga külje all, kuid nad ei saanud piisavalt pikki, nii et nad ühendati otsast lõpuni, naelutades 2x4-sid külgedele, mis hõlmasid splaissimist. Nende kahe 2x12 vahel olid astmed kinnitatud nii, et 2x10s olid lihtsalt 2x12s läbi löödud, 2x8 tükiga igaühe esiserva all püstikuna, jälle lihtsalt naelutatud läbi külje ja otsateraks. Ainus tugi treppidele oli otstes, löödud jalamile maasse maetud maastikupuust ja arvasite ära, et naelutatud ots oli teki küljel asuva seeliklaua kaudu 2x12.

 6. uue teki ehitamise käigus saime teada, et köögiukse kõrval oleva voodri all olev osb oli kõik mädanenud ja hallitanud. Eeldasime, et see tekkis tekist rööbastega kombineeritud rennist lekkides, mis oli löödud vooderdist läbi . Kuid keset uue puidu mõõtmist sai teki korraga ehitanud tüüp ootamatult õhku. Lõpuks jälgisime selle allapoole, kuni alumise korruse vannituba juhiti läbi lae talade vahel ja peatus lihtsalt umbes 4 "enne välimist ümbrist (see oli välja mädanenud). Ilmselt pidasid nad vastuvõetavaks, kui lasete sellel lihtsalt läbi lasta napilt selle all olnud soffet. (köök lööb umbes 2 'keldri seintest mööda, nii et põrandatalade all oli 2' soffetti ... millest üks paneel otse selle kanali alt õhutati.)

#17
  0
Chris Cudmore
2010-12-02 22:36:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ostsin eelmisel aastal 1962. aasta tagasi.

Alumises vannitoas oli seinalülitiga juhitav laevalgusti. Algne juhtmestik oli: vooluahel valgusesse. Kuum, et lülituda ja valguse juurde naasta. Nii et ciruit oli Hot -> switch -> light | valgus - neutraalne. Mis on täiesti korras ja ma eeldan, et see oli algne juhtmestik.

Keegi otsustas, et sooviks lüliti juures pistikupesa. Mida nad lõpuks tegid, hüppasid lülitilt kuumalt ja hüppasid seejärel neutraalse lüliti maapinnale. Ütlematagi selge, et parandasin selle kiiresti, panin GFCI sisse ja juhtisin jaotuskasti korralikke juhtmeid.

#18
  0
Asaf Chertkoff
2011-04-07 11:57:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink
 1. liivale kantud pragudega vann ja nii see vajub aeglaselt, kuna vesi imbub läbi saadetise ...
 2. kukkuvad keraamilised plaadid (samas vannitoas)
 3. lekkiv katus
 4. gaasiveesoojendi, mis ummistub pidevalt, ilma päikeseenergia küttekehata (see on minu riigis väga levinud)
 5. Leegioni hiiri septik

aga ma armastan seda maja nii väga! :)

#19
  0
BMitch
2011-04-07 15:46:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen kindel, et siin on midagi enamat:

 1. koleda värviga klaasist peegelplaadid, mis kinnitatakse liimiga seinale. Liimjooned paistsid läbi iga plaadi ja koorisid kipsplaadi paberit, kui need eemaldati.
 2. Paneelmajad rippusid ilma raami paigaldatud naelteta (lihtsalt kipsplaadile kinnitatud).
 3. 2x3 naastud kõikjal.
 4. Alumiiniumist vooderdus kipsplaadi otsas (puitkatteta).
 5. Ilmselt said vundamentide valamise ajal betoonist otsa ja nende kasutatav asendusbetoon ei teinud seda ei moodusta vuugi juures head tihendit.
 6. Keermestatud vaskliited on kõik joodetud.
#20
  0
canadiancreed
2011-04-08 22:59:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu elus tegi ainult ühe maja renoveerimise, kuid see oli lollakas.

Oleks pärinud kunagi 19. sajandist pärit vana talumaja, mis oli "antud" (teise nimega renditud, kuid liiga vilets) pereliikmetele ja nad kohtlesid seda nii, nagu sellise niidi puhul oodata võiks. Mõned esiletõstetud sündmused hõlmavad järgmist:

1) Vannituba - see pani teid mõtlema, kui purjus nad selle asja kasutamiseks pidid olema. Neoonroosa värv oli vinge, paljastatud juhtmed, mida võisime vaid oletada, olid see, kui keegi üritas valgust laest välja tõmmata (jah, nad olid veel elus) ja vann, millel oli märgatav kaldenurk. Parim oli aga see, et tualeti sai ilma igasuguse abita põrandalt välja kiskuda, sest lauad olid kohe läbi mädanenud. Eeldame, et eelmiste üürnike suurel piiritusetarbimisel oli sellega midagi pistmist.

2) Kelder - olles üle sajandi vana maja, oli põrand mustus, kuid see polnud nii peamine probleem. Keldrisse ei pääsenud, kuna trepp lagunes, kui sellele peale astusite. Sellest haamratud naelte hulgast oli puit juba mõnda aega lõunasse läinud. Lisage sellele, et põrand oli täielikult kaetud prügiga, mis koosnes peamiselt orgaanilistest materjalidest ja viinapudelitest, mis jõudsid peaaegu lakke (kelder oli kuus jalga sügav) ja see andis imelise aroomi, mis maja küllastas. Lisage sellele, et kaitsmekarp oli tulekahju, mis ootas toimumist (sente ja kaitsmepesasid ... ütles nuff) ja on ime, et see koht maha ei põlenud.

3) Elutuba - olin majas olnud aastaid enne seda, kui eelmised tennendid olid võimust võtnud, ja põrand oli täispuidust, mis paistis piisavalt sinna, kuhu oma peegeldust nägi. Kui me sisse tulime, oli see välja rebitud ja vahetatud välja mõned vineerist ja nelja tolli paksused vaibad. Piisava sigaretipõletuse ja -tuhaga on selle kogumine tülikas. Samuti leidsime, et kui eemaldasime tapeedi (mis oli mõnekümne aasta pikkuse pideva suitsetamise tõttu kollaseks värvunud), pani nende sisekujunduse idee uue tapeedikihi panema .... igal aastal või kahel. Mõnes kohas oli see üksteist kihti paks.

4) Kõikjal mujal - seintesse löödi juhuslikke auke või löödud kõrguse järgi. Täispuidust tõkkepuu oli täielikult maha rebitud, seal olnud lühter näis olevat nagu pesapallikurika äriotsaga kokku puutunud (klaas veel vaibal) ja tung-grove töö? Noh, aukude, sigaretipõletuste ja lemmikloomade lahkuminekute kombinatsioon kindlustas, et seda pole võimalik päästa.

See oli viisteist aastat tagasi ja iga kord, kui olen mõelnud maja remontimisele, annab see õuduslugu mulle alati pausi.

Kas majas põletati soojaks puitu? See võib selgitada põrandaid jne. Ma teadsin perekonda, kellel talvel kütus otsa saab ja mis hakkab mööblit, treppe, piirdeid jne põletama.
Sellel polnud puitu juba 50ndate algusest peale, siis ostis pere seda.
#21
  0
Aaron
2011-04-11 19:48:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mikrolaineahi, nõudepesumasin ja külmkapp samal vooluringil! Kui me kasutame mikrolaineahju, kui nõudepesumasinad seda katkestavad, lülitub kaitselüliti välja, siis peate selle siiski parandama. Palju väikseid otseteid, mida poleks olnud väga hea teha.

#22
  0
staticsan
2011-04-14 09:05:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Siiani mõned õudusjutud. Üks maja, mis mul oli, näib võrreldes sellega üsna taltsutatav.

 1. Asbestiosakatus. Ja räästad olid (meie arvates) asbest. Ja garaažis lagi.

 2. Maja taga olev betoonpind kaldus valesti. Mis tähendas, et meil oli vihma korral alati suur bassein.

 3. Sellele basseinile aitasid kaasa ka sooja vee jäätmed.

 4. Ei soojustus! Maja sai talvel külma ja suvel kõrvetavalt kuuma.

 5. Tasakaalustamata vooluringid. Kui teil oleks kaks kütteseadet sisse lülitatud, katkestaks veekeetja kaitselüliti.

Kahjuks polnud meil nende parandamiseks raha. Nii et mul on üsna hea meel, et eraldasime ja müüsime.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...