Küsimus:
Mida peaksin oma keldri ümbruse drenaaži muutmisel silmas pidama?
JD Long
2010-07-29 00:44:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu tagahoovis on maja nurga lähedal märjad kohad. Minu keldri kinnistujoonte, piirdeaedade ja aknakaevude tõttu on piirkonna pinna äravoolu dramaatiliselt muuta. Kaalun plastist äravoolukasti ja perforeeritud toru panemist, mis seovad tormi kanalisatsioonisüsteemi.

Milliste asjadega peaksin seda tehes ettevaatlik olema? Kas peaksin kaaluma lihtsalt prantsuse äravoolu tegemist, mis ei seo tormikanalisatsiooni? Kas ma peaksin kaevama kraavi, joonistama väikese kiviga, siis lebama lainelisse augustatud torusse?

Ma tõesti vihkan kogu toru matmise tööd teha ainult selleks, et avastada, et ma ei teinud seda õigesti.

Helistage sellele numbrile "Helista enne kaevamist". Meie piirkonnas on see 811, kuid ma ei tea, kas see on üleriigiline asi.
Micky, see on tõesti hea nõuanne. Peaksite seda panema vastuseks, mitte ainult kommentaariks!
Kaks vastused:
#1
+5
Joe
2010-07-29 01:03:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen teinud ainult prantsuse äravoolu asja; Mul pole aimugi, mida oleks vaja tormikanalisatsiooni sidumisel; soovite küsimiseks pöörduda tõenäoliselt kohaliku omavalitsuse ja / või vee-ettevõtja poole.

Alati, kui kaevate, peate olema teadlik maa-aluste kommunaalteenuste asukohast. DC piirkonnas helistate ' Miss Utility' ja nad märgistavad kõik. (Ma arvan, et tehniliselt pole teid vaja, kui kaevate käsitsi, kuid see on siiski hea mõte).

Võite ka vaadata, millised suured puud on läheduses, nagu te võib-olla peate tegelema juurtega - võite neid lõigata, kui lähete, kuid see võib lõpuks puu tappa või nõrgendada, nii et see oksad heidab, ja teie maja või auto peale langevad suured oksad pole hea. (eriti kui teil pole voolu, nii et jääge oma (kahjustatud) koju lõksu).

Teil on võimalik uurida, mis ala teil on kallak ja millega tegelete. kui te lähete prantsuse äravooluteele, peate vett imama, kui selle sinna alla liigutate. Kui see on piirkond, mis muutub pärast vihma juba üsna soiseks, ei ima see midagi, nii et peate minema piisavalt kaugele, kuni leiate kusagilt, mis võtab vett. Samuti ei taha te proovida seda kinnisvaraliini lähedal välja suruda või võite oma naabreid pahandada (ja kui nad on juristid või lihtsalt juhtub, et teile meeldib kohtusse kaevata, võib see segaseks minna).

...

Ja kõige selle järel võiksite uurida, kas piirkond on ebanormaalselt märg - ühel mu sõbral oli aastaid probleeme ja ta kaevas mitu korda oma õue, üritades korda saada, veekahjustuste tõttu muutis ta keldri vähemalt kaks korda ümber. Ja selgus, et tema maja kõrval oli katkine veetoru, mis küllastas muru, nii et olulist vihma ei õnnestunud imada.

#2
+3
Chris Jaynes
2010-11-20 12:14:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Rääkige linnaga tormikanalisatsiooni kohta, paljud omavalitsused ei luba otse tormikanalisatsiooni juhtida (kuigi see tundub tõesti vastuoluline).

"Helistage enne, kui kaevate." Te ei soovi elektri- või telekaablit lüüa.

Kaaluge suure kuivkaevu (näiteks hiiglane, maa-alune ämber, mis on täis kruusa) ja juhib oma kanalisatsiooni sinna. Sõltuvalt sellest, kuhu te selle panite (võib-olla mööda tagumist aeda?), Võite isegi teha madalama kraavikujulise kuivkaevu ja katta selle dekoratiivse kruusaga, et vältida muru soistumist.

Teatud taimed imevad vett rohkem kui teised. Kaaluge mõne põõsa või puu istutamist, mis aitab maast liigset vett imada. Olen kuulnud eriti häid asju teatud liiki koerapuu põõsaste kohta, kuid ma ei mäleta, kumb neist. Google aitab teil tõenäoliselt leida oma piirkonna jaoks häid taimi.

üks asi, mida tormi äravooluga sidumisel tuleb jälgida: kui tormi äravool on üle voolanud, varundatakse see teie äravoolu. kui ühendate selle, on teil kindlasti vaja kuiva kaevu (enne ühendamist võib teie omavalitsus seda isegi nõuda) või mõelge välja mõni muu viis, kuidas vältida äravoolu äravoolu teie äravoolu.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...